Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.E.A.R.: Extraction Point - demo

32 postów w tym temacie

re Keii
> A ja radzę wysłać im raczej maila z tymi radami, bo wątpię, że często wchodzą na gram.pl...

Chyba jednak zbyt dosłownie interpretujesz słowo pisane. Nie zwracałem się do autorów dodatku dosłownie i bezpośrednio licząc że bywają na gram.pl i do tego jeszcze znają biegle polski, to chyba jest nad wyraz oczywiste.... Sugeruję czytać z trochę większym zrozumieniem, ewentualnie zastanowić się nad przeczytanym tekstem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re Evil Khan
> Obawiam się że gra jest już gotowa i jest w fazie ostatnich testów więc twoje prośby na nic się zdadzą niestety :(

Też się niestety tego obawiam, szkoda, mogło być tak fajnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 10:46, Kajetan Chrumps napisał:

Demo "przechodzi" się błyskawicznie. Czy jest coś wnoszącego? Wydaje mni się że nic nowego
co mogło by wywołać achy i ochy. Jeśli się nie postarają do wydania, dodatek przejdzie bez
większego rozgłosu i entuzjazmu.
Co do objętości.... Jak za 10 minut grania (no może 15)... to oceńcie sami...
Do grania nie jest potrzebna podstawowa wersja gry, ale ściągać chyba nie warto.
Co do optymalizacji i szybkości. Mam odinstalowaną podstawową grę, więc nie potrafię dokładnie
porównać, ale tak na oko, to chodzi trochę szybciej.
Tym co nie ściągnęli radzę poczekać na płytki w jakiejś gazecie, napewno zapodają.
Autorom zaś radzę przemyśleć fabułę tego dodatku, i ostro popracować, bo mnie to demo trochę(?)
rozczarowało, spodziewam się znacznie więcej. Odnoszę wrażenie że zabrakło poprostu pomysłu,
i ktoś chce popłynąć na fali sukcesu..... I proponuję się przyłozyć do optymalizacji kodu.
Tyle moich przemyśleń.


wiesz stary to jest demko wyrwane kompletnie ze środka gry i jeśli chcesz podsumować pełny produkt grając w demko tylko to nie jest to dobry pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko JEDNA nowa broń?!JEDEN nowy przeciwnik?!To jakieś żarty...Nie przyłożyli się...ale grafa podrasowana-oglądałem filmik(całkiem,całkkiem).Trochę średnio to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 18:19, SKIL napisał:

Tylko JEDNA nowa broń?!JEDEN nowy przeciwnik?!To jakieś żarty...Nie przyłożyli się...ale grafa
podrasowana-oglądałem filmik(całkiem,całkkiem).Trochę średnio to widzę...


BOSHE.... jak czytam takie posty to mi się żołądek przewraca =/ weź najpierw poczytaj zapowiedzi, info o extraction point to byś wiedział co i ile będzie nowego.... zresztą jesteś jakiś mało spostrzegwaczy alebo iny skoro w intro nie zauważyłeś chociaż ''robota'' z minigunem i tarczą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za moją wcześniejszą wypowiedz:(
Przed chwila przeszłem demo i naprawde jest jak powinno być...Na max detalach wygląda przpięknie:D
Fajny mini-gun-totalna demolka:Dpoprawili co trzeba.Trzyma klimat.
Fajnie się skończyło:P
mMiłego grania w EP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz pisalem w innym watku - FEAR EP jest strasznie krotkie, doslownie pare minut jak potraficie strzelac ! - pokazali szybszych i nowych przeciwnikow, nowa jedna bron ale to ciagle to samo FEAR :( - bez rewolucji. Dodatek to jednak nie druga czesc. Polecam tylko tym, ktorzy sa fanami jedynki albo nie mieli do tej pory kontaktu z FEAR. Inni nie zobacza roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować