Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 PL - najbardziej dopracowane wydanie!

586 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 18:30, Andi0000 napisał:

@ zientek

Jak mogles kupic na tej aukcji skoro nikt tam jeszcze niekupil? Czyzby to byla reklama? :P


Z tego co WYRAŹNIE widać na aukcji gra nie pochodzi od CDP, tylko z rynku (prawdopodobnie) europejskiego - ( oczywiście poza Polską :P Którą cieżko nazwać częśćią Europejskiego rynku gier :F ... ) gdzie premiera odbyla sie 13.10 ... no ale jezeli ktos woli z niecierpliwosci miec gre bez patcha i bez rodzimej wersji jezykowej, no to jak widac juz mozna kupic przez Allegro ;] Ja tam i tak juz zamowilem EK wiec mi to delikatnie mowiac wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic tylko czekać:) już lada dzień Gothic 3 będzie w naszych domkach i znów będzie można te długie zimne wieczorki spędzać grając:) I love it!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:43, Stwór napisał:

No nic tylko czekać:) już lada dzień Gothic 3 będzie w naszych domkach i znów będzie można
te długie zimne wieczorki spędzać grając:) I love it!:)


Ehhhh Z kąd ja to znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PATCH do GOTHIC 3

Nowy patch v1.08:

http://www.gamershell.com/news/33887.html

http://www.gamershell.com/infosheets/316975.html - Zmiany.

- Combat AI for several monsters improved/simplified (e.g. boar)
- Performance increased
- Several crash bugs fixed
- Lensflare/Sun doesn''t shine through mountains and buildings anymore

lub

http://download.piranha-bytes.com/download...c3_patch108.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:51, Andi0000 napisał:

PATCH do GOTHIC 3

Nowy patch v1.08:

http://www.gamershell.com/news/33887.html

http://www.gamershell.com/infosheets/316975.html - Zmiany.

- Combat AI for several monsters improved/simplified (e.g. boar)
- Performance increased
- Several crash bugs fixed
- Lensflare/Sun doesn''t shine through mountains and buildings anymore

lub

http://download.piranha-bytes.com/download...c3_patch108.exe



O DZIęKI WIELKIE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie, że ilekroć powstaje topic o ważnej sprawie, jak teraz, wysyłka G3 to wszyscy z CDP omijają ten temat z daleka ;-) Aczkolwiek, mam nadzieje, że moja paczka zostanie wysłana dzisiaj jeszcze. Nie chciałbym zostać niemile zaskoczony i nie po to wydaje łacznie 357,90 na preorder, żeby otrzymać go później niż inni, biorać pod uwage, że zamówiłem gry tuż po ukazaniu się możliwości preorderowania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:58, Mistic napisał:

Mam dziwne wrażenie, że ilekroć powstaje topic o ważnej sprawie, jak teraz, wysyłka G3 to wszyscy
z CDP omijają ten temat z daleka ;-) Aczkolwiek, mam nadzieje, że moja paczka zostanie wysłana
dzisiaj jeszcze. Nie chciałbym zostać niemile zaskoczony i nie po to wydaje łacznie 357,90
na preorder, żeby otrzymać go później niż inni, biorać pod uwage, że zamówiłem gry tuż po ukazaniu
się możliwości preorderowania ;-)


To by było chamskie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:40, zientek106 napisał:

Jak widać wyraźnie gra jest po POLSKU!!! A co do pacha to zawsze w necie można znaleść ;) A
zresztą się o niego pytam :)


No cóż, screeny przedstawiane nie są z polskiej premiery, a zasady allegro wyraźnie mówią że na aukcji można wystawiać przedmiot którego jest się w posiadaniu. Dziwne więc że autor aukcji wystawia gry na przód. No i pomijajac fakt że to NIE JEST edycja kolekcjonerska, tylko normalna, a takową możesz kupić w IDENTYCZNEJ cenie na gram.pl ... zreszta to twój wybor. Ja różnicy nie widze, a w auckji nie ma nigdzie zapewnienia że dostniesz gre Polską, także czego ci oczywiście nie życze możesz dostać gre w innym jezyku.


Mistic; być może to dlatego że ludzie z CDP mają właśnie w te dni najwięcej roboty związanej z wysyłką i dopilnowaniem wszystkiego tak byś dostał gre jak najszybciej ? ;] Z tego co mnie pamięć nie myli, po kilku dniach można było o wszystko zapytać i odpowiedzi sie dostawało. A to że ktoś inny z gram.pl wypowiada sie w innych tematach, a nie wypowiada sie tutaj, oznacza pewnie że te osoby nie mają z Gothic''iem nic wspolnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 19:04, John Fu napisał:

Mistic; być może to dlatego że ludzie z CDP mają właśnie w te dni najwięcej roboty związanej
z wysyłką i dopilnowaniem wszystkiego tak byś dostał gre jak najszybciej ? ;] Z tego co mnie
pamięć nie myli, po kilku dniach można było o wszystko zapytać i odpowiedzi sie dostawało.
A to że ktoś inny z gram.pl wypowiada sie w innych tematach, a nie wypowiada sie tutaj, oznacza
pewnie że te osoby nie mają z Gothic''iem nic wspolnego ...


Zdaje sobie z tego doskonale sprawe :-) Ale zauważ, że np. Migem odpowiadał na pytania w związku z DM, DC, XG a o G3 nic! :P Ja mam w stylu o nic nie "oskarżać" ludzi z CDP dopóki nie dowiem czy istniała szansa, żeby nas o czymś powiadomić, ale tego nie uczyniono ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>hmm... myślę że to są chore wyn(at)urzenia jakiegoś pseudo redaktorka xD. Jak CDP pisze że dostaniemy >kompletną wersję 1.08 to tak będie i już ;)


Też tak mówie. Już to skomentowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:42, zientek106 napisał:

A zresztą może sie okazać że to będzie to samo tylko tańsze ;) Ale wontpie :(


/Sorry za 2 posty ale musze cos dodac/

Zientek wlasnie mi sie jedna rzecz przypomniała, kupując gry poza gram.pl i tak jesteś w jakiś sposób uzależniony od gram.pl, pamiętaj że twój sprzedawca na Allegro tez bedzie czekał na gre wysłaną mu z CDP, także gra musi trafić wpierw w jego rączki, następnie dopiero w twoje.

Wspomniałem też że za tą samą cene, myliłem się, na gram.pl możesz mieć taniej :] ponieważ używając wpln, na co wsumie teraz dopiero zwrocilem uwage, mozesz kupic gre o 30 zl taniej :P No cóż, przykro mi że uległeś aukcji i dasz zarobić jakiemuś tam sklepowi w Krakowie :P Człowiek jednak uczy się na błędach :]


Mistic; były podobne sytuacje więc ja sam nie mówie tego z powietrza, ale sugeruje sie tym co było już tłumaczone przez pracowników zarowno gram.pl jak i bezpośrednio CDP. No ale też chętnie usłyszał bym jakieś słowa zapewniania czy ew. wyjaśnienia (chociaż dla mnie tutaj raczej wszystko jest jasne), od "tych z niebieską czcionką" :P ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest mieć zapas wpln w (wirtualnej) kieszeni :P Gra trafi do mnie za calka ciekawa cene, i mam nadzieje ze rownie szybko, bo juz nie daje rady przechodzic Gothica 2 - 15 raz xD

Ziomczysław to ty dałeś taki ostry komentarz ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować