• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kai14

Sieć Lokalna - DoW 40.000

Pytanie

Witam. Mam dwa komputery. Jeden z nich jest ma internet przez modem z telewizji kablowej. Drugi podpięty jest do niego kablem. Kiedy jednak tworzę gre lokalną (właśnie dawn of war mam dwie gry orginalne) na jednym, drugi komputer jej nie wykrywa. Gdy chce połączyć wpisująć IP pojawia się komuikat o nieprawidłowym skofigurowaniu internetu itp. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 08.10.2006 o 19:56, kai14 napisał:

Witam. Mam dwa komputery. Jeden z nich jest ma internet przez modem z telewizji kablowej. Drugi
podpięty jest do niego kablem. Kiedy jednak tworzę gre lokalną (właśnie dawn of war mam dwie
gry orginalne) na jednym, drugi komputer jej nie wykrywa. Gdy chce połączyć wpisująć IP pojawia
się komuikat o nieprawidłowym skofigurowaniu internetu itp. Bardzo proszę o pomoc


A czy oba komputery widzą się nawzajem w systemie? Znaczy czy możesz przesyłaś z jednego na drugi i odwrotnie jakieś dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2006 o 19:58, Galadin napisał:

> Witam. Mam dwa komputery. Jeden z nich jest ma internet przez modem z telewizji kablowej.
Drugi
> podpięty jest do niego kablem. Kiedy jednak tworzę gre lokalną (właśnie dawn of war mam
dwie
> gry orginalne) na jednym, drugi komputer jej nie wykrywa. Gdy chce połączyć wpisująć IP
pojawia
> się komuikat o nieprawidłowym skofigurowaniu internetu itp. Bardzo proszę o pomoc

A czy oba komputery widzą się nawzajem w systemie? Znaczy czy możesz przesyłaś z jednego na
drugi i odwrotnie jakieś dane?


Wchodząc w PANEL STEROWANIA--> POłĄCZENIE SIECIOWE mam ikonke BRAMA INTERNETOWA "połączone lokalne 2 na <nazwa pierwszego komputera>" połączono". Więc chyba się widzą. Nie rozumiem towjego pytana o przesyłaniu informacji. W jaki sposób przesyłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2006 o 09:52, kai14 napisał:

Wchodząc w PANEL STEROWANIA--> POłĄCZENIE SIECIOWE mam ikonke BRAMA INTERNETOWA "połączone
lokalne 2 na <nazwa pierwszego komputera>" połączono". Więc chyba się widzą. Nie rozumiem
towjego pytana o przesyłaniu informacji. W jaki sposób przesyłać?


Chodziło mi o to, czy w ogóle możesz przez sieć skopiować jakieś dane z jednego kompa na drugi i odwrotnie. Może masz firewalla i jakies ograniczenia, dlatego grać nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować