Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3!

565 postów w tym temacie

Ja gram jzu w `gre od 2 dni w edycje kolekcjonerską jest poprostu jednym słowem mowiąc BOSKAAAAA...
Wciagłem sie w gre jak w zadko ktorą grywalnosc jest boska akzdy maly szczegoł w grze dopracowany gra jest bardzo dobra zreszta tak jak poprzednie czesci tej gry...Polecam wszytkim tą gre gram w nia od 2 dni a nocki zaliczam w skzol ena lekcjach zasypiam i caly cza o ghoticu mysle!!!! Szybko zakupujcie tą gre i Zycze milej gry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie niemam namysli Polskiego Ghotica ja mam Angielskiego!!!!! skad bym mial 30 Polskiego ghotica????!!!!

hehe GHOTIC PL zimno na dworze uwazaj bo zamarzniesz i sobie niepograsz czekaj cierpliwe sam przydjzie kurier da Ci i bedzie Łupał w gre!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:):) cos w tym jesat :):) jak wtrzymałem 3,5 roku to dam rade 1-2 dni {chyba} :):) nic to skocze sobie pospać tylko tak mozna szybko zabić czas nie licząc gier oczywiście ale jak tu grać w coś innego jak za 2 dni gothic ma być zresztą już sformatowałem kompa {specjalnie dla gothica} pozdro all :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to juz jestem bardziej spokojny. Słuchajcie dzisiaj podnosze rolete w oknie żeby zobaczyc piękny święty dzień a tu... SNIEG SPADL !! Troche się zdziwilem ale z myśla ze Gothic już tuz tuz to już mi to nie robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie niemam namysli Polskiego Ghotica ja mam Angielskiego!!!!! skad bym mial 30 Polskiego ghotica????!!!!

>hehe GHOTIC PL zimno na dworze uwazaj bo zamarzniesz i sobie niepograsz czekaj cierpliwe sam przydjzie kurier >da Ci i bedzie Łupał w gre!!!!

Do Diabolum:

Bardzo szyderczy ton , a czy przynajmniej zapłaciłeś za niego , czy go ukradłeś?
Zauważyłem że teraz są inne wzorce. Gdybym ja coś ukradł to nie byłbym z tego dumny.
Nie mówiac już o przechwalaniu się tym i kpieniu z innych (któży uczciwie zapłacili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem krótko, na forum jest dział o gothicu 3 , jeżeli chcecie się:
-kłócić
-wyzywać
-podniecać grą
-przechwalać
to serdecznie tam zapraszam ;)
Pozdrawiam!
Ps:Bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 08:02, GOTHIC PL napisał:

no jeszcze 15 h i odliczanie dobiegnie końca co wtedy uuuuuu czujecie ten dreszczyk emocjii
:):):):)



ta ja też to czuje ale dlatego że niedługo będzie u mnie w domu kurier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to chyba największy poziom podniecenia:)Ale jeśli mam być szczery to jeszcze tydzień temu bardzo chciałem go mieć, ale tak na dzisiaj to tak bardzo sie nie przejmuje, że go dzis dostanę. Mam nadzieje, że sytuacja sie zmieni jak dostane go w swoje łapska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 08:05, Vasilli napisał:

Dzisiaj to chyba największy poziom podniecenia:)Ale jeśli mam być szczery to jeszcze tydzień
temu bardzo chciałem go mieć, ale tak na dzisiaj to tak bardzo sie nie przejmuje, że go dzis
dostanę. Mam nadzieje, że sytuacja sie zmieni jak dostane go w swoje łapska:P



ja sie zaraz za przeproszeniem w gacie zwale, i chyba zaraz do nich dzwonie i sam podskoczę po paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować