• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Phelela

Karty Dzwiękowe - Pomoc

Pytanie

Słuchajcie wierze ze mi pomozecie otóż mam taki o problem zgubiła mi się płyta ze sterownikami do karty dzwiekowej Realteka i niewiem co robic byłem na stronie producenta próbowałem coś pobrać ale dzwięk dalej niedziała możecie mi pomóc moja karta to :Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC.
W tym temacie możecie też zgłaszać swoje problemy dotyczace kart dzwiękowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.12.2006 o 12:32, Phelela napisał:

Słuchajcie wierze ze mi pomozecie otóż mam taki o problem zgubiła mi się płyta ze sterownikami
do karty dzwiekowej Realteka i niewiem co robic byłem na stronie producenta próbowałem coś
pobrać ale dzwięk dalej niedziała możecie mi pomóc moja karta to :Realtek RTL8139/810x Family
Fast Ethernet NIC.
W tym temacie możecie też zgłaszać swoje problemy dotyczace kart dzwiękowych :)


Patrząc po nazwie niepokoi mnie słówko Ethernet, które zazwyczaj oznacza nie kartę dźwiękową a sieciową, więc jest moim zdaniem duże prawdopodobieństwo, że nie te sterwoniki instalowane były co tzreba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2006 o 12:39, Phelela napisał:

Ja niemam sterownikow wlasnie szukam :]


Właśnie sprawdziłem w necie i ta nazwa co podałeś to na pewno jest karta sieciowa, dlatego żeby Ci można było pomóc to proszę podaj nazwę karty muzycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podaj model twojej płyty głównej, zgaduje, że masz karte dźwiękową zintegrowaną więc najlepszym wyjściem jest szukaniem sterowników do płyty głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobrze tylko mi niewyswietla nazwy płyty głownej pamietam ze jakis program jest do sprawdzania płyty głownej ale jaki pamieta ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Według mnie najprostsze jest ściągnięcie programu Everest Home Edition, zainstalowanie i właczenie w nim zakładki
KOmputer=> DMI => Płyta główna i skopiowanie tego co tam pisze. Przynajmniej mi wtedy podaje wszystkie dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nazwa płyty głównej MSI KT4AV (MS-6712)
Karta dźwiękowa VIA AC''97 Enhanced Audio Controller
No znalazłem podajcie linki ze sterownikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem dotyczący oprogramowania do SB Audigy. Mianowicie jest tam takie coś jak Surround Mixer... W tym problem, że on mi nie działa na Viście :/ Wiecie może gdzie można ściągnąć wersję pod Vistę 32-bit? Googlowałem, ale nie znalazłem nic ciekawego. Na stronie Creative''a też nie ma. Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować