Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2008 o 15:28, Gorn7 napisał:

> Jak zdobyć ostatni artefakt Adanosa ?
On jest w jednym z grobowców pradawnych, jesli się nie myle ten pradawny nazywa się Akasha
czy jakoś tak, jak go
zabijesz znajdziesz w jego zwłokach ten artefakt.

Dzięki ci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:49, Tajemnic napisał:

Proszę bardzo:
http://rapidshare.com/files/533024/Gothic3TWEAK.rar.html
Ostrzegam też, że granie z tweakiem może powodować nieprzewidziane komplikacje, więc
lepiej najpierw skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą :)

Nie oto mi chodzilo
Chce miec pliki kture sie podmienia kedys takie byly dzieki chocierz za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po patchu 1.6 słuch zaginoł..... Chyba dostaniemy go jako "bonus" do gothic 4: genesis w dzień premiery.
Ewentualnie poczekamy jeszcze z 7 miesięcy, albo 6....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 18:08, Matias16162 napisał:

A po patchu 1.6 słuch zaginoł..... Chyba dostaniemy go jako "bonus" do gothic 4: genesis
w dzień premiery.
Ewentualnie poczekamy jeszcze z 7 miesięcy, albo 6....


Nie byłbym taki sceptyczny. Jak twórcy opublikowali changeloga to zrobią patch na pewno. Jak już mówiłem trochę wcześniej od początku mogliśmy się psodziewać, że opóźnienie nas spotka. Od jednego do dwóch miesięcy do czego dodać należy przygotowanie go przez CDP na potrzeby polskiej wersji. Tak więc myślę, że w kwietniu bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 18:08, Matias16162 napisał:

A po patchu 1.6 słuch zaginoł..... Chyba dostaniemy go jako "bonus" do gothic 4: genesis
w dzień premiery.
Ewentualnie poczekamy jeszcze z 7 miesięcy, albo 6....


Patch jest wstępnie (bo trudno ustalić dokładną datę premiery z uwagi na to, że to "tylko hobby", ale na 100% będzie) zapowiedziany na marzec. Może być wcześniej, raczej nie później jak koniec marca. Jest teraz w fazie testów i łatania błędów jakie tworzy (to się często zdarza, przy edycji engine programów).
Nie bądź taki sceptyczny :P Tym razem to nie PB "robi" (wszem i wobec wiadomo, że nic w związku z G3 nie robili po 1.12) patcha, a zagorzali fani, którzy prędzej duszę Diablo ( :) ) oddadzą, niż zawieszą pracę nad nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jakis bug,spróbuj w pomocy technicznej lub przeinstaluj gre,miałem podobny problem,wszyscy orkiowie zaczeli mnie gonić,nie wie za co,przeinstalka i wszystko było w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 18:45, Mathijas W napisał:

Na pewno jakis bug,spróbuj w pomocy technicznej lub przeinstaluj gre,miałem podobny problem,wszyscy
orkiowie zaczeli mnie gonić,nie wie za co,przeinstalka i wszystko było w porządku

Dzięki , zrobię tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 18:14, YahooPL napisał:

> A po patchu 1.6 słuch zaginoł..... Chyba dostaniemy go jako "bonus" do gothic 4:
genesis
> w dzień premiery.
> Ewentualnie poczekamy jeszcze z 7 miesięcy, albo 6....

Nie byłbym taki sceptyczny. Jak twórcy opublikowali changeloga to zrobią patch na pewno.
Jak już mówiłem trochę wcześniej od początku mogliśmy się psodziewać, że opóźnienie nas
spotka. Od jednego do dwóch miesięcy do czego dodać należy przygotowanie go przez CDP
na potrzeby polskiej wersji.
(pogrubienie by sirdoom) Tak więc myślę, że w kwietniu bedzie :)


1. KAŻDY patch był dostosowany do wersji PL (nawet jeśli nie, szybko starano się to niedopatrzenie naprawić - Polska wersja miała inne zabezpieczenie niż np wersja niemiecka).
2. KAŻDY patch był tłumaczony na każdy język (w jakim G3 się ukazał) na forum JoWooD przez jego użytkowników. Jest tylko >>>1<<< wyjątek - wersja chińska (pierwsze wersje nie były tłumaczone na chiński - to już historia).
3. http://forum.jowood.com/showthread.php?t=145645 - temat na forum JoWooD w którym tłumaczone są nowe linijki tekstu.

To tyle, mam nadzieję, że tym razem skutecznie wyprowadziłem Cię z błędu (bo kilka razy próbowałem...) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 18:51, Matias16162 napisał:

acha.... Tylko że po premierze okaże się że g***** poprawia albo bardzo nie wiele.


To nie PB robi patch, tylko fani i spellbound, więc bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy G3 z Platynowej Kolekcji zawiera najnowszy patch??. Napiszcie jaki jest najnowszy. Nie powiem wam teraz jaką mam wersję bo nie mam zainstalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2008 o 18:55, Ecko09 napisał:

To nie PB robi patch, tylko fani i spellbound, więc bedzie dobrze.


Dla mnie nie ma różnicy. Ja mam wszystkie patche i naprawdę po zainstalowaniu każdego pojedynczo nie było różnicy dopiero jak wszystkie razem działają da się coś tam odczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 18:51, Matias16162 napisał:

acha.... Tylko że po premierze okaże się że g***** poprawia albo bardzo nie wiele.


LOL xD Tu mnie rozwaliłeś - narzekasz na patch, a nic o nim nie wiesz...
http://press.jowood.com/UPLOAD/static/Gothic%203%20v1 .6%20Patch%20status%2020071220.txt (weź cały link bez spacji - limit znaków na słowo) - wstępny changelog (to co na 100% będzie). W sumie to nie dziwię Ci się, że nie nie chce Ci się czytać kilku stron wstecz... Ten temat pod względem ilości postów jest chyba w pierwszej dziesiątce na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 18:57, adi54 napisał:

Mam pytanko: czy G3 z Platynowej Kolekcji zawiera najnowszy patch??. Napiszcie jaki jest
najnowszy. Nie powiem wam teraz jaką mam wersję bo nie mam zainstalowane.

Najnowszy to 1.12 i fanowski patch 1.5.2 a jaki jest w Platynie to nie mam pojecia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się