Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3!

565 postów w tym temacie

U... wspułczuje tyle czekania i klapa. W najgorszym wypadku będziesz musial im odesłać grę i czekać na jej naprawae czy co oni tam z tym robia, a w najlepszym odeślą ci szybciutko nówke sztuke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze da sie to obejsc ;/ staram sie dodzwonic z pomocy ale zajete (czyzbym nie byl 1 ;/ ) nie dosc ze blad na samym koncu instalacji przy pliku engine.dll to jeszcze moj antywirus uznaje do za wirusa ;/ i po instalacji nie mam pliku gothic3.exe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ten czas straaasznie się dłuży. Myślałem, że jeszcze łatwo będzie dotrwać, ale jest coraz ciężej :P. Jeszcze jak wszedłem na forum to jeszze bardziej zmuła mi się wkręca! Zapuściłem muzę z G2 - Nocy Kruka i czekam na tego !%@$^@#^ KURIERA! Pozdro dla wszystkich Ziomków-Gothicomaniacków oraz of course CDP. Jeszcze nie przetestowałem, ale wiem, że odwaliliście kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:10, Dirnaith napisał:

mam nadzieje ze da sie to obejsc ;/ staram sie dodzwonic z pomocy ale zajete (czyzbym nie byl
1 ;/ ) nie dosc ze blad na samym koncu instalacji przy pliku engine.dll to jeszcze moj antywirus
uznaje do za wirusa ;/ i po instalacji nie mam pliku gothic3.exe ;/


wpółczuję, mam nadzieję że nie ma wielu "walniętych" płyt, no cóż. trzeba to zrozumieć, przy takim nakładzie to nie uniknione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ze przy Oblivionie EK tez mialem takie jaja ze omalo nie kopnalem w kalendarz :D w OGOLE instalatora nie molgem odpalic bo bledy takie byly ze hoho ;-p ale ktos mi poradzil zeby cala plyte skopiowac na HDD i z dysku odpalic - udalo sie i pogralem ;-) pozniej okazalo sie ze to wina starego firmware''u czytnika DVD i Nero InCD.... ehh a do mnie kurier dalej nie przyjechal ;( a za 20min lece do szkoly i wracam do domku o 18:30 ;(;( poraaazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO wlasnie sie dodzwonilem do pomocy technicznej i to samo mi pan rzekl (wylaczyc antywirus) za co dziekuje :D ale nie zapeszajac zainstaluje jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:20, Dirnaith napisał:

NO wlasnie sie dodzwonilem do pomocy technicznej i to samo mi pan rzekl (wylaczyc antywirus)
za co dziekuje :D ale nie zapeszajac zainstaluje jeszcze raz...


tylko jaki jest sens wyłączenia antyvira jak gra może być zainfekowana ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz telefon bezposrednio do pomocy technicznej zeby cie non stop nie przekierowywali i tracil linie. 022 519 59 68 no chyba ze juz masz ;] i polecam funckje na telefonie "ostatni numer" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan powiedzial ze antywirusy maja w swoich bazach wirusow pliki ktore czesto sa wykorzystywane do wirusow i on automatycznie przechwytuje ten plik i go modyfikuje a ze sie taki plik zdarzyl w Gothicu to juz nie moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować