Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Boom

Guitar Pro

12 postów w tym temacie

nie bylo w wyszukiwarce takiego tematu wiec go zakladam.

jest to temat o programie do gitary ktory mozna legalnie sciagnac z internetu. porostu wpiscie w google guitar pro i wam wyskoczy.
nie pamietam juz strony z ktorej ten program zladowalem ale wiem ze zaplacilem za niego 40€.
z tym programem mozecie otwierac pliki o imieniu Guitar Pro.

np. wchodzicie na strone www.ultimate-guitar.com i wpisujecie do wyszukiwarki nothing else matters.
wyskocza wam rozne rzeczy np. chwyty i tekst.
znajdziecie tez pliki z imieniem jak juz stoi na gorze Guitar Pro.
jak sciagniecie ten plik i go otworzycie macie: nuty do gitary i bassa, chwyty, tekst, solo itd.


milego postowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:27, pro evo napisał:

a jaką masz wersje ja posiadam Guitar pro 4
Bylo to chba w czasopiśmie gitarzysta (chyba)


ja mam Guitar Pro 5. to chyba najnowsza wersja ale nie wiem czym sie rozni od poprzednika bo przed tym mialem tez guitar pro 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... Ściągnąłem demo Guitar pro 5. I wszystko ok. Ściągam ścieżkę(taba) z Ultimate guitar... i nic... Niby pokazuje, że gra, ale nic nie słychać. Nie! to nie problem z kartą muzyki, gdyż nie odtwarza jedynie dźwięków z TEGO programu... Wiecie co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 22:09, W.S.A.D napisał:

Mam problem... Ściągnąłem demo Guitar pro 5. I wszystko ok. Ściągam ścieżkę(taba) z
Ultimate guitar... i nic... Niby pokazuje, że gra, ale nic nie słychać. Nie! to nie problem
z kartą muzyki, gdyż nie odtwarza jedynie dźwięków z TEGO programu... Wiecie co robić?

A zainstalowales RSE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 14:05, W.S.A.D napisał:

Szczerze, to odinstalowałem program po tygodniu... Gram ze słuchu i zwykłych tabów...

Ok wiem ze odpowiedz przyszla troche pozno...znaczy, pytalem bo moj gitarzysta mial ten sam problem ze nic nie slyszal. Odinstalowal i zainstalowal jeszcze raz z RSE i szlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować