Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Moja twórczość muzyczna do oceny...

35 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2005 o 19:44, Widek napisał:

> hehe Dzizas na RP100 takie cos? ja mam RP50 ciekawe czy da sie cos ciekawego zrobić :) ale cos mi basu w tej piosence
brakuje
> tak pusta troszke :P

O jakiej piosence mówisz?:) I basu napewno nie brakuje w pierwszej, dodaj jeszcze ocenke
jak mozesz 1 - 10, i na Rp50 raczej tez da rade tak zrobic;)


mowiłem o Cry chyba tak ona :) troszke dla mnie zamało brakuje mi czegos w stylu takich mini "szarpaniny" na basie :) 7,5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 16:54, Widek napisał:

Heh żebym to ja umiał na basie grać to bym coś ciekawego ułożył , a tak bas jest z midi:D



czyli rozumiem ze nie grałes na klasycznej gitarze tylko odrazu elektrycznej :Ptrudno pozbawiłes sie kilu fjnych umiejętności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 17:44, Brad napisał:

> Heh żebym to ja umiał na basie grać to bym coś ciekawego ułożył , a tak bas jest z midi:D


czyli rozumiem ze nie
grałes na klasycznej gitarze tylko odrazu elektrycznej :Ptrudno pozbawiłes sie kilu fjnych umiejętności :)


Ej zaraz zaraz czy ja nie napisałem BAS??? Czy bas to Gitara elektryczna?:)

Zaczelem od elektryka, grajac mieszanie miedzy czasie na Klasyku i Akustyku wiec sie nie pozbawiłem kilku fajnych umiejetnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 20:31, Widek napisał:

> > Heh żebym to ja umiał na basie grać to bym coś ciekawego ułożył , a tak bas jest z midi:D
>
>
> czyli
rozumiem ze nie
> grałes na klasycznej gitarze tylko odrazu elektrycznej :Ptrudno pozbawiłes sie kilu fjnych umiejętności
:)

Ej zaraz zaraz czy ja nie napisałem BAS??? Czy bas to Gitara elektryczna?:)

Zaczelem od elektryka, grajac mieszanie
miedzy czasie na Klasyku i Akustyku wiec sie nie pozbawiłem kilku fajnych umiejetnosci:)


nie zrozumielismy sie napisałem ze zaczynajac od elektryka pozbawiłeś się fajnych umiejtnosci m.in. umiejtnosi całkiem fajnej gry na basie :) rozumiem ze grasz tylko akordami i nigdy nie grałes klasycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde stary nie kumam cie serio:) Po pierwsze co ma bas do klasyka?!! przeciez to są 2 zupelnie inne instrumenty!!! Kto ci powiedzial ze ja gram tylko na akordach? nie slyszales mojego pierwszego kawalka?:/ I znam techniki Fingerstyle a na basie pykalem ze 3 - 4 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 20:41, Widek napisał:

Kurde stary nie kumam cie serio:) Po pierwsze co ma bas do klasyka?!! przeciez to są 2 zupelnie inne instrumenty!!! Kto
ci powiedzial ze ja gram tylko na akordach? nie slyszales mojego pierwszego kawalka?:/ I znam techniki Fingerstyle a na
basie pykalem ze 3 - 4 miechy



dobra wiem ze to 2 roznie instrumenty ale chodzi mi ze ja gram na klasyku juz troszke i jak dosiade basu to naprawde ostre rzeczy mi wychodza a jak na elektryku to tak niemrawo troszke bo nigdy nie gralem akordami dletego chodziło mi ze grajac na klasyku nauczyłem sie podstaw basu i teraz całkiem mi to juz wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 20:47, Widek napisał:

Sic ! I tak cie nie bardzo rozumiem:) Wychodzą ci ostre rzeczy?:) Chyba nie slyszales ostrych:P



dobra chłopcze niech bede ze wychodza mi bardzo melodyczne rzeczy i bardzo ciekawe linie basu ! i koniec tego oftopa bo zaraz oboje bedziemy mieli przewalone jak sie jakis mod przyczepi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 20:50, Brad napisał:

> Sic ! I tak cie nie bardzo rozumiem:) Wychodzą ci ostre rzeczy?:) Chyba nie slyszales ostrych:P


dobra chłopcze niech
bede ze wychodza mi bardzo melodyczne rzeczy i bardzo ciekawe linie basu ! i koniec tego oftopa bo zaraz oboje bedziemy
mieli przewalone jak sie jakis mod przyczepi :)


nie mów do mnie jak do 13 latka bo chlopcem juz dawno nie jestem:) A moze wrzucisz cos swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 21:04, Widek napisał:

> > Sic ! I tak cie nie bardzo rozumiem:) Wychodzą ci ostre rzeczy?:) Chyba nie slyszales ostrych:P
>
>
>
dobra chłopcze niech
> bede ze wychodza mi bardzo melodyczne rzeczy i bardzo ciekawe linie basu ! i koniec tego oftopa
bo zaraz oboje bedziemy
> mieli przewalone jak sie jakis mod przyczepi :)

nie mów do mnie jak do 13 latka bo chlopcem
juz dawno nie jestem:) A moze wrzucisz cos swojego?


obecnie nie mam odpowiedzniego sprzedu aby zarejstrowac cos mojego :) za jakis czas cos dam :P ale t bedzie wersja live nie wgl nie mixowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 15:47, Widek napisał:

Mówiłes ze nie ma sprzetu:) Ale dig 50 2 kable przejsciowka i spokojnie mozesz nagrywac:)



no ma rp50 i jeszcze pare fajnych rzeczy ale jakos mi sie nie pali :) jak uz mowiłem za jakis czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować