Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Star Wars: Battlefront II - temat ogólny

107 postów w tym temacie

Tak jeszcze 6 dni premiera nie moge sie doczekac :D tak sie zastanawiam czy gierca pojdzie na GeForsie 4 MX jest napisane ze wymaga "szelderów" w sumie jedynka tez wymagała ale mi poszła :P tak wiec jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 10:55, Lord Matti napisał:

Ja myśle że ci pójdzie. Ale też niemogę się doczekać. I żeby ją w sklepie gram.pl można było znaleść :)


Eh marzenia ściętej głowy, niestety. Jak do tej pory wszystkie gry z serii SW wydawał Lem i wątpię, by miało się to szybko zmienić. Swoją drogą szkoda, bo zawsze by trochę wPLN wpadło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 17:17, shinian napisał:

> Ja myśle że ci pójdzie. Ale też niemogę się doczekać. I żeby ją w sklepie gram.pl można było znaleść :)

Eh marzenia
ściętej głowy, niestety. Jak do tej pory wszystkie gry z serii SW wydawał Lem i wątpię, by miało się to szybko zmienić.
Swoją drogą szkoda, bo zawsze by trochę wPLN wpadło;)



chyba wypadło :P mam kupie sobie i zobacze :P ale moze mi ktos kupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 20:56, Brad napisał:

> > Ja myśle że ci pójdzie. Ale też niemogę się doczekać. I żeby ją w sklepie gram.pl można było znaleść :)
>

> Eh marzenia
> ściętej głowy, niestety. Jak do tej pory wszystkie gry z serii SW wydawał Lem i wątpię, by miało
się to szybko zmienić.
> Swoją drogą szkoda, bo zawsze by trochę wPLN wpadło;)


chyba wypadło :P mam kupie sobie i
zobacze :P ale moze mi ktos kupi :P



Tak licz że jakiś aniołek ma kase i ci da ją za friko. Jak to sie mówi niejsteś w Ameryce :D. Tylko trzeba liczyć na święto jakieś żeby gre za friko dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 09:24, Lord Matti napisał:

Tak licz że jakiś aniołek ma kase
i ci da ją za friko. Jak to sie mówi niejsteś w Ameryce :D. Tylko trzeba liczyć na święto jakieś żeby gre za friko dostać.



majac to na mysli miałem na mysli to ze moze wygram w konkursie (OT) ale widziałem ze jest tez Battlefront na komorki ale lipa i chyba tylnko w USA ci co maja Cingulara grac mogą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w BF2 zdobywa się medale i zauważyłem że jak się osiagnie w danym medalu stopień LEGENDARY to ten bonus uruchamia się zaraz jak wejdziesz na serwer :} a wytłumaczcie mi jak zdobyć medal DEMOLITION (zwązany z bazookarzem) i TECHNICIAN (związany z pojazdami) i dajcie dobrą wskazówke na zdobycie jak najszybciej ztopnia LEGENDARY :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra już mam sposób na tą kariere :} teraz mi chodzi jak z bazooki zadać krytyczne uderzenie (gdzie celować) i co do tego TECHNICIAN to o co chodzi z: "slicing yoursefl into vehicle" o co z tym chodzi o0 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 09:38, Mierzwus napisał:

dobra już mam sposób na tą kariere :} teraz mi chodzi jak z bazooki zadać krytyczne uderzenie
(gdzie celować) i co do tego TECHNICIAN to o co chodzi z: "slicing yoursefl into vehicle" o
co z tym chodzi o0 ?

W "slicing yoursefl into vehicle" chodzi prawdopodobnie o to że masz się wślizgnąć do wrogiego pojazdu, niestety sam nie wiem jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 13:48, wojtósio napisał:

mam putanie czy misja na hoth jest ostatnią misją bo przeszłem ją i były napisy !?

Jeśli dobrze pamiętam to Hoth nie było ostatnią misją, ostatnia była chyba na Endorze, gdy zniszczyło się drugą Gwiazde Śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 14:08, Paluch 222 napisał:

W "slicing yoursefl into vehicle" chodzi prawdopodobnie o to że masz się wślizgnąć do
wrogiego pojazdu, niestety sam nie wiem jak to zrobić.


Ja w tą grę nie miałem przyjemności pograć. Twoje tłumaczenie jest jednak ciut niedokładne. Jeżeli chodzi o wślizgiwanie się to byłoby sneaking into vehicle. Slicing może tu być użyto w 2 znaczeniach. Pierwsze to informatyczne włamanie się do jakiegoś terminala. Drugie to fizyczne wycięcie dziury w pojeździe. Ten technika ma jakiś palnik albo coś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 14:22, shinian napisał:

> W "slicing yoursefl into vehicle" chodzi prawdopodobnie o to że masz się wślizgnąć
do
> wrogiego pojazdu, niestety sam nie wiem jak to zrobić.

Ja w tą grę nie miałem przyjemności pograć. Twoje tłumaczenie jest jednak ciut niedokładne.
Jeżeli chodzi o wślizgiwanie się to byłoby sneaking into vehicle. Slicing może tu być użyto
w 2 znaczeniach. Pierwsze to informatyczne włamanie się do jakiegoś terminala. Drugie to fizyczne
wycięcie dziury w pojeździe. Ten technika ma jakiś palnik albo coś?:P

Jeśli dobrze pamiętam (troche dawno w to grałem) to miał taki palnik do naprawy maszyn wojennych i robotów z amunicją i zdrowiem. Być może trzeba go użyć na wrogim pojeździe aby wyciąć dziurę, nie wiem, nie próbowałem tego. Dzięki za poprawę, człowiek całe życie się uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza się. trzeba spawarką podejść pod wrogi pojaz i zaczynać go spawać :}a jeśli chodzi o to z Hoth to to jest ostatnia misja (w BF2 chodzi o kariere legionu 501)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra, chodzę na nią do kawarenki bo nie wiem czy mi zadziała na GF 4 MX - jak ktoś pisał, jedynka mi działała. Ale system bohaterów jest bardzo przyjemny, szczególnie kiedy się ścigasz z ludźmi o to kto pierwszy dostanie hero. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować