• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Elivi

Xbox Live Jak to jest z internetem?

Pytanie

Witam, mam pytanie co to jest dokładnie Xbox Live?? Mam zamiar kupic xboxa ale nie wiem tez czy mozna tam wchodzic normalnie w internet np. gram.pl. yahoo.com czy inne strony internetowe. Jeżeli ktoś wie proszę o odpowiedz!!

Z gory dzięki wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Xbox Live jest oddzielną siecią internetową, nie posiada takich stron jak yahoo.com czy google.com. XBL ma do zaoferowania inne opcje, jak Xbox Live MarketPlace - tam ściągasz najnowsze dema gier, gry Arcade czy nawet filmy i teledyski. Ma oczywiście szeroką gamę kontaktów z innymi użytkownikami m.in. rozmowy głosowe. To co wymieniłem jest darmowe. Płatną częścią jest możliwość grania w sieci z innymi graczami. To chyba tyle na przyszłość zapraszam tutaj:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&u=145 ---> xbox360 i peryferia
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&u=1074---> Konsole Wii, PS3, Xbox360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 19:52, pro evo napisał:


Co to ma być! Elivi jest nowy na forum, nie wiedział iż taki temat istnieje. Rozumiem, że podałeś mu właściwy link, ale bez żadnego wyjaśnienia. Ma się domyślać, hmm. Jak nie możesz mu pomóc to nawet się nie dopisuj.

P.S. Przepraszam za niepotrzebny post i offtopa, ale nie wytrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie jak podłączyć Xboxa360 do internetu mam neta z Dialogu z modemem ADSL.Chodzi o to że ten kabel który mam do internetu w zestawie z konsolą RJ-45 nie pasuje bo te wtyczki są za duże i nie moge tego podpiąć po modem.Co mam więc zrobić ???

20070114203921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Raczej do modemu z ADSL nie podłączysz :D. Sprawdź pierw czy posiadasz tyłu kompa na karcie sieciowej takie "duże" wejście jeżeli tak, to dalej już idzie z górki. Wystarczy podłączysz kabel RJ-45 do kompa, a drugi koniec do Xboxa. Jeżeli nie masz ów wejścia, wyjściem jest kupienie nowej karty sieciowej(nie polecam - musisz mieć włączonego kompa, aby cieszyć się Xbox Live) lub routera (polecam). Jeżeli masz ów wejście, podłączyłeś jak ci kazałem i nadal nie będzie działało to napisz, powiem ci jak współdzielić połączenia internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 21:06, Kurammi napisał:

Raczej do modemu z ADSL nie podłączysz :D. Sprawdź pierw czy posiadasz tyłu kompa na karcie
sieciowej takie "duże" wejście jeżeli tak, to dalej już idzie z górki. Wystarczy podłączysz
kabel RJ-45 do kompa, a drugi koniec do Xboxa. Jeżeli nie masz ów wejścia, wyjściem jest kupienie
nowej karty sieciowej(nie polecam - musisz mieć włączonego kompa, aby cieszyć się Xbox Live)
lub routera (polecam). Jeżeli masz ów wejście, podłączyłeś jak ci kazałem i nadal nie będzie
działało to napisz, powiem ci jak współdzielić połączenia internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podłączyłem tak jak mi mówiłeś tylko że ja mam z tyłu kompa jedno wejście RJ-45 do którego mam podłączony modem wię go musiałem odłączyć no a jak go odłącze to nie mam netu.Więc napisz mi jak współdzielić połączenie internetowe.Czy mam kupić ten routerjaki to ma być gdzie kupic i ile mnie wiecej kosztuje taka przyjemność???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.01.2007 o 11:33, simonwujo napisał:

Podłączyłem tak jak mi mówiłeś tylko że ja mam z tyłu kompa jedno wejście RJ-45 do którego
mam podłączony modem wię go musiałem odłączyć no a jak go odłącze to nie mam netu.Więc napisz
mi jak współdzielić połączenie internetowe.Czy mam kupić ten routerjaki to ma być gdzie kupic
i ile mnie wiecej kosztuje taka przyjemność???

zachecam do pytania tutaj
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&u=145

sprawdz czy modemu nie da sie podłaczyc do kompa przez usb, jezeli sie da to tak robisz, xboxa podpinasz pod wejscie sieciowe kompa i powinno dzialac. jezeli nie, zakup routera to chyba przesada - powinien wystarczyc switch (od 30zl w gore)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak napisał gmx wystarczy zakupić switch, a możesz go zakupić pospolicie w najbliższym sklepie komputerowym lub jakiś sklepie wysyłkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A czy jesli kupie router z obsługą ADSL bo słyszałem że tak jest najlepiej a nie swich wepnę do routera kabel z telefonu konsole i PC''ta tworząc sieć wewnętrzną to czy bedzie dobrze bo podobno tak jest najlepiej??? Aha i co wtedy z modem czy mam go też wpiąć do routera czy po prostu go nie podłączać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować