Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 - demo już dostępne!

37 postów w tym temacie

No nie- zlozylem zamowienie na poczatku wrzesnia i czekam juz 2 miesiace. Ile jeszcze mozna??? Calkowicie zgadzam sie Deresik. Liczy sie ROZGRYWKA, a nie komentarz czy sterowanie. Jesli chodzi o demo to niezle, chociaz mogli by dac Polske. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo ligi internetowej. Zapraszam wszystkich chętnych do gry w lidze pes6.Zapisać można się na forum w dziale "PES6: Organizacja". Zapisy zamkniemy kilka dni po premierze. www.pesleague.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pro Evolution soccer 6 ...??!! ochydna gra .. pewnie sądzcie że jest fajna.. ale chyba zostane przy fife.. i jeszcze to sterowanie w pro.. nie jestem przyzwyczajony.. a co Fify 07 też mi sie nie podoba .. wole FiFe 06, World Cup.. ehh.. to tyle odemnie :) o tej grze .. nie lubie się powtarzac ale naprawde mi sie nie podoba ! ..

PoZdr. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ODP. Shakal13
I to jest właśnie odpowiedź typowego "fifowca".
"fifa jest o wiele lepsza"
"nie wiem co wy widzicie w tym pesie"
"lepsza grafika w fifie"
"nie ma licencji"
Dawno temu grałem w fife, ale do czasu gdy zobaczyłem pesa. Dla mnie najważniejsza jest grywalność i realistyka. W tych kryteriach fifa nie dorównuje pesowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile waży to demo?? Na stronce widziałem że 207 MB, ale mi sie sciaga powyżej tego.... jak narazie mam 214 MB :/ Darowac to sobie i zaczynac od poczatku, czy czekac cierpliwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalcor ale przynajmniej nie musisz wydawać co kilka miesięcy po przynajmniej kilkaset zeta na modetnizacje sprzętu żeby ci płynnie chodziła jakaś ruska strategia.

Norbi.7 twój komp to złom nie ma co się dziwić że nie chce ci działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehe ehe no jak zwykle zwolennicy fify sprawiają, że jest się z czego pośmiać. W porządku...bawcie się dalej w tym Waszym zręcznościowym świecie i zostawcie naszą ukochaną serię w spokoju :) Co do demka to mi się fest podoba i nie mogę już doczekać się kiedy w końcu polski pre-order zostanie zrealizowany bo faktycznie zaczyna się to robić przykre z tym przekładaniem terminu naszej premiery więc moglibyście podjąć męską decyzję i podać oficjalny nowy termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce straszyc cdp -ale torrenty moga pojsc w ruch. Im pozniej premiera ,tym wiecej nielegalnych kopii w wersji angielskiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakin shit ja też już chcę moje PrO eVo! CDP stancie na wysokości zadania i podajcie przynajmiej jakieś oficjalne i konkretne oświadczenie co z polskim PESem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko cos na padzie dziwnie to demko... wszystkie klawisze sa odwrotnie... mp. kwadrst to podanie po ziemi :/ i nie da sie zmienic blee :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 09:32, zajac89 napisał:

Apropo ligi internetowej. Zapraszam wszystkich chętnych do gry w lidze pes6.Zapisać można się
na forum w dziale "PES6: Organizacja". Zapisy zamkniemy kilka dni po premierze. www.pesleague.pl

mozesz mi podac jakis adres sieci i haslo zebym mogl sobie pograc przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować