Zaloguj się, aby obserwować  
ReWelot

Snoop Dogg

51 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2007 o 13:57, Larry Laffer napisał:

Ja nie mówić taki języka, ja niewiedzieć co ty chesz powiedziałeś do mni?

Daj sobie koles spokoj. Rozwalasz mnie tymi tekstami z czym to nie miałeś styczności. Serio? Pewnie z 10 gramów na śniadanie wypalasz, zanim wtopisz z dwie krechy. x_X
Masz zalosny dowcip, a la Larry i sory, ale nie moge nabrac szacunku do kolesia, ktory nazywa swoja osobe imieniem i nazwiskiem męskiej dziwki.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:15, Amphibian napisał:

> Ja nie mówić taki języka, ja niewiedzieć co ty chesz powiedziałeś do mni?
Daj sobie koles spokoj. Rozwalasz mnie tymi tekstami z czym to nie miałeś styczności. Serio?


Łochocho, odezwa się pseudo ziomal skateś jołas. Ile masz juz lat, 16? No miałem stycznośc z tym i owym, dziwi cie to że ktoś na tym forum nie jest "grzecznym chłopcem", co to tylko gierki ma w głowie?

Dnia 16.01.2007 o 14:15, Amphibian napisał:

Pewnie z 10 gramów na śniadanie wypalasz, zanim wtopisz z dwie krechy. x_X


Dragów już nie urzywam, bo wystarczy pie**olenia sobie życia.

Dnia 16.01.2007 o 14:15, Amphibian napisał:

nie moge nabrac szacunku do kolesia, ktory nazywa
swoja osobe imieniem i nazwiskiem męskiej dziwki.


To zostaw dla swojej starej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 13:17, Larry Laffer napisał:

Jakos mi jego styl wogóle nie odpowiada. Zgrywanie takiego ziomala luzaka, piosenki też niezabardzo.
No i po co on sie pcha do fimu?! Niekoniecznie musi być naćpany, aby być tak "wyluzowanym",
jego mózg juz moze byc tak przeciążony, że inaczej nie potrafi. Zresztą co to za problem być
takim "luzakiem" po pigule czy kresce koksu, czy jakiegokowiek innego shitu, na który mogą
sobie pozwolić amerykańskie gwiazdeczki?! Kiepsko się w nim orientuje, odrzuca mnie na samą
myśł...

[Caly czas narzekasz. Uspokuj sie ------------>sorry za spam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:22, Larry Laffer napisał:

> > Ja nie mówić taki języka, ja niewiedzieć co ty chesz powiedziałeś do mni?
> Daj sobie koles spokoj. Rozwalasz mnie tymi tekstami z czym to nie miałeś styczności.
Serio?

Łochocho, odezwa się pseudo ziomal skateś jołas. Ile masz juz lat, 16? No miałem stycznośc
z tym i owym, dziwi cie to że ktoś na tym forum nie jest "grzecznym chłopcem", co to tylko
gierki ma w głowie?

> Pewnie z 10 gramów na śniadanie wypalasz, zanim wtopisz z dwie krechy. x_X

Dragów już nie urzywam, bo wystarczy pie**olenia sobie życia.

> nie moge nabrac szacunku do kolesia, ktory nazywa
> swoja osobe imieniem i nazwiskiem męskiej dziwki.

To zostaw dla swojej starej!

[Za takie teksty powinienes dostac degrada. Obraziles jego mame. Pochamuj sie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam powody do narzekania/wyrażani swojego zdania to po co mam się chamowac? Jakoś taki dziwny dzień jest, że powstały dwa głupie tematy, a tej persony wogóle nie lubię.

>[Za takie teksty powinienes dostac degrada. Obraziles jego mame. Pochamuj sie]

Wogóle nie rozumiem po co się wtrącasz? Myślę, że "dziwka" jest większym przekleństwem niż "twoja stara". Pozatym to nie ja zaczynałem i denerwuje mnie jak jakiś gówniarz, który myśli, że jest the nr. one będzie mi tu flugał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:22, Larry Laffer napisał:

To zostaw dla swojej starej!


Wiesz co?
Nie potrafisz mnie nawet wkurzyć tymi tekstami. I tu leży twój problem. Nie potrafisz finezyjnie pojechać komuś po bani:] I nie muszę mówić jakiemuś zasranemu loverowi ile mam lat, bo i tak nie ma podstaw by mi wierzyć. A tak poza tym to zostaw moją matkę w spokoju. I jeszcze jedno. Jak już zacząłęś we mnie rzucać bluzgami itp. to wiesz co?
Bansuj dziwko

Pozdrawiam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:35, Amphibian napisał:

Wiesz co?
Nie potrafisz mnie nawet wkurzyć tymi tekstami. I tu leży twój problem. Nie potrafisz finezyjnie
pojechać komuś po bani:]


Widać długo się zastanawiałeś nad tym co masz napisać :D Wiesz leje na to czy komuś "finezyjnie" pojade po bani bo to co mówisz jest śmiechu warte. Po prostu wyrażam swoje myśli, a czy to do ciebie trafi zależy juz tylko od twojego IQ... "Finezyjnie pojechać", kurczę musze to sobie zapisać, albo lepiej naucz mnie jak to się robi.

>I nie muszę mówić jakiemuś zasranemu loverowi ile mam lat, bo i tak

Dnia 16.01.2007 o 14:35, Amphibian napisał:

nie ma podstaw by mi wierzyć


Wystarczy, że wyciagam wnioski z tego co piszesz i jak piszesz, małolacie, hehe...

>A tak poza tym to zostaw moją matkę w spokoju. I jeszcze jedno.

Dnia 16.01.2007 o 14:35, Amphibian napisał:

Jak już zacząłęś we mnie rzucać bluzgami itp. to wiesz co?


Chciałbym zauwarzyć, że to nie ja pierwszy zaczełem urzywać bluzgów.

Dnia 16.01.2007 o 14:35, Amphibian napisał:

Bansuj dziwko


Łooo, ale ziomalski text! Stary już se go zapisuje! Pewnie Tede cie go nauczył.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehehehe.
Nie no stary. Mówisz do mnie "małolacie". Nawet nie wiesz jakby to śmiesznie wyglądało słonko:>
Po pierwsze: małolatem możesz nazywać siebie, bo twoje wypowiedzi trzymają taki właśnie poziom.
Po drugie: jak do Ciebie piszę, to nie muszę się zastanawiać nad słownictwem, bo jeszcze byś nie zrozumiał i co wtedy? Nie chcę, żebyś się gorączkował nad kartkowaniem słownika.
Po trzecie: mam Ci podać definicję słowa "dziwka" ? :>
Po czwarte: TEDE nie jest moim ziomem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:10, TigerXP napisał:

Wierz mi lub nie ale resista to ja nie jestem. Rasizmu się brzydze, rasistów tępie. Nie ma
dla mnie różnicy kolor skóry, wyznanie ani pochodzenie. A dlaczego pytasz się czy jestem rasistą,
dlatego że powiedziałem że nie lubie ich ziomalskiej pseudo kultury, czy dlatego że użyłem
słowa czarnóch?


Dlatego, że użyłeś słowa "Czarnuch" ;)) Ale nie offtopujmy już ;)
Pozdrawiam ;))

Ps. Wierzę, że nie jesteś rasistą ;) Tak tylko zapytałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:49, Amphibian napisał:

Ehehehe.
Nie no stary. Mówisz do mnie "małolacie". Nawet nie wiesz jakby to śmiesznie wyglądało słonko:>


Buhahaha:D

Dnia 16.01.2007 o 14:49, Amphibian napisał:

Po pierwsze: małolatem możesz nazywać siebie, bo twoje wypowiedzi trzymają taki właśnie poziom.


Właśnie ja widzę co innego, gówniarz rzuca bluzgami i do tego myśli, że pojechał kogoś z finezja. To jest dopiero klasa nr. 1 ziomalów skejtalów buhahaha:D

Dnia 16.01.2007 o 14:49, Amphibian napisał:

Po drugie: jak do Ciebie piszę, to nie muszę się zastanawiać nad słownictwem, bo jeszcze byś
nie zrozumiał i co wtedy?


Piszesz jak dzieciak, mówisz jak dzieciak, zachoujesz się jak dzieciak. Jednym słowem jestes dzieciak. A co do nierozumienia to fakt, nie mogłem zrozumieć twojego ziomala necromanty7(lat) jak pisze cos takiego "a skąd wiesz że ty więcej znasz mnie???" Wiesz obracałem się w środowisku HH, dalej mam znajomych i wogółe, ale widać to już jestem za stary i wypadłem z obiegu, bo nierozumiem waszego nowego slangu buhahaha:D

>Nie chcę, żebyś się gorączkował nad kartkowaniem słownika.

Daj namiary na ten słownik dla ziomalów, bo widzisz, że wypadłem z obiegu...

Dnia 16.01.2007 o 14:49, Amphibian napisał:

Po trzecie: mam Ci podać definicję słowa "dziwka" ? :>


Bardzo bym prosił, bo być może też mam jakieś przestazałe info...

Dnia 16.01.2007 o 14:49, Amphibian napisał:

Po czwarte: TEDE nie jest moim ziomem...


No to co z tego, jak z nim bansujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:28, Larry Laffer napisał:

Jeżeli mam powody do narzekania/wyrażani swojego zdania to po co mam się chamowac? Jakoś taki
dziwny dzień jest, że powstały dwa głupie tematy, a tej persony wogóle nie lubię.

>[Za takie teksty powinienes dostac degrada. Obraziles jego mame. Pochamuj sie]

Wogóle nie rozumiem po co się wtrącasz? Myślę, że "dziwka" jest większym przekleństwem niż
"twoja stara". Pozatym to nie ja zaczynałem i denerwuje mnie jak jakiś gówniarz, który myśli,
że jest the nr. one będzie mi tu flugał...

Masz racje. On obrazil ciebie. Skoro uwazasz ze jestes dojrzaly i powazny to po co mu oddajesz. Chodzi mi oto ze ty przezwales tak nie jego a jego matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:58, Larry Laffer napisał:

> Ehehehe.
> Nie no stary. Mówisz do mnie "małolacie". Nawet nie wiesz jakby to śmiesznie wyglądało
słonko:>

Buhahaha:D

> Po pierwsze: małolatem możesz nazywać siebie, bo twoje wypowiedzi trzymają taki właśnie
poziom.

Właśnie ja widzę co innego, gówniarz rzuca bluzgami i do tego myśli, że pojechał kogoś z finezja.
To jest dopiero klasa nr. 1 ziomalów skejtalów buhahaha:D

> Po drugie: jak do Ciebie piszę, to nie muszę się zastanawiać nad słownictwem, bo jeszcze
byś
> nie zrozumiał i co wtedy?

Piszesz jak dzieciak, mówisz jak dzieciak, zachoujesz się jak dzieciak. Jednym słowem jestes
dzieciak. A co do nierozumienia to fakt, nie mogłem zrozumieć twojego ziomala necromanty7(lat)
jak pisze cos takiego "a skąd wiesz że ty więcej znasz mnie???" Wiesz obracałem się w środowisku
HH, dalej mam znajomych i wogółe, ale widać to już jestem za stary i wypadłem z obiegu, bo
nierozumiem waszego nowego slangu buhahaha:D

>Nie chcę, żebyś się gorączkował nad kartkowaniem słownika.

Daj namiary na ten słownik dla ziomalów, bo widzisz, że wypadłem z obiegu...

> Po trzecie: mam Ci podać definicję słowa "dziwka" ? :>

Bardzo bym prosił, bo być może też mam jakieś przestazałe info...

> Po czwarte: TEDE nie jest moim ziomem...

No to co z tego, jak z nim bansujesz :D

z tego jak piszesz wyglada ze jestes malym smarkaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca, powiedziałęm aby to dla niej zostawił. A to juz nie odemnie zalerzy jak się to interpretuje. Pozatym nie widzisz, że małolat co chwila wychodzi z bluzgiem, rzuca żółcią, bo mu się wydaje, że tak kogoś "finezyjnie pojedzie" i ,że jest juz ziom, pozdro 600? Dla mnie to żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:02, Larry Laffer napisał:

No nie do końca, powiedziałęm aby to dla niej zostawił. A to juz nie odemnie zalerzy jak się
to interpretuje. Pozatym nie widzisz, że małolat co chwila wychodzi z bluzgiem, rzuca żółcią,
bo mu się wydaje, że tak kogoś "finezyjnie pojedzie" i ,że jest juz ziom, pozdro 600? Dla mnie
to żenada...

Uwazasz go za szczeniaka to nie wdawaj sie z nim w jakies klotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:04, Ksi?że Pólkrwi napisał:

Uwazasz go za szczeniaka to nie wdawaj sie z nim w jakies klotnie.


No dobra, ale czy to ja zaczełem? Nierozumiem o co Ci wogóle chodzi, czemu do mnie masz tylko jakieś "ale"? Denerwują mnie tacy ziomale skatesie, któym się wydaje, że są super, bo jadą "kogoś finezyjnie" i zachowują sie jakby wszystko wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię stary. W pierwszym poście obraziłem raczej Larrego nazywając go "męską panienką lekkich obyczajów" (dziwnie to brzmi:P) a nie Ciebie. Wiem skomplikowanie to skomponowałem, miałeś prawo nie zrozumieć. Ale powiedz mi gdzie użyłem wulgaryzmu? Rzucałem mięsem? Proszę.
Należałeś do tej kultury? Dziwne. Chyba za bardzo za Tobą nie przepadali, albo pomyliłeś ich z pozerami^^
A twoja poprzednia wypowiedź? Ekhm. Książe ma racje. Jest taka trochę...dziecinna. (już nie będę perwidny i będę dociekał twojego wieku).

Aloha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:08, Larry Laffer napisał:

> Uwazasz go za szczeniaka to nie wdawaj sie z nim w jakies klotnie.

No dobra, ale czy to ja zaczełem? Nierozumiem o co Ci wogóle chodzi, czemu do mnie masz tylko
jakieś "ale"? Denerwują mnie tacy ziomale skatesie, któym się wydaje, że są super, bo jadą
"kogoś finezyjnie" i zachowują sie jakby wszystko wiedzieli.

To sie mu nie odgryzaj jak jestes (niby) mądrzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:12, Amphibian napisał:

Proszę Cię stary. W pierwszym poście obraziłem raczej Larrego nazywając go "męską panienką
lekkich obyczajów" (dziwnie to brzmi:P) a nie Ciebie.


Taa... Pisałeś to specjalnie z myślą o postaci z gier kompóterowych. Niestyty ku twojej informacji niemam jeszcze tak przeżartego muzgu, by nie zauwarzyć aluzji.

>Ale powiedz mi gdzie użyłem wulgaryzmu? Rzucałem mięsem? Proszę.

No to porszę:

"ktory nazywa swoja osobe imieniem i nazwiskiem męskiej dziwki." Tak to z pewnościa nie było do mine, buhahaha:D

" nie muszę mówić jakiemuś zasranemu loverowi ile mam lat, bo i tak nie ma podstaw by mi wierzyć"

"Bansuj dziwko"

Widzę, że masz bardzo króciutka pamięć, pal więcej! Pozatym od twojego pierwszego postu widać rzut mięchem:|

Dnia 16.01.2007 o 15:12, Amphibian napisał:

Należałeś do tej kultury? Dziwne. Chyba za bardzo za Tobą nie przepadali, albo pomyliłeś ich
z pozerami^^


Nie właśnie przez takich zimali jak ty olałem to całe pseudo hiphopolo. Teraz bardzo mnie tacy ludzie rozśmieszają. 16 lat, kupka w spodniach, i te spojrzenie gangstera - bezcenne :D

Dnia 16.01.2007 o 15:12, Amphibian napisał:

A twoja poprzednia wypowiedź? Ekhm. Książe ma racje. Jest taka trochę...dziecinna. (już nie
będę perwidny i będę dociekał twojego wieku).


Taa, zatkało ziomala skejtala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:14, Ksi?że Pólkrwi napisał:

To sie mu nie odgryzaj jak jestes (niby) mądrzejszy.


No, ale dlaczego nie? Niemam co robić a internet jet chyba od wymiany poglądów? Wkurza mnie ta cała obecna pseudo kultura hip-hopolowa, a że spotkałem jednego z jej przedstawicieli to czekam, aż mnie czymś (wreszcie) mądrym zaskoczy... Pozatm, co to Ciebie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować