Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Quiz Prince of Persia

1673 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2007 o 18:55, Adham napisał:

Hem...
Jakie są moce Piasków Czasu, dostępne w Warrior Within? Mogą być nazwy polskie, ale ucieszyłbym
się z oryginalnych, bo takich używam. :P



Oko burzy
Zniszczenie czasem
Tchnienie przeznaczenia
Cyklon Przeznaczenia
Wiatr przeznaczenia
i oczywiście cofnięcie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłośc pamietaj o tym aby odpowiedz pisac w formie odpowiedzi i pamietaj o pogrubieniu nicku:)
Pozdrawiam a pytanie oddaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 20:48, Black Dog napisał:

Zamarło. Jakie wymagania sprzętowe ma PoP TSoT?

Procek: pentium III 800MHz, 256MB Ram, Grafa: karta 3d Nvidia GeForce 3 lub nowsza(z wyjątkiem MX)/ Ati Radeon 8500 lub nowsza, CD-Rom x8, karta dźwiękowa zgodna z DirectX, HDD: 1,5 GB, Mysz i klawiry:P oraz Winda 98/ME/XP. Coś pominąłem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 21:07, Black Dog napisał:

Nie. Blackgoat +1
Dawaj trza rozruszać quiz.

Ok, bedzie banał: W jakiej postaci(prince''a czy Sand Wraitha) walczymy z Gryfem w WW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 21:39, Blackgoat napisał:

> Nie. Blackgoat +1
> Dawaj trza rozruszać quiz.
Ok, bedzie banał: W jakiej postaci(prince''a czy Sand Wraitha) walczymy z Gryfem w WW?


Z gryfem walczymy oczywiście w postaci Piaskowego Widma [Sand Wraith''a], niedługo po... w sumie niedługo po "odkryciu" go ;-). Czyli w trakcie powrotu z miejsca,w którym pierwszy raz znajdujemy maskę Piaskowego Widma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2007 o 21:59, Choinix napisał:

Z gryfem walczymy oczywiście w postaci Piaskowego Widma [Sand Wraith''a], niedługo po... w
sumie niedługo po "odkryciu" go ;-). Czyli w trakcie powrotu z miejsca,w którym pierwszy raz
znajdujemy maskę Piaskowego Widma.

Dobrze:). Choinix+1 pkt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo... gitez, moja kolej.
No to ja może zadam takie pytanie z serii "Super Łatwych":
W Prince of Persia : Warrior Within po przejściu gry "normalnym" nie mamy możliwości zabicia Dahaki, po prostu uciekamy z wyspy i porzucamy piasek czasu.
I teraz pytanie : Jak zabić Dahakę? Jakie jest tak naprawdę alternatywne zakończenie gry "Dusza Wojownika"? Co zrobić, aby mieć możliwość dojścia do alternatywnego zakończenia?
Fajnie by było oznaczyć to jako "<*Spoiler*> </*Spoiler*>, chociaż w Quizie nie wiem czy jest to wymagane ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 22:13, Choinix napisał:

Oo... gitez, moja kolej.
No to ja może zadam takie pytanie z serii "Super Łatwych":
W Prince of Persia : Warrior Within po przejściu gry "normalnym" nie mamy możliwości zabicia
Dahaki, po prostu uciekamy z wyspy i porzucamy piasek czasu.
I teraz pytanie : Jak zabić Dahakę? Jakie jest tak naprawdę alternatywne zakończenie gry "Dusza
Wojownika"? Co zrobić, aby mieć możliwość dojścia do alternatywnego zakończenia?
Fajnie by było oznaczyć to jako "<*Spoiler*> </*Spoiler*>, chociaż w Quizie
nie wiem czy jest to wymagane ;p.

Ok <spojler>:P Po kolei: należy znaleźć odpowiednią ilość Life Upgrades(9) po czym przed salą tronową pojawia się Water Sword, wtedy pod koniec gry zamiast z Cesarzową walczymy z Dahaką. Filmik kończący grę pokazuje jak Prince odpływa z Kaileeną do Babilonu. Podczas rejsu dochodzi do zbliżenia, które jest poprzeplatane z wizją płonącego Babilonu, w którym toczą się walki. Pod koniec pojawia się zakapturzona postać i mówi:,,Wszystko co jest Twoje, należy do mnie". Jeszcze rzut ns Farah skutą w dyby i słowa starca: ,,Nie możesz zmienić swojego przeznaczenia, nikt nie może..." Wystarczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 22:52, Blackgoat napisał:

Ok <spojler>:P Po kolei: należy znaleźć odpowiednią ilość Life Upgrades(9) po czym przed
salą tronową pojawia się Water Sword, wtedy pod koniec gry zamiast z Cesarzową walczymy z Dahaką.
Filmik kończący grę pokazuje jak Prince odpływa z Kaileeną do Babilonu. Podczas rejsu dochodzi (...)


Ooo, o to dokładnie chodziło :>.
Chociaż może nawet lekko wybiłeś się ponad program z tym dokładniejszym opisaniem "filmiku końcowego", hehe.
Oczywiście odpowiedź się zgadza oraz w takiej formie wystarczy :>.
Blackgoat+1, gratulacje, zaliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakty ? No nie wiem może np: że w WW jest straszniejsze niż SoT ponieważ w Wariorr Within jest odcinanie głowy wrogowi a w piaski czasu nie ma odcinania glów ani takich bardzo brutalnych ataków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować