• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Smooqu

Problem z grą PES 6

Pytanie

Witam,
Mój problem dotyczy gry Pro Evolution Soccer 6, i polega na tym, że po gwizdku kończącym pierwszą połowę gra zawiesza się. Jest to skomplikowany problem ponieważ raz się włącza okienko, w którym dokonuje się zmian i na którym widoczny jest wynik itd. a raz nie. Ekran robi się czarny i przez jakiś tam okres czasu słychać jedynie ten żenujący komentarz i odgłosy wydawane przez kibiców. Reinstalacja gry nie pomaga. Nikt z moich znajomych nie ma tego problemu. Oczywiście posiadam oryginalną kopię gry. Także cierpliwość nie popłaca. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 22.01.2007 o 21:56, Smooqu napisał:

Witam,
Mój problem dotyczy gry Pro Evolution Soccer 6, i polega na tym, że po gwizdku kończącym pierwszą
połowę gra zawiesza się. Jest to skomplikowany problem ponieważ raz się włącza okienko, w którym
dokonuje się zmian i na którym widoczny jest wynik itd. a raz nie. Ekran robi się czarny i
przez jakiś tam okres czasu słychać jedynie ten żenujący komentarz i odgłosy wydawane przez
kibiców. Reinstalacja gry nie pomaga. Nikt z moich znajomych nie ma tego problemu. Oczywiście
posiadam oryginalną kopię gry. Także cierpliwość nie popłaca. Pomocy!

może napisz do pomocy technicznej albo napisz w temacie ogólnym prosze o to link :) Pozdrawiam :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11834&u=182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2007 o 21:56, Smooqu napisał:

Witam,
Mój problem dotyczy gry Pro Evolution Soccer 6, i polega na tym, że po gwizdku kończącym pierwszą
połowę gra zawiesza się. Jest to skomplikowany problem ponieważ raz się włącza okienko, w którym
dokonuje się zmian i na którym widoczny jest wynik itd. a raz nie. Ekran robi się czarny i
przez jakiś tam okres czasu słychać jedynie ten żenujący komentarz i odgłosy wydawane przez
kibiców. Reinstalacja gry nie pomaga. Nikt z moich znajomych nie ma tego problemu. Oczywiście
posiadam oryginalną kopię gry. Także cierpliwość nie popłaca. Pomocy!

Witam miałem ten sam problem i winny był monitor anty wirusowy . Jak go wyłączyłem wszystko się szybciej ładowało itd. Nie wiem czy masz anty wira ale jak masz to w nim szukaj przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2007 o 10:06, Rympal3k napisał:

> Witam,
> Mój problem dotyczy gry Pro Evolution Soccer 6, i polega na tym, że po gwizdku kończącym
pierwszą
> połowę gra zawiesza się. Jest to skomplikowany problem ponieważ raz się włącza okienko,
w którym
> dokonuje się zmian i na którym widoczny jest wynik itd. a raz nie. Ekran robi się czarny
i
> przez jakiś tam okres czasu słychać jedynie ten żenujący komentarz i odgłosy wydawane
przez
> kibiców. Reinstalacja gry nie pomaga. Nikt z moich znajomych nie ma tego problemu. Oczywiście

> posiadam oryginalną kopię gry. Także cierpliwość nie popłaca. Pomocy!
>
Witam miałem ten sam problem i winny był monitor anty wirusowy . Jak go wyłączyłem wszystko
się szybciej ładowało itd. Nie wiem czy masz anty wira ale jak masz to w nim szukaj przyczyn.


Ja mam Avast''a a Ty??? Dzięki. Już idę sprawdzić czy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2007 o 16:11, Rympal3k napisał:

I co pomogło ?


Nie, xD ale to była wina x-fire''a który działał w tle. BTW username: smooqu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Miałem ten sam problem w PES 6. Okazało się, iż zbyt wolno działał komputer. Po wyłączeniu paru "bajerów", które odciążyły system problem znikł. ;) Bardzo możliwe, że to samo jest u Ciebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.01.2007 o 22:30, edi-666 napisał:

Miałem ten sam problem w PES 6. Okazało się, iż zbyt wolno działał komputer. Po wyłączeniu
paru "bajerów", które odciążyły system problem znikł. ;) Bardzo możliwe, że to samo jest u
Ciebie. ;)


Wiesz że też na to wpadłem nie tak dawno. Zainspirował mnie mój brat któremu nigdy się nie zacięło :P (bo zawsze włącza PES''a tuż po tym jak zobaczy jego ikonkę na pulpicie - on ma 8 lat). I od pewnego czasu mi też się nie zacieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować