Zaloguj się, aby obserwować  
Myxir2

Tomb Raider Legend - problem

11 postów w tym temacie

W pewnym etapie gry (w Kazahstanie) musimy na potorze złapać pociąg czy coś w tym rodzaju.
I właśnie - jak to mam zrobić ?....
P.S. Po 15 min. jazdy zorientowałem się, że droga sie regularnie powtarza, co oznacza że tu nie o to chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 22:51, Myxir2 napisał:

W pewnym etapie gry (w Kazahstanie) musimy na potorze złapać pociąg czy coś w tym rodzaju.

I właśnie - jak to mam zrobić ?....
P.S. Po 15 min. jazdy zorientowałem się, że droga sie regularnie powtarza, co oznacza że tu
nie o to chodzi ;-)

Cały czas gonisz pociąg, aż do momentu gdy będziesz mógł z pewnego miejsca skoczyć na pociąg. Droga troszkę na początku się powtarza, ale trzeba cały czas jechać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki, przeszedłem :)
Niestety teraz pojawił sie kolejny problem:
mianowicie musze pokonać stwora za pomocą jakiegoś działa tesla. Niestety nie mam pojęcia co tu trzeba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 16:00, Myxir2 napisał:

OK dzieki, przeszedłem :)
Niestety teraz pojawił sie kolejny problem:
mianowicie musze pokonać stwora za pomocą jakiegoś działa tesla. Niestety nie mam pojęcia co
tu trzeba zrobić.

Najpierw uruchamiasz 4 dźwignie. Wysuwaja sie takie duze 4 wielke kule nie? Pozniej wsiadasz na dzialko i strzelasz do tych 4 kul, az wytworzy sie takie pole, ktore sie polaczy. Gdy sie juz polaczy - zniknie oslonka z miecza. Miecz lapiesz linka magnetyczna i po problemie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 16:16, Myxir2 napisał:

OK sprawdze..
Chociaż miecza sobie w tej scence nie przypominam :|

Gdy kierujesz działkiem miecz praktycznie wisi nad twoją głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 16:38, Myxir2 napisał:

Tak, udało mi sie to przejść, jednak ja tam nie widziałem miecza <lol>

Motyla noga, do końca tego nie pamiętam. Pewnie mi chodziło o pewną część miecza(taka zielona szklana), który się potem złoży ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem - w zamku króla Artura jest pewien moment z wózkiem widłowym. Zjechałem tym wózkiem na dół schodami, zrobił się checkpoint, po czym zorientowałem sie że ten wózek jest mi potrzebny na górze - niestety wjechać na górę sie nie da. Czy da sie w jakiś sposób zacząć ten poziom od początku bez ponownego przechodzenia poprzedniego poziomu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:48, Myxir2 napisał:

Kolejny problem - w zamku króla Artura jest pewien moment z wózkiem widłowym. Zjechałem tym
wózkiem na dół schodami, zrobił się checkpoint, po czym zorientowałem sie że ten wózek jest
mi potrzebny na górze

Tam na górze - wózek tylko jest potrzebny do bonusa ;). Bodajże srebry chyba :). Jesli do tej pory zbierałeś je tylko - ot tak przy okazji - to daruj sobie i idź naprzód :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować