Zaloguj się, aby obserwować  
ciusiek_i_luka

Dragon Ball - forumowaq gra RPG

29 postów w tym temacie

********Zasady gry********

1. W grze bierze udział nie więcej niż 13 graczy.
2. Wybieramy sobie dowolną postać z Dragon Ball''a (wszystkie serie). 3 osoby będą potworami, np. Frezzą.
3. Zapisy robimy w ten sposób:
Podajemy swoje imię np. Goku , nasz najlepszy atak , rasa (może być człowiek, Sayianin, Tsuful, co chcecie).
4. Gra odbywa się na planecie Ziemia, u Kaito, zaświatach i Namek. Gdzie znajdziemy się w danym miejscu zależy tylko i wyłącznie od nas. My rozwijamy akcję i zdarzy się np. tak: Na ziemi zostały zniszczone kryształowe kule, więc musimy lecieć na Namek. 2 przykład: Któryś z graczy zginął, więc pisze jaki rodzaj treningu uprawiał u Kaio itd.
5. Podczas walki błagam was, nie piszcie takich rzeczy, że od razu go zabiliście!! To byłoby nudne. Dlatego musicie w zdaniu wyrazić jakich technik walki użyliście do zabicia potwora. Walka musi być dość długa!
6. Posty należy pisać co najmniej 5 linijkowe, bo inaczej zostanie się odłączonym od gry.
7. Jeśli o czymś zapomniałem piszcie na GG: 4862617
Miłej gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 09:33, przemaspol napisał:

Na ziemi zostały zniszczone kryształowe kule, więc musimy lecieć na Namek.

Jeśli zostały zniszczone to nie można być Piccolem. Może by reaktywować tą grę? Bo ja bymbył chętny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech będzie. Regulamin ten, co napisałem powyżej, chyba, że ktoś chce coś dodać, to ok.

Imię: Vegeta
Naj. Atak: Final Flash
Rasa: Saiyan
Ulubiony atak postaci : Big bang attack

Nie wiem, tyle chyba wystarczy... Jeśli jednak ktoś chce coś nanieść jeszcze do regulaminu to proszę śmiało pisać ;]
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech będzie. Regulamin ten, co napisałem powyżej, chyba, że ktoś chce coś dodać, to ok.

Imię: Vegeta
Naj. Atak: Final Flash
Rasa: Saiyan
Ulubiony atak postaci : Big bang attack

Nie wiem, tyle chyba wystarczy... Jeśli jednak ktoś chce coś nanieść jeszcze do regulaminu to proszę śmiało pisać ;]
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Son Goku
Naj. Atak: Kamehameha
Rasa: Saiyan-jin
Ulubiony atak postaci: Genki Dama


[tak nawiasem to jestem za tym aby umieścić w "ulubiony atak postaci" co najmniej 2 ataki co wy na to??]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię : Son Gohan
Naj. Atak : Super Bang Bang Kamehamameha
Rasa : Saiyan - jin - człowiek
Ulubiony Atak Postaci : Pięść Smoka


Tu postać. (Proponuję, aby akcja działa się w Cell Saga, koło turnieju Komórczaka).

20070517210232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 21:03, Ildrian napisał:

Naj. Atak : Super Bang Bang Kamehamameha

Chyba chodziło o Big Bang Kamehameha

Dnia 17.05.2007 o 21:03, Ildrian napisał:

Tu postać. (Proponuję, aby akcja działa się w Cell Saga, koło turnieju Komórczaka).

Nie to, żebym miał coś przeciwko temu obrazkowi, ale proponujesz, żeby akcja działa się w Cell Saga. Gohan miał wtedy zaledwie 13 lat (jak sie pomyliłem to mnie poprawcie), a na obrazku ma 17. To on z przyszłości przyleciał? Fajnie by to brzmiało- Future Mistic Gohan xD Ale spoko, zmień tylko obrazek na prawidłowy, a będzie lux xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować