Zaloguj się, aby obserwować  
Goofy23

Titan Quest - Wymiany

154 postów w tym temacie

osa9321 ja mam włócznie z setu aleksandra i moge się wymienić.Do wszystkich kupię dobrą wersję atouka mam dużo rzeczy na wymianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z setu Aleksandra włócznie, tarczę i nagolenniki, potrzebuje Homadosa,( oddam za niego te trzy rzeczy), mam na wymianę też różne inne fioletowe przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 20:03, kreciuch napisał:

Burczyn
Za odzienie króla skorpiona mogę dać ci całkiem fajny kirys grasownika. Co ty na taką
wymianę


oferta nieaktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam Szabli ząb mieczyk ( wersja Legendarna ) dobrego Atouka lub Watażki hełm + Zbroja . Na wymianę mam dobry Homados , Zaklinacze kamieni dwie fajne wersje i Batchrosa butki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisho mogę zaoferować Szabli ząb,(moim skromnym zdaniem dobry), zbroję watażki, i Atouka (wersja legendarna, ale standard), potrzebowałbym Homadosa, jeżeli jesteś zainteresowany to napisz podam gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 01:11, mortis72 napisał:

Wisho mogę zaoferować Szabli ząb,(moim skromnym zdaniem dobry), zbroję watażki,
i Atouka (wersja legendarna, ale standard), potrzebowałbym Homadosa, jeżeli jesteś zainteresowany
to napisz podam gg.


moje gg 3584390
jestem zainteresowany

jak by co to tworzę gry: Wisho PL No Cheats - gdybyśmy się nie zgadali na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 01:11, mortis72 napisał:

Wisho mogę zaoferować Szabli ząb,(moim skromnym zdaniem dobry), zbroję watażki,
i Atouka (wersja legendarna, ale standard), potrzebowałbym Homadosa, jeżeli jesteś zainteresowany
to napisz podam gg.

Gdyby Wisho nie kupił atouka to ja też jestem atoukiem zainteresowany i też mam homados na wymiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 14:56, kiko14 napisał:

> Wisho mogę zaoferować Szabli ząb,(moim skromnym zdaniem dobry), zbroję watażki,

> i Atouka (wersja legendarna, ale standard), potrzebowałbym Homadosa, jeżeli jesteś
zainteresowany
> to napisz podam gg.
Gdyby Wisho nie kupił atouka to ja też jestem atoukiem zainteresowany i też mam homados
na wymiane.


Dogadałem się z Wisho (dostałem nawet duży bonus), ale atouka mam jeszcze jednego, a drugi Homados mi się przyda, z tym że pisze od razu że to wersja legendarna ale tylko z podstawowymi premiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 15:02, mortis72 napisał:

> > Wisho mogę zaoferować Szabli ząb,(moim skromnym zdaniem dobry), zbroję
watażki,
>
> > i Atouka (wersja legendarna, ale standard), potrzebowałbym Homadosa, jeżeli
jesteś
> zainteresowany
> > to napisz podam gg.
> Gdyby Wisho nie kupił atouka to ja też jestem atoukiem zainteresowany i też mam
homados
> na wymiane.

Dogadałem się z Wisho (dostałem nawet duży bonus), ale atouka mam jeszcze jednego, a
drugi Homados mi się przyda, z tym że pisze od razu że to wersja legendarna ale tylko
z podstawowymi premiami.


Ja jestem zainteresowany Atoukiem. gg2485203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 14:56, kiko14 napisał:

Gdyby Wisho nie kupił atouka to ja też jestem atoukiem zainteresowany i też mam homados
na wymiane.


napisz do mnie 3584390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast pisać sobie każdy do kogoś na gg to może ktoś kiedyś założyłby serwer i tam każdy by wszedł i będzie można handlować bez pisania na ,bo przecież nie wiadomo kiedy kto siedzi na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam na ogólnym forum padło" wspomnienie" apropo Uścisku Pani Nocy, mam ich w tej chwili 6 i 4 korony, jeżeli ktoś jest zainteresowany z chęcia się wymienię na dobrego Atouka, dobrą Czapkę Anapletke, lub dobry hełm Alkoynesua , (fajne kajdany Z.K też wchodzą w grę) dam 2/3 sztuki za 1 dobrą (bedę od 22.00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 00:40, mortis72 napisał:

Witam na ogólnym forum padło" wspomnienie" apropo Uścisku Pani Nocy, mam ich w tej chwili
6 i 4 korony, jeżeli ktoś jest zainteresowany z chęcia się wymienię na dobrego Atouka,
dobrą Czapkę Anapletke, lub dobry hełm Alkoynesua , (fajne kajdany Z.K też wchodzą w
grę) dam 2/3 sztuki za 1 dobrą (bedę od 22.00)

A mógłbyś wrzucić screena ze statami tego kostura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Itemy na sprzedaż dla początkujących. Numery: 9,14,15,5,8 sprzedane.Numer 10 lekko ulepszony( znalazłem lepszą wersje. Kontakt na gg 3813994 oraz przez forum

20090312233317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisho
MI najlepiej szuka się na xmax lub achilles i do tego na multi. Wtedy są większe szanse że ci taki item wyleci. Co do ornamentu szamana to teleportuj się pod 4. portal na oriencie a potem zacznij farmić w neandertalskim mieszkaniu. Przy okazji może zarobisz unikatowy kostur^^

Kroxss
Ja bym kupił śmieszny tekst. Jak możesz to napisz jego nazwę i jak takiego w moim mega hiper schowku nie będzie to myślę że możemy pohandlować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować