Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Dark Messiah of Might and Magic - dzień drugi

27 postów w tym temacie

Cześc mam nadzieje że bitwy na multi będa cudowne bo ja zawsze marzyłem żeby stańąć w bitwie z kilkoma kolegami po jednej stronie i po drugiej stronie zobaczyc przeciwników w rónie ślniacej zbroi a nastepnie rzucic się na nich i rozegrać wszystko na ubitym polu uzywając wyłacznie mieczy tarczy i własnych umiejetności!!Mam nadzieje że z ta gra nadejdą wreszcie takie bitwy i że jest wiecej zwolenników tego typu spotkań na polach bitwy w których będa rozgrywac sie losy kolejnych krain!!Jezeli komuś podoba sie taki klimat niech napisze do mnie na gg może zrobimy jakąs "ustawkę":)Mój numer to 4731471.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jak gra nie ma się nią co podniecać :) Chociaż ja sie tak ostatnio podniecałem Gothicem 3 hehe Ale powiedźcie mi co w tej grze jest ciekawego ?? bo ja nic nie widze (poza Grafą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tzn zalezy jakie lubisz klimaty. DM nie jest jak Ob IV, ale ma podobny widok itp. w DM postawiono glownie na akcje i im to wyszlo. Sporo sieczki, itd. Grafika cudowna, to fakt. Chociaz mogli bardziej optymalizacje poprawic, ale nie jest zle (ale gorzej niz hl2 :) )
jezeli ktos lubi te klimaty to fabula tez mu sie spodoba.

pozdrawiam wszystkich co wyczekuja teraz na paczuszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko zapytac czy jest tutaj ktoś kto by nie chciał wziąc udziału (oczywiście tylko w grze) w tak epickiej bitwie jak chociazby w medieval totalwar 2 na zasadach Dark Messiaha (tyle że tysiące przeciwników dookoła i zwolenników równiez tysiace). Myslę że Dm może chociaż w minimalnej części pokazać jak dobra mogłaby byc taka zabawa i to dodtakowo na multi:)Dlatego ponawiam propozycje wspólnej zabawy w ten sposób kiedy już ta gra pojawi sie w polskiej wersji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować