Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Apple przedstawia światu iPhone

70 postów w tym temacie

A u nas pod koniec roku. Biorąc pod uwagę, że właśnie czekam na Macbooka, pewnie na to też się skuszę. Biorąc pod uwagę 2000zł za Windows Vista Ultimate Box to ja wróżę niezłą karierę "jabłkom" w Europie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stwierdził, że iPhone wyprzedza wszystko, co do tej pory dokonano w dziedzinie telefonów komórkowych o kilka lat. --- osobiście wkurza mnie takie gadanie. Niby skąd wie jak za kilka lat będą wyglądały telefony komórkowe.
499 dolarów !!! to ja już wole dysk 1tb niż taką zabawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też posiadam Ipoda (shuffle, piękne białe cudo xD) i w sumie ufam tej firmie, wszystko co wprowadzają okazuje się hiciorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie cała prezentacja flmowa po prostu oczarowała :) Jobs to naprawdę urodzony prezenter.

A jak iPhone wyjdzie to tez się chyba skusze. Fantastyczny telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 16:21, Buniek2 napisał:

stwierdził, że iPhone wyprzedza wszystko, co do tej pory dokonano w dziedzinie telefonów komórkowych
o kilka lat. --- osobiście wkurza mnie takie gadanie. Niby skąd wie jak za kilka lat będą wyglądały
telefony komórkowe.
499 dolarów !!! to ja już wole dysk 1tb niż taką zabawkę.


Nie rozumiem twojego oburzenia... telefony komórkowe tyle kosztuja. Poza tym gdyby taki telefon nokia wydała, zapłaciłbys znacznie, znacznie wiecej. Poza tym z tymi latami miał racje, gdyz np. taka Nokia ma plany na przyszłosc i sa one mniej lub bardziej jawne... i prawda jest taka, ze taki telefon szybko by sie nie pokazał na rynku, teraz pewnie polowa producentow telefonow pukneła sie w głowe i zastanowiła sie, czemu oni takiego telefonu nie zrobili.

Nokia 93i jest sprzedawana za 699 dolarów ma 50mb pamieci wewnetrznej i dokładaja karte 128mb, ale mozesz dokupic juz sobie max 2gb karte...

Nokia 93i ma lepsza kamere i videorozmowy, ale ogolnie jest gorszy od iPhona ma mniejsza pamiec i wieksza cene, gdyby iPhone wydała Nokia byłaby w sklepach za jakies 999 dolarów i wszyscy piali by z zachwytu, ze tak tanio.

I miał racje... ten telefon wyprzedza swoje czasy pod wzgledem interfacu, ale jednak jeszcze troche mu brakuje, sama cena nie jest zaporowa, jest wrecz dobrze dobrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 16:21, Buniek2 napisał:

stwierdził, że iPhone wyprzedza wszystko, co do tej pory dokonano w dziedzinie telefonów komórkowych
o kilka lat. --- osobiście wkurza mnie takie gadanie. Niby skąd wie jak za kilka lat będą wyglądały
telefony komórkowe.
499 dolarów !!! to ja już wole dysk 1tb niż taką zabawkę.


Nie rozumiem twojego oburzenia... telefony komórkowe tyle kosztuja. Poza tym gdyby taki telefon nokia wydała, zapłaciłbys znacznie, znacznie wiecej. Poza tym z tymi latami miał racje, gdyz np. taka Nokia ma plany na przyszłosc i sa one mniej lub bardziej jawne... i prawda jest taka, ze taki telefon szybko by sie nie pokazał na rynku, teraz pewnie polowa producentow telefonow pukneła sie w głowe i zastanowiła sie, czemu oni takiego telefonu nie zrobili.

Nokia 93 jest sprzedawana za 699 dolarów ma 50mb pamieci wewnetrznej i dokładaja karte 128mb, ale mozesz dokupic juz sobie max 2gb karte...

Nokia 93 ma lepsza kamere i videorozmowy, ale ogolnie jest gorszy od iPhona ma mniejsza pamiec i wieksza cene, gdyby iPhone wydała Nokia byłaby w sklepach za jakies 999 dolarów i wszyscy piali by z zachwytu, ze tak tanio.

I miał racje... ten telefon wyprzedza swoje czasy pod wzgledem interfacu, ale jednak jeszcze troche mu brakuje, sama cena nie jest zaporowa, jest wrecz dobrze dobrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ochłońcie :P

Ja za ok 800zł kupiłem Mda Compackta i za 350zł karte SD 4GB, no ale mój nie ma jabuszka na obudowie :P

Ale na serio Iphone wygląda fajnie i chyba się skuszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie cacuszko chyba każdy chciałby mieć. ;)

Ale jeśli ja miałbym taki telefon, pewnie bałbym się go ze sobą nosić: jedno niefortunne upuszczenie, albo przypadkowe spotkanie z 100-kilowym, ogolonym na łyso panem i już 1,5 tysiąca zł w plecy... ;P
Jakbym miał wydać tyle kasy na coś takiego, wolałbym sobie kupić jakąś wypasioną kartę do kompa, a za resztę jakiś przeciętny telefon i MP4-kę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:10, thauramarth napisał:

Ciekawe tylko, czy iPhone bedzie tak samo delikatny jak iPod nano. Bo jesli tak, to wielkiej
kariery mu nie wroze


Nie wiem o czym mówisz? Sam posiadam iPoda, nie raz mi spadł, wypadł i uderzył o podłogę i śmiga do teraz jak nowy :D Właśnie wytrzymałość jest w nim dobra :P
Jeżeli tobie się to przytrafiło to chyba musiałeś się wysilić żeby Nano zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iPhone zapowiada się niesamowicie, szczególnie jak na taką cenę...
a co do delikatności, kumpel ma iPoda nano, raz nawet na niego nadepnął i dalej działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować