Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL - data premiery na PlayStation 2 potwierdzona!

22 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt informuje, że 8 grudnia swoją premierę będzie miała długo oczekiwana gra piłkarska Pro Evolution Soccer 6 na konsolę PlayStation® 2. Po raz pierwszy w historii serii, gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej.

Przeczytaj cały tekst "Pro Evolution Soccer 6 PL - data premiery na PlayStation 2 potwierdzona!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :) ... Cena większa niż nie jedna edycja kolekcjonerska ;) ... To właśnie jedna z zalet PC-towych gier i naszych poczciwych blaszaków ;) ... Ja nie mam konsoli i chwała mi za to, bo na gry na PS2 bym nie wyrobił ;]
A ja sobie PES 6 elegancko wygrałem w wersji na kompa i kosztów poniosłem 2,44 za smsa, pogram niestety dopiero w grudniu, bo paczuszka się o naszą kochaną Pocztę Polską spóźniła ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już za późno. Pozatym za taką obsuwe gra powinna być o to 30-50zł tańsza w ramach rekompensaty.


SadraX a obliczyłeś ile w ciągu roku wydajesz stówek na modernizacie kompa żeby gra wogle ci ruszyła lub chodziła płynnie? Wydatki graczy konsolowych i pecetowych są porównywalne ale to konsolowcy mają większy wybór gier a na kompa to głównie strategie wychodzą. A zagrałeś już na swoim kompie w Call of Duty 3, Mortal Kombat Armaggedon, Gears of War, Bullyiego i inne? Buahahaha! Ciesz się że chociaż w PES6 pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brawo! swietnie! jak szybko! teraz to juz wszyscy maja poprzerabiane konsole bo ile mozna czekac.. kiedys chcialem w cdprojekcie wymienic porysowane Pro Evo 4 na nowe to nie bylo takiej mozliwosci wiec dlugo sie nie zastanawiajac przerobilem konsole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba sie pospieszyliscie z ta premiera
8 dec czy to nie za szybko
a jesli to nieprzemyslana decyzja co wtedy
moze lepiej sie nad tym jeszcze zastanowic i posiedziec do nowego roku albo pazdziernika
a tak na serio ustalony termin to istna kpina
zrozumialbym gdyby starano sie poprawic komentarz ktory co jak co ale w pewien sposob nakreca klimat rozgrywce i dobre go wykonanie tudziez poprawienie to rzeczywiscie nie dzien ani nawet tydzien
ale miesiac jakies literowki poprawiac kur...przecież galaktyki szybciej umierają
mam nadzieje ze ta data to nie kolejna zasłona i zdarzycie przed tym jak zgasnie nasze słonce a wszechcwiat sie zapadnie byloby super
jestem pewny ze za rok malo kto zamowi u was nastepna czesc seri jesli takowa wogole ukaze sie
bo poprostu rozczarowaliscie nas graczy daliscie plame na calej lini a swoim nieudolstwem i nieprofesjonalnym podejsciem do klienta stopniowo zrazaliscie do siebie wszystkich fanow seri obecnych na tym forum
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 17:09, LesiuB napisał:

SadraX a obliczyłeś ile w ciągu roku wydajesz stówek na modernizacie kompa żeby gra wogle ci
ruszyła lub chodziła płynnie?

Akurat miałem takie szczęście, że od ponad półtora roku nie włożyłem w modernizację kompa ani grosza ;)

Dnia 28.11.2006 o 17:09, LesiuB napisał:

Wydatki graczy konsolowych i pecetowych są porównywalne ale to
konsolowcy mają większy wybór gier a na kompa to głównie strategie wychodzą.

A to duuuży atut, przynajmniej według mnie, ale nie zapominaj, że na kompa wychodzą też rpgi, których mnóstwo, ścigałki, gry fpp i tpp, przygodówki, i wiele innych ;)

Dnia 28.11.2006 o 17:09, LesiuB napisał:

A zagrałeś już
na swoim kompie w Call of Duty 3, Mortal Kombat Armaggedon, Gears of War, Bullyiego i inne?

A grałeś na konsoli w Diablo, Starcrafta, Warcrafta, czy inne klasyczne rpgi? A może grałeś w Gothica?

Dnia 28.11.2006 o 17:09, LesiuB napisał:

Buahahaha! Ciesz się że chociaż w PES6 pograsz.

Buahahaha! To samo zdanie mogę powiedzieć Tobie, bo konsolki i PCty, mają naprawdę różny wybór gier...


Nie chcę się spierać, więc skończmy, bo to troszku nie na temat ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kpina po prostu , Cofnij masz racje premiera jest za szybko proponuje nowy termin tak na wakacje w sam raz :) , Rozumiem że dla cd projektu rynek komputerowy to priorytet i tylko od pececiarzy chcą wyciągać kase. Ale jak już podejmuje się jakiegoś zadania czytaj polonizacji gry na konsole to myślałem że taka firma podejdzie do tego profesjonalnie. Miałem szacunek do tej firmy ale to już nawet kpina nie jest. Powiem tyle bawcie się dalej z pececiarzami polonizujcie im kolejne fify i inne badziewa a gry na konsole zostawcie w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować