• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Quietus666

Neverwinter Nights 2 - problem z paskiem skrotow

Pytanie

Witam. Pytalem juz o to w oficjalnym temacie pomocy technicznej, ale po przejrzeniu go widze, ze tam rzadko uzyskuje sie opdowiedz, wiec pozwole sobie powtorzyc. Jesli moderatorow to wkurzy, to trudno, przyjme skasowanie z pokora :) lAe moze przedtem zdaze uzyskac pomoc :))

Taki problemik: gramy sobie z zona po LANie w trybie wspolpracy. Zona zaklada gre, ja sie dolaczam. U mnie wszystko chodzi bez problemu. Jednak u zony, kiedy tylko cos w grze sie przeladowuje (glownie po wejsciu do nowej lokacji, po jakiejs scence filmowej) postac traci wszystkie ikonki z paska skrotow. Jest to wkurzajace, bo zona gra postacia operujaca magia i ma przygotowane zaklecia wiec jak po wejsciu do nowej lokacji nagle wszystko traci to ma sporo roboty zeby przygotowac to od nowa. Czy komus sie tak dzialo? Co na to poradzic??

Z gory dzieki za odpowiedzi i sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Jedyna moja rada i sugestia to gdy gra się magiem kliknąć F. Pojawia wtedy się menu ze wszystkimi czarami, coś a''la pasek u dołu, możesz szybko zmieniać czary na wzmocnione, przedłużone, ciche, a menu to wcale nie przeszkadza w grze, chyba ze sie osiaga 9 lvl czarow i wtedy zaslania juz okno dialogowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2006 o 22:59, Mistic napisał:

Jedyna moja rada i sugestia to gdy gra się magiem kliknąć F. Pojawia wtedy się menu ze wszystkimi
czarami


To wiem ze takie cos jest, ale pasek skrotow jest wygodniejszy - mozna z niego wybierac moce i atuty za pomoca klawiszy 1-9. Zreszta pasek czarow pod ''f'' sluzy tylko do czarow, prawda? A zona jest tez luczniczka i pewnie bedzie miala rozne atuty do uzywania z paska skrotow. A jej stamtad czysci wszystko. To ewidentnie jakis bug i zastanawiam sie co moze na niego pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować