Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2006 o 09:55, Tomaszzz777 napisał:

Nie rozumiecie ludzie, że to nie wina CDProjekt? Ciągle widzę tu jakieś komentarze. "Może nawet
CDP nie wie kiedy będzie premiera". Bo tak jest! Data premiery zależy od KONAMI i kiedy oni
przyślą potrzebne poprawki. Dajcie spokój wydawcy.

PS: Nie jestem ich adwokatem. :)


Tomek.... ale to do nich i tak nie dociera... Przecież nie jeden już pisał tak jak Ty ale oni (nie bede tutaj pisal tego co bym chcial) nie zrozumieja! Nawet jak by Konami się przyznalo ze to przez nich to i tak bylo by na CD Projekt ;) Ja tam się już nie moge doczekac i mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu zacioram sobie online w PES:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja ... Takich ludzi powinno sie gnębić ... Też zacieram rączki na Online Mode :D .. Zobaczymy jak to będzie :D Cóż moge powiedzieć .. CDP - Go Go GO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co rzucać, jeśli chcecie mieć profesjonalną wersję z wszystkim co polskie, to czekajcie! Popieram Tomasza777: TO NIE JEST WINA CDPROJEKTU. I proszę nie wciskać bujd, że jeśli nie podadzą daty premiery to się powiesicie albo- w najlepszym wypadku- nie kupicie PESa. Skąd mają Wam wziąć datę, skoro sami jej nie znają?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi;/ wola gre wczesniej wydana z wielkimi bledami niz poczekac te tygodnie i miec zarypiasta pilke nozna:) ludzie zaczekaajcie a zobaczycie ze sie oplacalo czekac na ta gre!! sam juz chcialbym zagrac w pes''a jak i wy wszyscy:) no wiec czekamy na dobra pile!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli poprawia komentarz ( a niestety jakos w to watpie) to jasne! Oplacalo sie czekac! kazdemu moze sie zdarzyc obsoowa! spoko! Ale jezeli chodzi tylko o porpawki literowek to porazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wez galex sie uspokuj , bo sie nie znasz a gadasz ... CDP robi dobra robote , by gra wyszla jak najlepsza
>szczegolnie ktorzy , nie tak jak ty <smiem miewac> ze pograja 1 miesiac i odrzuca .. Moge sie mylic ale i tak >wiem ze swoim gadaniem nic nie zdzialasz ... Twoje tekty swiadcza o twojej glupocie .. Lepiej idz se pograc w >Sapera

głupi to Ty jesteś, a na dodatek Twoje teksty są bardzo prostackie.
Dla Ciebie polecam Tetrisa może dzięki tej grze rozwiniesz swój bardzo niski poziom inteligiencji, no od czegoś trzeba zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Obaj jestescie siebie warci :PP ). Przez jakiś czas obcowałem z demką i nadal nie mogę się przestawić. Podania są zdecydowanie za lekkie, co wyklucza konstrułowanie szybkiego ataku pozycyjnego. Przy owych próbach wywiązuje się na boisku straszna kopanina. Lepiej zagrać długą piłkę na napastnika. In my opinion podania in minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile mamy jeszcze czekac!!!!!! zadam jakis informacji!!! Kiedy premiera!!! panowie z cd projekt obudzcie sie w koncu!!! podajcie date premiery!! jestem taki w k......y ze w innych krajach europejskich juz graja w pes6 a my nadal czekamy i do tego nic nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile mamy jeszcze czekac!!!!!! zadam jakis informacji!!! Kiedy premiera!!! panowie z cd projekt obudzcie sie w koncu!!! podajcie date premiery!! jestem taki w k......y ze w innych krajach europejskich juz graja w pes6 a my nadal czekamy i do tego nic nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 23:23, VladimirDebish napisał:

(Obaj jestescie siebie warci :PP ). Przez jakiś czas obcowałem z demką i nadal nie mogę się
przestawić. Podania są zdecydowanie za lekkie, co wyklucza konstrułowanie szybkiego ataku pozycyjnego.
Przy owych próbach wywiązuje się na boisku straszna kopanina. Lepiej zagrać długą piłkę na
napastnika. In my opinion podania in minus.


Może to wina demka, ja grałem w pełną i podanie są szybkie. Mam nadzieje ze gra dzisiaj wyjdzie:D Podbno serwery są już naprawione i gra się cud miód. Nie ma lagów i wogóle.... już się nie mogę doczekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezdziwil bym sie jak by to byla prawda, komentarze poprawic to niejest prosta sprawa, szczegulnie dla japonczykow, ktorzy polski jezyk nie zabardzo kumaja:), do tego CDProjekt tak milczy ze napewno to sie szybko niestanie, jak by to byla kwestia paru dni to by odrazu nam to powiedzieli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) w sprawie PES6 PL na Ps2 to czy ktos wie jakie blędy eliminuje CDP czy to bedzie jakis poprawiony komentarz czy ogólnie tylko Polonizacja menu i innych zeczy w grze czytajac recenzje PES 6 PC komentarz podobno wypadl bardzo mizernie a to dla tego ze przetlumaczyli komentarz Angielski na polski i wyszlo pare smiesznych a zarazem bez sensownych komentarzy (to moje zdanie co do tlumaczenia angielskiego komentarza) najlepiej gdyby wypowiedzial sie ktos z CDP jakie to bledy sa ze tak przesunieta premiera pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 12:57, nOBODY000 napisał:

Date premiery znajdziecie tutaj:
http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=7345
A wiec MILEGO CZEKANIA ;-)))))))



Boże!!!! Ludzie.... czy wy macie po 10 lat? Jak pierd**** gry online mogą znać date premiery PES-a jeżeli do ch** pana dysrybutorem gry jest CD PROJEKT! Więc jeżeli ONI nie wiedzia kiedy bedzie to jak inne jeb*** strony mogą o tym wiedzieć! Fora powinny być dla osob po wyzej 16 roku zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować