• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Qlorowy

PES 6 - problem z wejsciem do lobby

Pytanie

Od kilku dni mam problem z gra onilne w PES6 (ofline dziala) wiec zmiana sterow czy konfig sprzetu odpada.
Ustawien nie zmienialem, nie instalowalem zadnego oprogramowania - gralem i nie gram :/
Problem polega na tym, ze po polaczeniu z siecia i wybraniu serwerka wejsc do lobby juz sie nie da :/
W lobby znajduje sie np 5 osob, a po probie wejscia po okolo minucie pojawia sie komunikat LOBBY JEST PELNE.
Kiszka znaczy sie - macie jakies pomysly jak rozwiazac ten wezelek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 20.01.2007 o 19:34, Qlorowy napisał:

Od kilku dni mam problem z gra onilne w PES6 (ofline dziala) wiec zmiana sterow czy konfig
sprzetu odpada.
Ustawien nie zmienialem, nie instalowalem zadnego oprogramowania - gralem i nie gram :/
Problem polega na tym, ze po polaczeniu z siecia i wybraniu serwerka wejsc do lobby juz sie
nie da :/
W lobby znajduje sie np 5 osob, a po probie wejscia po okolo minucie pojawia sie komunikat
LOBBY JEST PELNE.
Kiszka znaczy sie - macie jakies pomysly jak rozwiazac ten wezelek ?


Ja mam tak samo poruszałem ten temat ale bez odpowiedzi. Spróbuj zalogować się na tego użytkownika rano i powinno Ci się udać. Ja zrobiłem sobie nowego i jest wszystko ok. Jak już napisałem na tamto konto możliwość zalogowania występuje tylko rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2007 o 13:05, Rympal3k napisał:

Ja mam tak samo poruszałem ten temat ale bez odpowiedzi. Spróbuj zalogować się na tego użytkownika
rano i powinno Ci się udać. Ja zrobiłem sobie nowego i jest wszystko ok. Jak już napisałem
na tamto konto możliwość zalogowania występuje tylko rano.


Rano pracuje wiec odpada :/
Nawiasem "mowiac" napisalem do POMOCY - CD Projekt - tam madre glowy niech mysla - jesli otrzymam odpowiedz to napisze co i jak ;) - mam nadzieje, ze nie bedzie to odpowiedz w stylu BOKu ERY:
Niech Pan zmieni (zresetuje, wylaczy itp) sprzet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dostalem odpowiedz z CD Projekt oto ona:

...."Problemy mogą być spowodowane poprzez prace Konami na serwerach w ciągu
kilku dni problemy powinny zniknąć.".......

Pozostaje czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować