Zaloguj się, aby obserwować  
barteg

Arena Walk - Powrót Mnichów - Forumowa gra RPG

101 postów w tym temacie

Och już to słyszę:
"Ciągle te gry rpg , dałbyś spokój"
"Bez przesady za dużo gier"
"Kłódeczka"-(tego sie najbardziej boje wieć zakładan ten team z wielkimi emocjami ,bo moze kiedyś przyjdzie walgierz i...)

No dobra powiem wam ..to kolejna gra rpg ale mamy tu troche rts.A więć "Arena Walk" to kolejna gra RPG którą zakładam. Po nie wypale "Krawędzi Świata" , "Historyjce Fantasy" i "Crusaders of Helios''a" , pomyślalem ,żę robi sie nudno , nie wiem jak wam ale mi tak :-) ,wpadłem na pomysł w którym gracz mógłbym prowadzić całe życie swojego bohatera ...od zaczecią w brudnych lochach areny zą po ...wolność. Oto zasady :

1.W tej grze czy wygrasz na walce z minotaurem alebo przegrasz z hydrą zależy ode mnie.
2.Po pierwsze ustalamy styl walki : Huqkinak-styl dla graczy preferujących magie ,Werrak-styl dla wojowników,Zemos-styl dla szybkich i zwinnych ,Frazeros-styl dla przywoloywaczy
3. Po drugie wybieramy klase (a tego troche dla was przygototwałem(

-Mag Bojowy- Broń-Laska Bojowa
-Nekromanta-Czarodziejska Buława
-Przywoływacz-Sztylet
-Wojownik-Miecz
-Łucznik-Luk
-Kusznik-Kusza
-Czarodziej Lodu-Laska
-Czarodziej Ognia-Laska
-Czarodziej Natury-Laska
-Łowca- Łuk albo Sztylet

4. Wybieramy nazwe dla broni np. Miecz-Quezalios

5.Czekam na 5 graczy.

6.Każdy gracz ma 1000 sztuk złota za kazdy wygrany pojedynek na arenie otrzymuje 2000 sztuk.

7.Ustawiam Kolejność graczy od poczatku kto ma znalezsc sie na arenie i wygrac...albo tez nie.

8.Mamy jedna taka fajna opcje ktora teraz mi wpadla do glowy : Gdy uzbieramy 10000sztuk złota mozemy przekupić handlarza niwolników by nie walczyć a to bedzie wyglądało tak :
-Chce przekupić handlarza
-I ja teraz opisuje rozmowe twojego wojowniki i handlarza i mowie czy sie udalo.

9.Najpierw przed walką robimy taktykę czyli mowicie mi jak chcecie walczyć czy atakowac czy bronic itd.

10.Walka bedzie wyglądała tak :
Ja opisuje walkę i zobaczymy kto wygra...proste.
ps.A wiec wszystko zalezy od MG.

Czekam na wasze postacie.

Zycze milej gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:39, barteg napisał:

Och już to słyszę:
"Ciągle te gry rpg , dałbyś spokój"

Nie słyszałbyś może takich tekstów, gdybyś zrobił choć jedną taką grę z pomysłem. Tak naprawdę, to nie ma tu żadnej fabuły, wątku wprowadzającego, sam zamysł nie wnosi niczego nowego-oryginalnego. Toteż nie wiem dlaczego ta gra miałaby nie upaść jak twoje pozostałe. Gracze mają walczyć między sobą, a ty roztrzygniesz kto wygrał ?! Więc o czym oni będą deycdować ?! Tak naprawdę, to takie gry nie mają nic wspólnego z rpg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:54, barteg napisał:

Przykro mi ale sie staralem.

Nie zrozum mnie źle, nie mam zamiaru ci ubliżać ani pogrążać. Po prostu chciałem ci to na surowo przedstawić. Lepiej dłużej się zastanowić nad czymś, zaplanować niż zrobić coś na szybko, a co nie jest dobrze przygotowane i nie ma dobrego planu.
Pewnie i tak znajdziej paru gracz, więc głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mi się wydaje forumowicz barteg zafascynowany filmem bądź grą postanowił stworzyć kolejną, forumową grę pseudo RPG. Podzielam więc opinię że nad takim czymś trzeba pomyśleć prędzej dwa dni niż dwie minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:56, barteg napisał:

Jak mam takie nagetywne opisnie to chyba nie ma senusu grac..

nie martw sie facet przeciez nie musisz sie tak cofac do skrajnejrozpaczy łeb do gory i nie martw sie bedzie dobrze w koncu wiele książek teraz sie nie przyjmuje przez kosciol a i tak sie je czyta powinienes po prostu zacząc gre i przyjmowac ciągle nowych jak zobaczą ze ten temat jest dosc popularny będziesz miał na głowie mnostwo roboty wiec zacznij teraz i potem przjmoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:45, barteg napisał:

No to czekam na reszte.

powtarzam "nie martw sie facet przeciez nie musisz sie tak cofac do skrajnejrozpaczy łeb do gory i nie martw sie bedzie dobrze w koncu wiele książek teraz sie nie przyjmuje przez kosciol a i tak sie je czyta powinienes po prostu zacząc gre i przyjmowac ciągle nowych jak zobaczą ze ten temat jest dosc popularny będziesz miał na głowie mnostwo roboty wiec zacznij teraz i potem przyjmoj" mowie o tym bys zaczoł gre teraz i zwiekszył conajmniej 2x liczba postow bo wtedy zobaczą ze temat jest wpozo i bedzie duzo ludu na forum kapujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, to nie jest czat (poważnie!). Nie pisz jednego posta pod drugim, a już na pewno nie dwa posty z rzędu o treści: "odpal tą gre" i "odpalasz czy nie bo sie wypisze". I to w przeciągu 25 minut. To że jesteś "wpieniony" nie oznacza że musisz "wpieniać" swoimi postami innym forumowiczów jak i moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować