Zaloguj się, aby obserwować  
Doreczek

Za jaką kasę możemy kupić najlepsze gry...

22 postów w tym temacie

Ten temat jest jeżeli mam pieniądze w określonej liczbie pytamy się użytkowników jakie gry kupić najlepiej za te pieniądze.

No to ja zaczynam. Mam 60 zł i co mi poradzicie w tym zakupie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś fanem RPG - Diablo 2 + Lords of Destruction, Newerwinter Nights + Dodatki, Gothic 1, 2 + NK (3 w 1 :P),
FPS - Call of Futy + UO, F.E.A.R, Quake 4,
Samochodówki - NFS:U2, FlatOut 2... Kurczę, masa tego jest ogólnie. Zależy właśnie czym się interesujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jestem fanem RPG ale diablo mam i nwn tak samo, a gothic myślę że mógłbym ale jak kiedyś zagrałem w Gothica 2 to mnie jakoś odstraszyło ale może warto??

FPS - hmm no trochę się interesuję ale takimi klimatami w II wojnie światowej a po za tym mam Call od Duty ale dodatek kupywać to raczej nie. Jak Call of Duty to może 2 ??

Samochodówki - nie lubię ich straszliwie więc na pewno odpadają.

Strategie - mam sporo tytułów więc nie brak.

No tak myślę nad tym Gothicą Sagą albo może Call of Duty 2. Może podrzucisz jakieś tytuły jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli fan RPG to Diamentowa Edycja NWN, samochodziarz to NFS Most Wanted, fan sportu to fifa 06 lub pes 5 albo może strateg to Age of Empires III z platyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy na CoD2 starczy... Gothic''a, albo pokochasz, albo znienawidzisz... Mi się spodobał :P A CoD to kocham ... Miodne. Jakby co to napiszę chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wykombinuje że na jakąś grę starczy o to się nie martw ^^. Gothic mnie odstrasza że nie można grać w multiplayer, no ale podobno ma tą wspaniała fabułę i inne rzeczy. No raczej kupie CoD 2....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam CoD2, gram... Jest super i się nie zawiedziesz... Ja tą gierkę kocham... Poluje na CoD, ewentualnie z UO "po cenie", ale nikt nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 13:31, BzyQacz napisał:

Mam CoD2, gram... Jest super i się nie zawiedziesz... Ja tą gierkę kocham... Poluje na CoD,
ewentualnie z UO "po cenie", ale nikt nie ma.


A szukałeś na allegro.pl tak jest tego pełno, najważniejsze, że tanio. nowe i oryginalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma żadnego ryzyka kupiłem tam większość mojej kolekcji gier i jeszcze ani razu mnie nie oszukano. Trzeba patrzeć na pozytywne komentarze. Najpewniej jest kupywać od sklepów które zamieszczają aukcje gier na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po 2 udanych aukcjach na allegro.pl i nie narzekam. Ale boje się kupować od takich "prywaciarzy"... W sumie tylko sklepy gwarantują pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam sprawdzony sklep internetowy, mają CoD+UO za 34,99zł :) Sam u nich kupiłem, jak chcecie mogę podać link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zaproponować jeśli lubisz RPG i jeszcze nie masz to Oblivion''a. Na necie jak poszperasz to możesz znaleźć za 55zł + ściągnąć ze strony wydawcy, albo wp.pl, albo z dowolnej innej patch polonizujący i można pocinać ;-) Oczywiście mowa o nowej, zafoliowanej, oryginalnej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i dostanie mi się za reklamę, ale trudno :P

Doreczek- sprzedaje własnie na aukcji Riddicka i CoD2 w zestawiku, 60 dych by mnie za to zadowoliło... Jakby co to masz w podpisie moje gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 14:17, JogaTv napisał:

Ponowie pytanie bo zraz jade do sklepu 100zł jakiś fajny fpp co byscie poradzili ??


Jak masz w miarę kompa, możesz kupić FEAR + dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować