Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Postanowilem zadzwonic sobie do firmy cenega poland zeby sie upewnic czy wczoraj handlowiec nie wprowadzil mnie w blad. A wiec pewna mila paie oznajmila mi ze cytuje:
"Na dzien dzisiejszy firma cenega nawet nie dostala jeszcze egzemplarzy do tloczenia. Edycja kolekcjonerska prawdopodobnie bedzie dostepna do kupienia tylko przez sklep komputerowy, gra takze bedzie w pelni spolszczona czyli dialogi + napisy. Acha ostatnia rzecz. Gra ukaze sie najparwdopodobniej 28.09.2007 lub na poczatku pazdziernika czyli 5.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 limitów aktywacyjnych brzmi lepiej niż 2 :) teraz to śmiało mogę kupić bo nie będę sie martwił jak coś padnie.A co do spolszczenia to lepiej jakby tylko dali napisy bo grając w R6:Vegas po ENG i PL muszę stwierdzić ze głosy były lepsze w tej pierwszej wersji więc jednak kupię to jak coś to przez STEAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 12:31, Mikex napisał:

Na moim gramsajcie napisałem, co myślę o Cenedze;]


Nie ma to jak reklamowanie swojego GS, aby nabić więcej wejść, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

28 października? Co oni sobie jaja robią? Zresztą po co komu pełne tłumaczenie?! daliby napisy i byłoby super, a oni jak zwykle wszystko komplikują. FAGGOTS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 13:15, sathorn1 napisał:

28 października? Co oni sobie jaja robią? Zresztą po co komu pełne tłumaczenie?! daliby napisy
i byłoby super, a oni jak zwykle wszystko komplikują. FAGGOTS!


nie 28 pazdziernika tylko wrzesnia a jak nie to 5 pazdziernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi tu nie pasuje z ta premiera... To dlaczego niektore sklepy (PSX extreme) juz rozsylaja normalne wersje do klientow? Ja specjalnie dzisiaj wstalem raniutko zeby zamowic Bioshocka na PC normalna wersje i zeby dzis byla wyslana, a tu taki numer z opoznieniem o MIESIĄC ?!?! Juz napisalem maila do cenegi z zapytaniem kilka godzin temu ale cos nie odpowiadaja. Jak odpiszą to dam znac, bo nie chce mi sie wierzyc w takie ogromne opoznienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 12:47, Nadrill napisał:

> Na moim gramsajcie napisałem, co myślę o Cenedze;]

Nie ma to jak reklamowanie swojego GS, aby nabić więcej wejść, prawda?


W sumie, ale nie do końca, bo już tu na forum pisałem co o niej myśle (bodaj stronkę wcześniej) i nie chciałem znów pisać tego samego. Poza tym do niczego Cię nie zmuszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 13:35, Enzo_0 napisał:

Cos mi tu nie pasuje z ta premiera... To dlaczego niektore sklepy (PSX extreme) juz rozsylaja
normalne wersje do klientow? Ja specjalnie dzisiaj wstalem raniutko zeby zamowic Bioshocka
na PC normalna wersje i zeby dzis byla wyslana, a tu taki numer z opoznieniem o MIESIĄC ?!?!
Juz napisalem maila do cenegi z zapytaniem kilka godzin temu ale cos nie odpowiadaja. Jak odpiszą
to dam znac, bo nie chce mi sie wierzyc w takie ogromne opoznienie.


Coz oni Ci maja odpisac. Dzwonilem do handlowca i powiedziam mi wprost ze pod koniec wrzesnia, wiec mimo ze zamowiles i tak nie diostaniesz go przez najblizsze 2 tygodnie, bo Cenega tego fizycznie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 13:42, reykan napisał:

A jest chociaż wersja angielska w sklepach?


Nie wiem, ale ostatnio na stronie Cenegi pisało, że będzie można kupić Bioshocka PL i ENG - tak samo wersję kolekcjonerską - PL lub ENG. Mam nadzieję, że Bio po angielsku, będzie można kupić wcześniej niż wersję PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadalem z kolesiem z jakiegos innego sklepu internetowego ("Kropki" czy jakos tak) i powiedzial ze cenega nic nie mowila o wersji angielskiej na PC, i nie przewiduja jej wydania. Czyli jestesmy zdani na opoznioną o MIESIĄC polska wersje, ktora pewnie i tak bedzie kaszaniasta, bo bedzie calkowite spolszczenie a nie kinówka. Porażka na calej linii, szybciej byloby juz zamowic zza granicy. I zaczynam sie nad tym powaznie zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:08, KuBa-078 napisał:

sorry za dwa posty ale na stronie play.pl jest napisane że premiera na pc ma być 30.08.07



Zaraz sie okaze, rozmawiam z kolesiem od Play własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:14, Enzo_0 napisał:

> sorry za dwa posty ale na stronie play.pl jest napisane że premiera na pc ma być 30.08.07

>
>

Zaraz sie okaze, rozmawiam z kolesiem od Play własnie.


i ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:25, MLODY2K6 napisał:

> > sorry za dwa posty ale na stronie play.pl jest napisane że premiera na pc ma być
30.08.07
>
> >
> >
>
> Zaraz sie okaze, rozmawiam z kolesiem od Play własnie.

i ???


Wciaz rozmawiam, moj szanowny rozmowca jakos powoli w klawiature uderza :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 13:42, reykan napisał:

A jest chociaż wersja angielska w sklepach?


Wersję angielską Bioshock można zamówić w Cenedze już od tygodnia (wersję na PC oraz X360).
Sam zamówiłem kolekcjonerkę na X360 w zeszłym tygodniu i dzisiaj ją otrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować