• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Myxir2

Thief - Deadly Shadows: słaby sprzęt - niemożliwe

Pytanie

Zainstowałem sobie tę gre i ku memu zdziwieniu gra mi tnie( i to na najniższych detalach, za wyjątkiem rozdzielczości, która była na 1024X768). Oto komponenty mojego PC:
-512 MB DD-RAM
-Geforce FX 5200 128 MB
-Pentium 4 2.66 GHz
-Windows 2003 Server
-Direct X 9.0c

Wg. ReadME mój komputer spełnia bezproblemowo optymalne wymagania gry, a mimo wszystko gra przycina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.11.2006 o 17:52, Myxir2 napisał:

Zainstowałem sobie tę gre i ku memu zdziwieniu gra mi tnie( i to na najniższych detalach, za
wyjątkiem rozdzielczości, która była na 1024X768). Oto komponenty mojego PC:
-512 MB DD-RAM
-Geforce FX 5200 128 MB
-Pentium 4 2.66 GHz
-Windows 2003 Server
-Direct X 9.0c

Wg. ReadME mój komputer spełnia bezproblemowo optymalne wymagania gry, a mimo wszystko gra
przycina :/


Może przyczyną jest Windows 2003. Albo spróbuj zainstalować najnowsze pacze do Thiefa, najnowsze stery do grafiki. Jak to nie pomoże, to spróbuj sprawdzić na np. Windows XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

System nie powinien być przyczyną, sprawdzałem kiedyś wydajność gier na win XP i na win 2003 -była taka sama. Gdyby stery do grafiki były stare, były by anomalie graficzne typu migotanie różnych barw na ekranie lub zniekształcenie obiektów. Gra nie ma wcale takiej dobrej grafiki a tak tnie. Grałem w tomb raider legend i tam szło mi płynnie mimo lepszej grafiki - znacznie lepszej grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 17:52, Myxir2 napisał:

Zainstowałem sobie tę gre i ku memu zdziwieniu gra mi tnie( i to na najniższych detalach, za
wyjątkiem rozdzielczości, która była na 1024X768). Oto komponenty mojego PC:
-512 MB DD-RAM
-Geforce FX 5200 128 MB
-Pentium 4 2.66 GHz
-Windows 2003 Server
-Direct X 9.0c

Wg. ReadME mój komputer spełnia bezproblemowo optymalne wymagania gry, a mimo wszystko gra
przycina :/

Radzę ci zdefragmentować dysk to może będzie działać dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Możliwe, że efekt cieni spowalnia mi grę; z doświadczenia wiem, że cienie zżerają dużo pamięci. Niestety nie można cieni wyłączyć . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2006 o 10:10, Myxir2 napisał:

Możliwe, że efekt cieni spowalnia mi grę; z doświadczenia wiem, że cienie zżerają dużo pamięci.
Niestety nie można cieni wyłączyć . . .


Mi kolega pożyczył pirackie Call of Duty 2 i się zacinało po miesiącu kupiłem se oryginalkę i chodziło płynnie.
Jesili gra jest piracka moge ci pomuc tylko na G-G: 5729688

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 17:52, Myxir2 napisał:

Wg. ReadME mój komputer spełnia bezproblemowo optymalne wymagania gry, a mimo wszystko gra
przycina :/

z wlasnego doswiadczenia wiem ze gra bedzie przycinac - gralem na 5900xt i gra chodzila tak sobie - sorry ale 5200 bogiem wydajnosci nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gra jest oryginalna. A kursor nie przycina jak przy słabym sprzęcie ( wtedy przycinałby regularnie tj. równomiernie, a tu niejednorodnie się zatrzymuje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety mam taki monitor, że 800X600 u mnie wygląda beznadziejnie tzn. jest słabo przejrzysta grafika i widać takie małe paski oddzielające ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z Thiefem III. Może ktoś mi pomoże. Gdy włączam giere to tnie mi sie wszystko na maksa (jakieś 0,1 FPS) razem z filmikami. Mam polską wersje językową 1.1. Mój komp to Athlon 2.2 Ghz, GeForce 5200 128 Mb, 512 mb Ram i nForce 2. Mam zainstalowanego najnowszego Directa i sterowniki do karty graficznej. O co może chodzić? Please, pomóżcie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować