Zaloguj się, aby obserwować  
Raven12

Jedi Knight 2 Jedi Outcast - styl walki i combosy

5 postów w tym temacie

Mam pytanie dotyczące głównie trybu Multi Player. Jaki jest najlepszy styl walki i jak robić dobre combosy . Jestem noobkiem w walkach mieczem więc bardzo proszę o pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... W walkach mieczem miałem miecz wysoko. Opieprzałem wroga wkoło i raz po raz hiper mocne ataki ;P

A niemieczem to... To hyperblaster + moc "speed "czy jak to sie tam zwało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że łatwiej będzie znaleźć Ci pomoc tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1614&u=327 . To temat nie tylko o grze, chociaż to do niego odsyłano w "podobnych wypadkach" :) .

PS Chciałbym zagrać w tę grę (lub którąś inną część)... ale nie bardzo mam, gdzie kupić. Zresztą drogie to chyba... :/ Kolega mówił, że w Empiku widział za 100 złociszy, łeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2006 o 19:16, MonkOfWar napisał:

drogie to chyba... :/ Kolega mówił, że w Empiku widział za 100 złociszy, łeee...


Kolega ściemniał :D

JK2JO kosztuje maks 30 zł
ja kupywałem rok temu na www.play.com.pl , zajrzyj , może jeszcze jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:57, Raven12 napisał:

Mam pytanie dotyczące głównie trybu Multi Player. Jaki jest najlepszy styl walki i jak robić
dobre combosy . Jestem noobkiem w walkach mieczem więc bardzo proszę o pomoc :D



Po 1 sciagnij path 1.4 bez niego gra jest bezsensowna :] po 2 odezwij sie do mnie na gg 4838048 to podam ci servery bo od kiedy eye nie chodzi to polskich nie znajdziesz opocz 1. Nie graj na poczatku na zagranicznych servach bo sie niczego nie nauczysz. a co do stylu gry to tak.

Styl czerwony (red) posiada bardzo silne ataki ale jest dosc wolny
Styl żółty (yellow) jest duzo szybszy i można wykonac wiecej ciosów za jednym podejściem. Polecam jezeli masz dobry komputer i fps nie spada Ci ponizej 50 poniewaz trzeba ten styl wyczuc.
Styl niebieski (blue) z niego uzywa sie tylko specjala tzn Ciecie od samej ziemi do gory (pionowo) wykonujesz go gdy kucniesz i idac do przodu zaatakujesz :D szybki i dosc skuteczny jak trafisz. j

Jak masz wiecej pytan to wal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować