Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft na Tajwanie

25 postów w tym temacie

hmmm ciekawi mnie jesli 90 godzin kosztuje tyle samo co mieac to po cholere wykupywac takie cos. nie lepiej miec dostep przez caly czas?? dla mnie to tylko naciaganie frajerow :/ niech mi ktos wytlumaczy jaka w tym logika bo dla mnie zadna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry przeczytalem posty i skapowalem ze te 90 godzin moge wykozystywac nawet przez rok. Przepraszam za frajerow ;) ale to i tak wg mnie marna oferta (przynajmniej dla mnie) bo tu masz 90 godzin a w abonamencie miesiecznym masz 720-744 godzina grania (oczywiscie tylko teoretycznie ale tak wlasnie jest ;):P) pozdro for all :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka forma płatności może i była by dobra, ale tylko dla tzw "casaual players", czyli graczy którzy grają w WoW od czasu do czasu. Większość ludzi traktuje WoW jak jedyną grę na świecie, więc gra w nią więcej, poświęca jej więcej czasu itd :) Z resztą niektórych rzeczy w 3h (oparte o obliczenia) nie da rady zrobić. Rozwiązanie na prawdę marne, bo to w końcu gra mmorpg, a nie jakiś shooterek czy coś, w to się gra godzinami, nie da rady godzinkę-dwie i co parę dni :P Po za tym rozważcie także taką sprawę - idziecie sobie z grupką ludzi do jakiegoś instance i już jesteście przed finałowym bossem, a jedyny healer mówi nagle, że musi iść, bo za 10 sekund kończy mu się ostatnia godzina w abonamencie :) Albo np w gildii nikt nie pomoże (ani wogóle w grzE) bo każdy będzie oczywiście bardziej szanował swoje pieniądze wydane na granie niż czyjąś potrzebę pomocy. Dlatego myślę też, że wtedy gildie nie miały by za bardzo sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Sth`Devilish
o tym healerze to raczej nie ma szans sie zdarzyc ;P (moze sie cos zmienilo bo to jakies 3miechy temu bylo)
bylem raz w ZF z kumplem (warrior) i zaczely mu wyskakiwac komunikaty ze za xx minut skonczy mu sie abonament itd, po uplywie tego czasu gral dalej :), mozna smigac dopoki sie nie wyloguje
co do tego ze w 3h mozna nie wiele zrobic, hmm, o ile pamietam to bardzo rzadko zdarzylo mi sie ze robilismy jakiegos instanta az 3h :|, zazwyczaj byl to czas okolo 1,5h-2h, czasem sie wydlualo do 2,5h lub kilka minut dluzej ale to w sytuacjach gdy sie naprawde grupa niezgrala i czesto bylismy wyciekani do zera przez moby
jedynym wyjatkiem co do czasu trwania instancji tych dla wiekszej ilosci graczy i nieco dluzszych jak np. MC
pozatym te 3h to bylo wyliczone srednio na dzien, wydaje mi sie to normalne ze w weekend, piatek i sobota, gralbym wiecej :), ale mialbym ten czas zalegly z tygodnia gdzie moze za 4 wczesniejsze dni wykorzystalbym 5-6h
wiem ze sa argumenty za i przeciw tym 90h ale mi byloby poprostu tak lepiej i napewno pewnej czesci graczy tez wiec Blizz powinien wprowadzic taka opcje, nic na tym nie straca a jesli komus byloby tak lepiej to skorzysta, i raczej blizz i tak malbyi z tego zysk bo akurat teraz nie place bo mi byloby szkoda kasy bo wiem ze duzo czasu by mi przepadlo a tak to zaplacilbym za te 90h i smigalbym ponad miecha wtedy kiedy chce i ile chce a kaska by dla nich wplynela i wszyscy byliby szczesliwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować