Zaloguj się, aby obserwować  
Bafi_Magii

Kody,trainery,pomoce do Sacred plus

8 postów w tym temacie

Napewno każdemu graczowi pomogły by kody do tej gry. Szukałem w czeluściach internetu kody. Zajęło mi to 3 dni ale wyszukałem ale niewiele:(.
no to tak. Do SacredPlus jest tylko 1 kod tak mi się zdaje
Najpierw tylda"~" później wpisujesz "sys cheat on" i kod na nieśmiertelność bo tylko taki znalazlem "cheat lord"
PS: *Jeśli macie więcej kodów działajacych na SacredPlus bardzo bym prosił o podzielenie się z nami
*jeśli macie jakieś (nie wiem jak to nazwać) programy które np dają złoto lub różne unikatowe przedmioty pliska dajcie je tutaj:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 11:59, Bafi Magii napisał:

Napewno każdemu graczowi pomogły by kody do tej gry. Szukałem w czeluściach internetu kody.
Zajęło mi to 3 dni ale wyszukałem ale niewiele:(.
no to tak. Do SacredPlus jest tylko 1 kod tak mi się zdaje
Najpierw tylda"~" później wpisujesz "sys cheat on" i kod na nieśmiertelność bo tylko
taki znalazlem "cheat lord"
PS: *Jeśli macie więcej kodów działajacych na SacredPlus bardzo bym prosił o podzielenie się
z nami
*jeśli macie jakieś (nie wiem jak to nazwać) programy które np dają złoto lub różne unikatowe
przedmioty pliska dajcie je tutaj:).


Co to za przyjemność grać w Sacred z nieśmiertelnością? To już lepiej wogóle nie grać. A najlepiej jest pograć sobie na necie w trybie hardcore (masz jedno życie). A z programami cheatującymi lub kodami na zamkniętym internecie w Sacred Plus lub UW nie pogra się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2007 o 12:47, PoTomek napisał:

Co to za przyjemność grać w Sacred z nieśmiertelnością? To już lepiej wogóle nie grać. A najlepiej
jest pograć sobie na necie w trybie hardcore (masz jedno życie). A z programami cheatującymi
lub kodami na zamkniętym internecie w Sacred Plus lub UW nie pogra się;)

To są pomoce dla graczy czyli kody które można używać poto by przejś grę lub się pobawić, już jego sprawa czy użyje tych kodód do przejścia gry, czy dopobawienia się. Głownie chodzi mi o multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz wypowiedzieć się w temacie o Sacred - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=799&u=256 . Podziele się z tobą jednak wszystkimi kodami jakie znam:
Kody wpisujemy po wciśnięciu tyldy!:
sys cheats 963 - włączenie kodów
cheat lord - nieśmiertelność
cheat decap - nasz bohater na chwilę traci głowę
sys cheats 369 - wyłączenie kodów;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 10:59, Pepper Ronie napisał:

Możesz wypowiedzieć się w temacie o Sacred - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=799&u=256
. Podziele się z tobą jednak wszystkimi kodami jakie znam:
Kody wpisujemy po wciśnięciu tyldy!:
sys cheats 963 - włączenie kodów
cheat lord - nieśmiertelność
cheat decap - nasz bohater na chwilę traci głowę
sys cheats 369 - wyłączenie kodów;


wystarczy dobrze poszukać na forum polskiej strony o tej grze => www.sacred.pl

tutaj znajdziesz informacje o używaniu cheatów w Sacred i Sacred Plus, w Sacred UW prawdopodobnie (i dobrze;)) nie działają żadne cheaty i kody:

http://www.sacred.pl/forum/viewtopic.php?t=1042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest tylko kilka kodów do sacred+ i dobrze, ale czy może macie jakie programiki na XP, lub na jakieś przedmioty, na kopiowanie przedmiotów pliska. Nie wiem po co kupywałem sacred plus bo nic w nim nie chodzi . O ile wiemcheat rare działał tylko na demie . Może u kogoś zadziałał i może my gracze źle go wpisujemy . Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować