Zaloguj się, aby obserwować  
edi-666

Battlefield 2, a Battlefield 2142

6 postów w tym temacie

Mam problem z serią Battlefield, a mianowicie nie wiem, którą część (podaną w tytule) zakupić. W CDA czytałem, że Battlefield 2142 to bardziej mod do Battlefielda 2 niż nowa gra. To opinia jednej osoby, a jaka jest wasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bardziej lubisz walki we współczesności bez żadnych blasterów ani innych laserów to lepiej kup sobie Battlefield''a 2. Jeśli bardziej pociągają cię Gwiezdne Wojny kup sobie Battlefield 2142. Odpowiedź jest prosta bo te gry specjalnie się od siebie nie różnią :). Po prostu wybierz co wolisz - ale ja bardziej ci polecam Battlefield''a 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 21:53, Pepper Ronie napisał:

Jeśli bardziej lubisz walki we współczesności bez żadnych blasterów ani innych laserów to lepiej
kup sobie Battlefield''a 2. Jeśli bardziej pociągają cię Gwiezdne Wojny kup sobie Battlefield
2142. Odpowiedź jest prosta bo te gry specjalnie się od siebie nie różnią :). Po prostu wybierz
co wolisz - ale ja bardziej ci polecam Battlefield''a 2...



Wielkie dzięki za pomoc, po przeanalizowaniu postów zdecydowałem się na Battlefield 2. ;)
Pozdrawiam wszystkich fanów gramowiczów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam ci Battlefielda 2. Niedawno kupiłem 2142 i jestem szczerze zawiedziony. Mapy wydają się mniejsze,wiekszość pokryta śniegiem, mniej urozmaicone, pojazdów jet o połowe mniej, ogólnie czarno-biała gra. Za to w 2 jest klimat ;D! Roślinność, niesamowite wrażenia rozjeżdżania ludzi pontonem XD, mysliwce i helikoptery są osobno a nie tak jak w 2142 połączone. Battlefield 2 sprawia lepsze wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować