Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

PES6 vs. FIFA 07

244 postów w tym temacie

Według mnie ten temat jest bezsensowy! Fan fify będezie się upierał, że Fifa lepsza, zaś fan PES'' a będzie stał za PES'' em. Najlepsze jest to, że ci którzy grają tylko w Fife i nigdy nie próbowali PES'' a będą i tak twardo stali za Fifą. Ja też kiedyś sądziłęm, że Fifa jest najlepsza, a Pro evolution soccer nawet się do niej nie umywa... dopóki nie zaczęłem grać w PES'' a ;]
Fifa to dobra symulacia piłki nożnej (ma lepszą grafę od PES'' a i co najważniejsze ma wszystkie licencję klubowe i na zawodników), jednak PES pod względem realistyki gry całkowicie miażdży produkty EA, ale pomimo tego i tak z niecierpliwością czekam na UEFA Champions League 2006- 2007 ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdzę że nie ma co do upierania. PES jest lepszy i basta. Zarówno pod względem grafiki jak i grywalności.
fifa jest za sztywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra dla ciebie jest sztywna.Ja się już przyzwyczaiłem do fify bo na początku nie lubiłem le parę dni sobie grałem i spodobała mi się dla.Spox ty wolisz PES a ja fifę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 14:47, dambialko napisał:

Mi się w PES6 nie podoba piłka a w ogóle w fifie jest łatwiejsze sterowanie moim zdaniem.


Właśnie. Fifa to bardziej gra zręcznościowa niż symulator piłki. PES to właśnie bardziej symulator. W Fifie nauczysz się na pamięć pewnych zagrań i tym spospbem robisz komputer. W PES-ie za bardzo tak się nie da co przedłuża jego żywotność. A poza tym jest dużo większy wachlarz zagrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:08, jane140 napisał:

pes6 is the best


Co Ty nie powiesz? Przecież napisałeś to kilka postów wyżej...

Wiadomo, że dla wszystkich, którzy choć trochę znają się na piłce nożnej, PES 6 jest dużo lepszy. Więcej możliwości, zwodów i brak schematyczności, z którą EA nie może sobie poradzić(albo po prostu nie chce). W Fife fajnie się gra, ale po kilku meczach zaczynasz zauważać, że gdzieś już to widziałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:30, jane140 napisał:

łał bystrości


Łał, a Ty umiesz napisać więcej niż dwa słowa? Nie wróże Ci zbyt długiego pobytu na forum, a na pewno nie z rangą obywatel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej byłem fanem fify ,ale jak tylko zagrałem w PES''a 2 na PSX to od razu się przekonałem jak drewniana i denna jest fifa ;p
Oczywiście ,że PES 6 bije na głowę fifę pod każdym względem ;p

Winning 11 i tak jest najlepszy ,choć niewiele się różni od PES''a 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pes mnie wciągnoł dlatego nawet nie ruszyłem fify najnowszej nawet demka nie pobrałem.W związku z tym trudno wypowiedzieć mi się na temat najnowszej fify czy pochodnych typu UEFA Champions League 2006- 2007.
Jednak doświadczenie z fify 03,04 i 05 pozwoliło mi wyrobić sobie zdanie na ten temat.Poczynając od dużych wymogów które ledwo spełniałem miałem problemy głownie w sterowaniu szczególnie w 04 gdy atakowałem przeciwnika nie zawsze raegowali odpowiednio na klawisze przezemnie wduszone ponadto wywołało u mnie emocje zbyt wysokim poziomem trudności.Natomiast w pro evolution soccer 6 i poprzednich wersjach można dobrać poziom trudności a sterowanie pomimo połamania palców z powodu przeniesienia z konsoli było znacznie łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>.Natomiast w pro evolution soccer

Dnia 17.04.2007 o 21:53, buraczek18 napisał:

6 i poprzednich wersjach można dobrać poziom trudności a sterowanie pomimo połamania palców
z powodu przeniesienia z konsoli było znacznie łatwiejsze.


No z tymi poziomami trudności to PES nie może dojść do ładu. Właściwie to są dwa. 1,2 - bardzo łatwy. 3,4,5 - dosyć trudny. Kiedyś na 3 poziomie przegrywałem wszystko co było do przegrania. Teraz wygrywam średnio dwoma, trzema bramkami, ale to nie zmienia faktu, że poziomów nie mają tak dopracowanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dawniej grałem tylko w fifę, a w pes''a nigdy nie miałem okazji zagrać i zawse mówiłem, że to jest dziadostwo. I niestety jest wielu takich ludzi, którzy tak myślą. W jeden dzień się nudziłem i sobie pomyślałem A ściągnę sobie demo pes''a 6 i zobaczę co to za gra. I kiedy uruchomiłem grę i zagrałempierwszy meczokazało się, że ta gra bije fifę na głowę ! Ja uważam, że fifa jest sztywna (sorry dla fanów fify, nie chce was urazić :)). Więc wszyscy ludzie , którzy grają w fifę,a nie grali w pes''a niech spróbują zagrać w to drugie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 19:39, maciek999 napisał:

Ja dawniej grałem tylko w fifę, a w pes''a nigdy nie miałem okazji zagrać i zawse mówiłem,
że to jest dziadostwo. I niestety jest wielu takich ludzi, którzy tak myślą. W jeden dzień
się nudziłem i sobie pomyślałem A ściągnę sobie demo pes''a 6 i zobaczę co to za gra. I kiedy
uruchomiłem grę i zagrałempierwszy meczokazało się, że ta gra bije fifę na głowę ! Ja uważam,
że fifa jest sztywna (sorry dla fanów fify, nie chce was urazić :)). Więc wszyscy ludzie ,
którzy grają w fifę,a nie grali w pes''a niech spróbują zagrać w to drugie !


Brawa dle tego Pana :) Zrobilem tak samo tyle, ze w czasie kiedy ukazalo sie PES3 na PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:53, Qlorowy napisał:

> Ja dawniej grałem tylko w fifę, a w pes''a nigdy nie miałem okazji zagrać i zawse mówiłem,

> że to jest dziadostwo. I niestety jest wielu takich ludzi, którzy tak myślą. W jeden dzień

> się nudziłem i sobie pomyślałem A ściągnę sobie demo pes''a 6 i zobaczę co to za gra.
I kiedy
> uruchomiłem grę i zagrałempierwszy meczokazało się, że ta gra bije fifę na głowę ! Ja
uważam,
> że fifa jest sztywna (sorry dla fanów fify, nie chce was urazić :)). Więc wszyscy ludzie
,
> którzy grają w fifę,a nie grali w pes''a niech spróbują zagrać w to drugie !

Brawa dle tego Pana :) Zrobilem tak samo tyle, ze w czasie kiedy ukazalo sie PES3 na PS2


Hehe nie jestem panem chodzę do szóstej klasy :P Ale i tak dziękuje za brawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować