• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Pawlenko

Poroblem z kompem

Pytanie

Wiec tak komp mi sie wiesza a zara reset mam tak co jakis czas co moge zrobic z tym;/. Skanowałem dysk nie mam zadnego vira. Kolega gadał ze moge miec obluzowane ramy wiec zara bedne prawdził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Sprawdź czy czasem nie masz starych sterowników do grafiki , płyty głównej oraz karty muzycznej.
Jeżeli po zainstalowaniu nich nadal komp będzie padać to może oznaczać albo uszkodzenie systemu albo np uszkodzenie jakiegoś podzespołu. Sprawdź także czy to nie sprawka alarmu termicznego.
Wyłącz opcję automatycznego restartu po awarii systemu w opcjach i następnym razem jak się wywali będziesz miał info co i jak :P

Pozdrawiam

wracam do nauki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 18:23, Akashi napisał:

Sprawdź czy czasem nie masz starych sterowników do grafiki , płyty głównej oraz karty muzycznej.
Jeżeli po zainstalowaniu nich nadal komp będzie padać to może oznaczać albo uszkodzenie systemu
albo np uszkodzenie jakiegoś podzespołu. Sprawdź także czy to nie sprawka alarmu termicznego.
Wyłącz opcję automatycznego restartu po awarii systemu w opcjach i następnym razem jak się
wywali będziesz miał info co i jak :P

Pozdrawiam

wracam do nauki ;(



Mozesz mi dokładnie podac gdzie to moge wyłączyc bo jeszce moze mi sie komp wyłanczac z przegrzania mojego procka ale raczej nie bo robi komp zwisa i reset

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 18:32, Pawlenko napisał:

> Sprawdź czy czasem nie masz starych sterowników do grafiki , płyty głównej oraz karty
muzycznej.
> Jeżeli po zainstalowaniu nich nadal komp będzie padać to może oznaczać albo uszkodzenie
systemu
> albo np uszkodzenie jakiegoś podzespołu. Sprawdź także czy to nie sprawka alarmu termicznego.

> Wyłącz opcję automatycznego restartu po awarii systemu w opcjach i następnym razem jak
się
> wywali będziesz miał info co i jak :P
>
> Pozdrawiam
>
> wracam do nauki ;(


Mozesz mi dokładnie podac gdzie to moge wyłączyc bo jeszce moze mi sie komp wyłanczac z przegrzania
mojego procka ale raczej nie bo robi komp zwisa i reset



Sorrki ze pisze jeszcze raz ale nie ma edycji postu, nie wiem czy dobrze to zrobiłem wyłączyłem to w
panel sterowania/system/zawansowane/uruchamianie i odzyskiwanie/ i tam pisze awaria stystemu i odznaczyłem automatyczne uruchamianie ponowie DOBRZE ZROBIłEM ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować