Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Doom 3

121 postów w tym temacie

Zakupiłem kiedyś na promocji Steamowskiej Doom 3 BFG. Chciałem dać trzeciej części tej kultowej serii jeszcze jedną szansę(za pierwszym razem przeszedłem poziom "Piekło" i przestałem grać).

Cóż... podstawkę udało mi się ukończyć, dodatek tylko zacząłem. Gra w małych dawkach(sesja godzinna) jest niezła, im dłużej się gra tym pojawia się coraz większa znużenie. Rozgrywka jest schematyczna, lokacje w sumie te same(ale trzeba przyznać, niektóre miażdżą klimatem), do tego stosuje upierdliwe metody zaskakiwania gracza(a to potwór pojawia się za plecami, a to wyskakuje z otwartych drzwi - na początku może i to trochę straszyło, później jednak to strasznie irytowało).

Jak pisałem jednak, granie w małych dawkach daje radość, potwory są fajnie zaprojektowane, niektóre lokacje ociekają klimatem. Aha, i latarka jest przyczepiona do każdej broni :)

Próbowałem pograć sobie też multi lecz za nic nie mogłem znaleźć listy serwerów, a tam gdzie mnie wrzucało(przez szybką grę) był wysoki ping.

Zacząłem też dodatek(który podobno jest lepszy od podstawki) ale chyba byłem już za bardzo znużony podstawką i zrezygnowałem :) "Lost Mission" nie tknąłem. Może kiedyś dam im szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować