Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

CDP juz nic nie mowi niewiem czemu ale mam wrazene jakby nas mieli w .......!!!!! Zobaczycie ze zobaczycie :) PES pod koniec miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:28, zenit456 napisał:

Jest ktoś pewny na 100% kiedy wyjdzie PES6 ?


Dokładną datę znają póki co tylko pracownicy CDP, a może nawet oni sami nie wiedzą na 100%... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wyjdzie 6 grudnia na mikołaja... :D Ale zobaczcie, zawsze możecie poprosic wtedy rodzicow zeby wam gre kupili a swoja kase zaoszczedzicie:D Nie no teraz oczywiscie zartuje, ja niestety sam musze sobie na gre zarobic:( Czuje ze wyjdzie jutro...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiscie wyjdzie jutro......i jeszcze dadza za pół darmo z polską orange ekstraklasą. Och ten kochający CDP tak dba o klientow i jeszcze taka niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Jakiekolwiek info powinno zostać podane. 3 listopada już jutro a tu wciąż echo. Czekam jeszcze ze 3 dni i rezygnuję z zakupu, bo to się mija z celem. Zakupię na zagranicznej stronie i w sumie nie będzie problemu.
A CDP wciąż milczy. Nawet ponoć telefonów nie odbierają...nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejście do klientów CDprojekt jest nie na miejscu. Żadnej konkretnej informacji, ani przeprosin. Zapłaciłem za grę 18 października i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnych wyjaśnień o obniżeniu ceny nie wspomnę. Ostatni raz dałem się nabrać na pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wiadomość jest skierowana do CDP. Podajcie date wydania PES6 chociaż w przybliżeniu. Bo zachowujecie się bardzo nieładnie w stosunku do swojch klijentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam wiadomość........postanowiłem zadzwonić do CDP o dziwo dodzwoniłem sie bez problemu. Odebrała bardzo miła pani i po chwili poszukiwań powiedziała ze NAPEWNO nie będzie wcześniej niż 20listopada!!!!!! :( chodziaż mogli na forum coś napisać no ale informacja jest sprawdzona także cierpliwości chociaż sam jej mało juz mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomsab bez obrazy ale nie pisz za przeproszeniem pierdol bo ja tez dzwonilem i to nie tylko w sprawie PESa ale pary innych gier tez (wszystkie te telefony oczywiscie w sprawie daty premiery) i za kazdym razem odpowiedzi z ich strony byly takie same czyli ze premiera nie zostala jeszcze ustalona i jak cos bedzie wiadomo to bedzie napisane w newsach.

ps. nie zebym cie oskarzal o klamstwo moze faktycznie ta pani poleciala na twoj glos czy cos w tym stylu i podala ci ta date :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pierdole bo sam bardzo czekam na ta gre ale jesli nie wierzysz to zadzwon i zapytaj kiedy najwczesniej mozna sie spodziewac pes6. Tak mi ta pani powiedziała. A dokladnej daty faktycznie nie znaja. Wiec jeszcze mnie przeprosisz bo nie mam powodów zeby was okłamywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:05, Tomsab napisał:

w ENCYKLOPEDI GIER tak podaja a tam zazwyczaj nie pisza pierdół


pfff Maja lepsze informacje niz CDP, ktorzy sami nie wiedza kiedy bedzie ? Dobry argument ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 13:04, Tomsab napisał:

Tak oczywiscie wyjdzie jutro......i jeszcze dadza za pół darmo z polską orange ekstraklasą.
Och ten kochający CDP tak dba o klientow i jeszcze taka niespodzianka


Spekulujesz bzdury, zachowujesz sie jak dziecko czlowieku ogarnij sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Małe nieoficjalne info dla wszystkich oczekujących na proevo. Otóż dziś się dowiedziałem, że dostaliśmy info z konami z japonii, że obiecane na jutro poprawki nie zostaną nam niestety dostarczone i że nowy termin to poniedziałek. Jeśli ten termin się sprawdzi, to istnieje szansa na premierę wersji PC pod koniec przyszłego tygodnia. Niestety podkreślam, że jest to informacja nieoficjalna i niepotwierdzona. Jak dostaniemy do łapek poprawki i stwierdzimy, że są ok, wtedy pójdzie oficjalne info z dokładną datę i jak wszystko będzie dobrze będzie to wtorek.

Gorzej wygląda sprawa z wersją na PS2, opóźnienie będzie trochę większe. Więcej info next week.

Sorry za przynoszenie nie najlepszych wieści :(

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować