Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Bet on Soldier: Blood of Sahara

10 postów w tym temacie

Jest kontynuacja lub dodatek do doskonałej gry BOS. Sam nie wiem czy to jest dodatek czy oddzielna kontynuacja gry. Bo tym razem gry nie wydaje Techland tylko OniGames za 19zł po polsku. Jak sam nazwa wskazuje dzieje się na pustyni bo zostały odkryte duże złoża ropy naftowej. Oczywiście inni chcą już przejąć znalezisko dlatego do akcji trafia doświadczony żołnierz przyszła gwiazda ligi " BET ON SOLDIER"

Zapraszam do dyskusji o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:50, Carl92 napisał:

Jest kontynuacja lub dodatek do doskonałej gry BOS. Sam nie wiem czy to jest dodatek czy oddzielna
kontynuacja gry. Bo tym razem gry nie wydaje Techland tylko OniGames za 19zł po polsku. Jak
sam nazwa wskazuje dzieje się na pustyni bo zostały odkryte duże złoża ropy naftowej. Oczywiście
inni chcą już przejąć znalezisko dlatego do akcji trafia doświadczony żołnierz przyszła gwiazda
ligi " BET ON SOLDIER"

Zapraszam do dyskusji o grze.


Blood of Sahara to dodatek do gry, ale z tego co wiem samodzielny, czyli nie wymaga podstawki.
Swoją droga OniGames by mogło wydac także dodatek Black-Out Saigon :).
Osobiście jakos nie przepadam za tym całym BoS, gra nie ma jakiegoś sensownie wyważonego tempa - za mało skomplikowana i rozbudowana jak na gre taktyczną i zbyt powolna na grę akcji, przez co mnie szybko się znudziła - widac innym ludziom nie, bo dodatki powstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 12:53, elvaxi napisał:

Gra jest super ale nie mogę przejść ostatniej misji:(

Witaj jak już wspomniałeś ostatnia misja jest faktycznie trochę trudniejsza.Ja już ukończyłem całą grę,jeśli chodzi Ci o sabotaż to postaraj uzbroić się w:snajperkę,wyrzutnie rakiet,pistolet maszynowy oraz granaty z kwasem.Oczywiście staraj się za wszelką cenę załatwiać wszystkich z daleka snajperką!!! a z bliska wyrzutnią rakiet (mają dobry pancerz) W finałowym pojedynku używaj granatów z kwasem i wyrzutni rakiet.Acha jeszcze jedno-zanim wysadzisz ostatni skład z paliwem powinieneś mieć pełne życie i koniecznie zapisz gre.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem ten dodatek - sposób potwierdzenia oryginalności mnie zmęczył. Pograłem z godzinkę czy dwie i doszedłem do końca drugiej misji - ale nie mogę poradzić sobie z tym kolesiem. 2 bossem. Macie na nich jakieś sposoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 08:03, Patryk Mogilno napisał:

Mam te gre z clicka i jest całkiem fajna tylko nie za długa...

A konkretnie 2 misje podzielone na 2 doczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować