Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Nowy filmik Prince of Persia: Two Thrones! Nie ma newsa bo Cenega jest wydawcą?

14 postów w tym temacie

Wyszedł nowy filmik z gry POP:TT. Oglądałem już jest wypasiony. Znajdziecie go tu :

http://www.extreme-players.de/download.php?id=9276

I teraz pytanie, czy zawsze kiedy wydarzy się coś fajnego, ale wydawcą nie będie CDP, to nie znajdziemy ani wzmianki na gram.pl ? Ja rozumiem, że nie chcecie sobie robić konkurencji, no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 11:06, sathorn1 napisał:

Wyszedł nowy filmik z gry POP:TT. Oglądałem już jest wypasiony. Znajdziecie go tu :

http://www.extreme-players.de/download.php?id=9276

I
teraz pytanie, czy zawsze kiedy wydarzy się coś fajnego, ale wydawcą nie będie CDP, to nie znajdziemy ani wzmianki na gram.pl
? Ja rozumiem, że nie chcecie sobie robić konkurencji, no ale...



Seria PoP jest wykupiona przez CENEGĘ. Jeśli chcesz informacji na temat tej gry to musisz ich wypatrywać na stronie wydawcy. Serwis gra.pl informuje o wydażeniach z rówżnych dziedzin i nowinek, ale ne zamieszcza wiadomości na temat gier swojej konkurencji, co jest przecież logiczne. Uważam, że gra.p, to i tak jeden z najlepszych serwisów jeśli chodzi o nowinki z polskich stron poświęconych grom PC i nie tylko. Cenega ogranicza się do inforomowania tylko o swoich produktach, tak samo jak Nicolas Games czy Techland. LEM w ogóle odpada w dzile newsów bo nawet swoje gry zaniedbują pod tym względem ( Battlefront 2 ). Czasem brakuje mi tylko na gram.pl recenzji ich gier okiem wydawców, no ale nie można mieć wsyztskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2005 o 11:15, Szarik PL napisał:

Seria PoP jest wykupiona przez
CENEGĘ. Jeśli chcesz informacji na temat tej gry to musisz ich wypatrywać na stronie wydawcy. Serwis gra.pl informuje o
wydażeniach z rówżnych dziedzin i nowinek, ale ne zamieszcza wiadomości na temat gier swojej konkurencji, co jest przecież
logiczne. Uważam, że gra.p, to i tak jeden z najlepszych serwisów jeśli chodzi o nowinki z polskich stron poświęconych grom
PC i nie tylko. Cenega ogranicza się do inforomowania tylko o swoich produktach, tak samo jak Nicolas Games czy Techland.
LEM w ogóle odpada w dzile newsów bo nawet swoje gry zaniedbują pod tym względem ( Battlefront 2 ). Czasem brakuje mi tylko
na gram.pl recenzji ich gier okiem wydawców, no ale nie można mieć wsyztskiego.


No tak, tyle, że Cenega nie informuje o takich rzeczach, jak filmiki do ich gier :(

Myślę że po prostu miło by było, gdyby gram.pl był takim serwisem idealnym (a tak jest tylko najlepszym :D), a tak muszę poświęcać na skakanie po serwisach 10 min. dziennie a nie 5. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 26.11.2005 o 11:22, sathorn1 napisał:


No tak, tyle, że Cenega nie informuje o takich rzeczach, jak filmiki do ich gier :(

Myślę
że po prostu miło by było, gdyby gram.pl był takim serwisem idealnym (a tak jest tylko najlepszym :D), a tak muszę poświęcać
na skakanie po serwisach 10 min. dziennie a nie 5. :)


To, że CENEGA zaniedbuje dział informacji dotyczący ich produktów to przecież nie wina gram.pl.
I niby dlaczego serwis z CDP miałby się zajmować propowaniem serii PoP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2005 o 11:27, Szarik PL napisał:

To, że CENEGA zaniedbuje dział informacji dotyczący ich produktów
to przecież nie wina gram.pl.


A czy ja mówię, że tak?

Dnia 26.11.2005 o 11:27, Szarik PL napisał:

I niby dlaczego serwis z CDP miałby się zajmować propowaniem serii PoP??


Ja nie mówię o promowaniu, tylko o informowianiu, to nie to samo. Raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 11:28, sathorn1 napisał:


> To, że CENEGA zaniedbuje dział informacji dotyczący ich produktów
> to przecież nie wina gram.pl.

A czy ja
mówię, że tak?

Nie mówisz, ale Twoja wypowiedź zabrzmiała tak jakbyś miał gram.pl załte to, żę nie informują o PoP

Dnia 26.11.2005 o 11:28, sathorn1 napisał:


> I niby dlaczego serwis z CDP miałby się zajmować propowaniem serii PoP??

Ja nie mówię o promowaniu,
tylko o informowianiu, to nie to samo. Raczej.

Moim zdaniem, gram.pl "namawiałoby" wtedy graczy to zainteresowania się tytułem z CENEGI, co w niektórych przypadkach mogłoby się skończyc kupnem tytułu PoP niż jakiejś gry z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 11:34, Szarik PL napisał:

>
> > To, że CENEGA zaniedbuje dział informacji dotyczący ich produktów
> > to przecież nie wina gram.pl.

>
> A czy ja
> mówię, że tak?
Nie mówisz, ale Twoja wypowiedź zabrzmiała tak jakbyś miał gram.pl załte to,
żę nie informują o PoP
>
> > I niby dlaczego serwis z CDP miałby się zajmować propowaniem serii PoP??
>
>
Ja nie mówię o promowaniu,
> tylko o informowianiu, to nie to samo. Raczej.
>
Moim zdaniem, gram.pl "namawiałoby"
wtedy graczy to zainteresowania się tytułem z CENEGI, co w niektórych przypadkach mogłoby się skończyc kupnem tytułu PoP
niż jakiejś gry z CDP.


Które ostatnio oprócz AOE III, nie ma żadnej ciekawej premiery, a szkoda, bo są najlepszymi wydawcami na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2005 o 11:38, sathorn1 napisał:


Które ostatnio
oprócz AOE III, nie ma żadnej ciekawej premiery, a szkoda, bo są najlepszymi wydawcami na rynku.

Wiesz, ty uwazasz, że ostatnio z ciekawych premier to jest tylko AoE 3. jak dla mnie PES 5 tez nie jest grą której premiero bym sobie odpuscił. Nie zapomnijmy o DS2, gra mimo kilku bugów zyskała rzesze fanów. Dużo Plantynowych Edycji też przyciąga. reedycje znanych i lubianych tytułów, bądź tworzenie nowych kompletów gier o znacznie niższej cenie, to też są premiery godne uwagi. Trzeba wziąć pod uwagę, że CDP dopiero szykuje się do ataku ( jak dla mnie ) ma wyjść przecież Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze wszystkie filmiki są w oficjalnym topicu (ten który dałeś jest khmem ... stary) mógłbyś nie zaśmiecać forum ... tam również proszę rozpatrywać wszystkie problemy związane z grą (aż do jej wydania, wtedy to zrobiłoby się dwa. 1 do omówienia gry, 2 do pomocy graczom )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 08:01, LionHeart15 napisał:

Trzymajcie filmik zrobiony przez fanów (śmieszny), który mnie zwalił krzesła:

http://ftp.ubi.com/emea/pop3/videos/POPT2T_outtakes.zip


Przyznaję: świetne :) ! Szkoda, że nie dłuższe... A nie ma gdzieś może jakiejś "części drugiej" albo czegoś innego w tym stylu? Bo to mi się naprawdę podobało... Chociaż nie grałem [niestety] w żadną część PoP na kompie (poza tą podstawową z 198x roku :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, ze pozwalaja na pisanie o konkurencji na forum. Jakby jeszcze informowali o nowinkach dotyczacych gier konkuencji to powiem szczerze, ze zastanowilbym sie nad ich normalnoscia.


ps. Jak idziesz np do Media Markt to nie masz nowinek z Empiku, nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować