Zaloguj się, aby obserwować  
plante

edytor spellforce

12 postów w tym temacie

Mam już 3 wersje edytora do spellforce zakon switu. Ale gre Spellforce dodatki (Aryn i Feniks)mam juz w wersji 1.52.I za każdym razem edytor woła pacha 1.52 ktorego nie można byloby już wgrać z przyczyn oczywistych.
Co zrobić? Poza zakupem dodatkow w wersji np 1.28.
Proszę o kontakt na mail:
plante@go2.pl
Z góry dzięki.
A tak przy okazji polecam swobodną rozgrywkę w trybie dodatków. Dochodzisz do 50 poziomu, są dwie misje.Od córki Craiga Un''Shalah, i od jednego mroczniaka elfa. NAwiązanie do spellforce 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 17:00, asior34 napisał:

jest bardzo dużo tematow o spellforce używaj wyszukiwarki wpisz tam nazwę gierki i ci się tamaty
pokażą jak nie pisz dopiero temat!

spellforce jest gra ktora znam od podszewki.Pisalem do niej solucje.I jest to -wg mne - najlepsza gra z jaką mialem do czynienia.Niebawem upię sobie drugą część. Ale z przypadkiem opisanym wyżej nie spotkalem sie.
Wybacz, nie jestem często w nece. 2 x w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 17:04, plante napisał:

> jest bardzo dużo tematow o spellforce używaj wyszukiwarki wpisz tam nazwę gierki i ci
się tamaty
> pokażą jak nie pisz dopiero temat!
spellforce jest gra ktora znam od podszewki.Pisalem do niej solucje.I jest to -wg mne - najlepsza
gra z jaką mialem do czynienia.Niebawem upię sobie drugą część. Ale z przypadkiem opisanym
wyżej nie spotkalem sie.
Wybacz, nie jestem często w nece. 2 x w tygodniu.




poco mi to piszesz? pisz tu! http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&u=3973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 17:06, darth 16 napisał:

po co ten SPAM?? podałem link i koniec :-)

Wybacz, ale nie mam nastu lat.Nie przywyklem do mlodziezowych sloganow. Mów po polskiemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 17:10, plante napisał:

> po co ten SPAM?? podałem link i koniec :-)
Wybacz, ale nie mam nastu lat.Nie przywyklem do mlodziezowych sloganow. Mów po polskiemu....

przeczytaj regulamin poza tym zwracałem sie do asiora34
widze że jesteś nowy więc możesz nie wiedzieć
jest takie cosjak wyszukiwarka
zanim założysz temat sprawdź czy niema już takiego samego lub podobnego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 17:06, darth 16 napisał:

po co ten SPAM?? podałem link i koniec :-)

Jedno pytanko, rzecz ktora uszla mi uwagi. Kogo moge ożywić w Kruczej Przeleczy po znalezieniu 4 pieczęci w banku w Empayrii po wlozeniu owych 8 tablic w dzielnicy swiątynnej? Jakoś nie wiem kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 17:21, plante napisał:

> po co ten SPAM?? podałem link i koniec :-)
Jedno pytanko, rzecz ktora uszla mi uwagi. Kogo moge ożywić w Kruczej Przeleczy po znalezieniu
4 pieczęci w banku w Empayrii po wlozeniu owych 8 tablic w dzielnicy swiątynnej? Jakoś nie
wiem kogo?



przecież linki zostaly podane pisz tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2006 o 17:04, plante napisał:

spellforce jest gra ktora znam od podszewki.Pisalem do niej solucje.I jest to -wg mne - najlepsza
gra z jaką mialem do czynienia.Niebawem upię sobie drugą część. Ale z przypadkiem opisanym


Wiesz nie chcę ci nic nażucać, czy coś w tym stylu, lecz SpellForce 2 powinieneś sobie darować. Ja również jestem fanem tej gierk (tzn: Spell-a 1), lecz jak kupiłem sobie Spell-a 2 + dodatet. To przerzyłem głębokie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować