Zaloguj się, aby obserwować  
Diodak

Ratchet and Clank 3

9 postów w tym temacie

Szansa jeden na milion ale może się uda na tym forum:P

Hey hey hey. Zabrałem się za kolejnego Racheta nr.3 Up your arsenal. Została mi już tylko jedna rzecz do odblokowania. W menu cheats mamy standartowo opcje za 5,10,15,20,25 oraz 30 skillpointów. Pod nimi znajduje się ostatni cheat za "????" skillpointów. Podejrzewam, że trzeba spełnić jeden określony warunek żeby go dostać. Ktoś wie może jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ratchet & Clank 3 przez pierwsze kilka godzin jest naprawdę fajne. Dużo broni, ciekawe lokacje, fajni przeciwnicy, jednak po jakimś czasie gra mi się znudziła. Mam nadzieję, że za jakiś czas najdzie mnie ochota i znów wypożyczę sobie tę grę. Save cały czas czeka :]

shinian: faktycznie to jest wątpliwe, żebyś na tym forum znalazł odpowiedź. Chociaż jest tutaj sporo speców od Ps2, więc może sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oka znalazłem rozwiązanie problemu zostawiam dla potomnych:

wciskamy start i wstukujemy Circle, Square, Circle, Square, Up, Down, Left, Left

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ba to jest najlepsza platwormówka w jaką grałem Ciekawa postać i rozpierducha na maksa jak masz już na wysokim poziomie bronie. Ogólnie miód co tu dużo gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem chory i cały tydzień siedzę w dom, wiec wysłałem brata do wypożyczalni żeby przyniósł mi RaC3. Pełen werwy usiadłem do konsoli licząc na długie godziny gry, a tu okazało sie, że byłem w przedostatniej misji :(. No cóż, dokończyłem grę i wymieniłem ją sobie na Metal Slug 10th Anniversary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje pomocyyyy, jestem zamieniony w tego stworka i musze rozmawiac ze swoimi , chodzi mi o 2 rozmowe co tam trzeba zrobic- jak nalezy naciskac aby otwozył te pole siłowe , HEEEELPPPP!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież na górnym pasku leci ci wzór co należy wciskać. Jeżeli bloczek z ikonką jest długi a nie punktowy to należy dany przycisk przytrzymać aż się cały bloczek przewinie przez okienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować