Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2007 o 18:13, Luk Zombi napisał:

> pytanie g2 NK. Jak nazywa się gość który mieszka w nowym świecie na południwym zachodzie
mapy

Chodzi o Ermite? Tego pustelnika?

Tak dobrze Luk Zombi+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, spodziewałem się tej odpowiedzi;) Ale w Nocy Kruka można pierwsze pkt dostać zupełnie inną drogą... I to bezpośrednio w wieży [łeeeee... spoiler ;))]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:36, Piciambeer napisał:

Hehe, spodziewałem się tej odpowiedzi;) Ale w Nocy Kruka można pierwsze pkt dostać zupełnie
inną drogą... I to bezpośrednio w wieży [łeeeee... spoiler ;))]


Chyba modląc się na samej górze wierzy do Beliara przy posągu i prosząc o punkty doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:54, Ascont napisał:

pobić Xardasa??

LOL niezły pomysł;) Grałeś w ogóle w Gothica II? Przecież Xardi jest nieśmiertelny........ A poza tym i tak nie miałbyś żadnych szans na takim etapie gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:29, Piciambeer napisał:

No to znowu jo zadom;)

GII:NK ==> Za co można dostać swe pierwsze pkt doświadczenia?? (nie biorąc pod uwagę ksiąg)


A nie są to przypadkiem punkty za otwarcie kraty w pomieszczeniu, w którym jest Xardas? Otwiera się je przyciskiem na kominku a w środku jest jakaś skrzynia. Nie jestem pewny tej odpowiedzi, ale tak mi się nasuwa. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można je zdobyć jeszcze wcześniej. Serio:D Nikt tego nie zrobił? A za samo otwarcie to nie wiem, czy można zdobyć pkt, bo nie zauważyłem tego :O Trza się cofnąć i spróbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 11:01, Piciambeer napisał:

Można je zdobyć jeszcze wcześniej. Serio:D Nikt tego nie zrobił? A za samo otwarcie
to nie wiem, czy można zdobyć pkt, bo nie zauważyłem tego :O Trza się cofnąć i spróbować;)


No to może trzeba odpowiednio poprowadzic rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 11:01, Piciambeer napisał:

Można je zdobyć jeszcze wcześniej. Serio:D Nikt tego nie zrobił? A za samo otwarcie
to nie wiem, czy można zdobyć pkt, bo nie zauważyłem tego :O Trza się cofnąć i spróbować;)

nie wiem. Przeczytać księgi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 11:10, Ascont napisał:

otwieranie skrzyń wytrychem??

To grałeś w tego Gothica czy nie?? Przecież do otwierania skrzyń wytrychem potrzebna jest specjalna umiejętność... Proszę nie strzelać, bo to trochę nieuczciwe i niesmaczne:/ A poza tym podczas odpowiedzi powinno się być pewnym, że za to dostaje się doświadczenie... Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mi przychodzi do głowy to przeczytanie księgi przy ktorym jest Xardas. Noo chyba, że sie używa konsoli to wzywa się jakiegoś kolesia (np. chrząszcza) i sie go klepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 11:17, Atukam72 napisał:

Jedynie co mi przychodzi do głowy to przeczytanie księgi przy ktorym jest Xardas. Noo chyba,
że sie używa konsoli to wzywa się jakiegoś kolesia (np. chrząszcza) i sie go klepie.

x( Chodzi o Noc Kruka... Naprawdę żadnych pomysłów?? Oczywiście nie jest to żaden cziterski sposób;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować