Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2007 o 17:53, Ecko09 napisał:

> http://nfsmixer.ea.com/?friendData=YmpiaWJjYmhhb2FkYXFhamFlYWFhYmFwfDA3&locale=en&country=au&friendName=Kamil

> Trailer zrobiony przeze mnie:D
>
> Nie wie ktoś co jest z tym "Tygodniem z Pro Street"?? Kiedy on się zaczyna?? wydawało
mi się
> że dziś...

Dzień sie nie skończył, daj im czas na opublikwanie artykułu.



No i co? Mówiłem ,że będzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 18:17, Ecko09 napisał:

> > http://nfsmixer.ea.com/?friendData=YmpiaWJjYmhhb2FkYXFhamFlYWFhYmFwfDA3&locale=en&country=au&friendName=Kamil

>
> > Trailer zrobiony przeze mnie:D
> >
> > Nie wie ktoś co jest z tym "Tygodniem z Pro Street"?? Kiedy on się zaczyna?? wydawało

> mi się
> > że dziś...
>
> Dzień sie nie skończył, daj im czas na opublikwanie artykułu.


No i co? Mówiłem ,że będzie? ;)



Myślałem że wcześniej będzie... bo to zamiast dzień z PS to wieczór jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:38, Arczir2d2 napisał:

łojejku... w tym momencie zacząłem się zastanawiać czy aby kupić PS 0o

jak widzę to nie wygląda to za ciekawie....
a czy ktoś z was mógłby porównać to z Juiced 2 ?? oczywiście z wersją demo, która gierka waszym
zdaniem lepsza?


-najlepiej ocenic samemu ,bo ktos moze byc fanboyem ktorejs z nich i przekonac do "swojej" .. ;))
Ale wg mnie :
Juiced2 moze troche urzec "zyjacymi" przeciwnikami (i nami samymi ;) ) ,gdyz widzimy "ich" przed wyscigiem i z ktoryms z nich zawzec zaklad (oczywiscie o iles tam $) ,ze bedzie sie szybszym niz on(ona :) ) , i podobno swoja postac w wersji finalnej mozna zmienic wyglad ,czyli cos jak w Test Drive Unlimited ..
Jako pewna nowosc jest w Juiced2 tuning miejsca kierowcy ,czyli rozne fotele i kierownice .. ,i w czasie jazdy mozliwosc widoku z miejsca kierowcy z kokpitami odwzorowywanych aut :) ...ale wh mnie troche niestarannie wykonane .. -dokladniejsze(ladniejsze) sa w TDU ,GTR2 ,Race:WTTC, GT Legends,...
Ale... ogolnie mimo ,ze jest duze urozmaicenie grafiki to jakos nie przypadla mi do gustu ...jest taka hmm jakby to nazwac .. "animowana" (?) ;)) -a ja wole "ostro rzeczywista" grafike !!
I taka wg mnie zdaje sie miec NFS: ProStreet !
Modele aut jak na nie patrzymy to jak "wozki z reala" ...ale TYLKO i NIESTETY z zewnatrz ,bo brak widoku z kokpitem z miejsca kierowcy :(( ,czyli albo widok z maski lub z zewnatrz i to tez tylko przod lub tyl -nie ma mozliwosci swobodnie "obejrzec" nasze auto dookola (no chyba ,ze w drifcie ;)) ) jak to jest w powyzszym Juiced2 czy tych innych wymienionych wyzej !
Otoczenie graficzne torow ubozsze w ProStreet niz Juiced2 ,ale jednak bardziej realniejsze ..
Model jazdy ... w NFS Most Wanted byl dobry i tu w ProStreet tez wydaje sie byc dobry -wlasciwe skrety na kierownicy i jak ktos ma ForceFeedback bardzo dobre odwzorowanie :) !
Z kolei Juiced2 ... trudno powiedziec ,bo demo nie obslugiwalo kierownicy :(( ...i tutaj moglbym byc sceptyczny ,bo w Juiced-1 auta bardziej skrecaly niz wynikalo to z mojego skretu kierownica - czyli minimalne ruchy .. :( , i jesli dobrze pamietam to moja SpeedLink SL-6695 nie odtwarzala FF :((
Podsumowujac : zadna z nich mnie tak nie przekonala by wyczekiwac premiery ;) , i jesli sie na ktoras z nich zdecyduje (jesli) to gdy dlugo bedzie braklo innych nowych samochodowek i ...ceny PS/J2 spadna .. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:33, wychoniu napisał:

Właśnie kupiłem na allegro nfs pro street. Myślę że tylko zmarnowałem kase. Dla mnie ta
gra jest gorsza od Carbona.


możesz rozwinąć myśl?? jakieś konkretne zarzuty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra całkowicie źle zoptymalizowana,strasznie szarpie i wcale zabójczo nie wyglada nawet na maks ustawieniach.
Wydana "na szybkiego".
Najgorszy silnik graficzny ze wszystkich części NFS.

Ja jestem ciekawy na jakim sprzęcie jest sprawdzana gra (w tym przypadku wogóle chyba nie była) zanim trafi do sprzedaży.

Jednym słowem - PORAŻKA i w tej chwili nie opłaca sie wydawać na nią nawet złotówki.

http://images6.fotosik.pl/84/605e8c11559cc897med.jpg
http://images6.fotosik.pl/84/1b1dd9f56319db9amed.jpg
http://images6.fotosik.pl/84/b5330e3f405235d4med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 11:03, Mr.Przyjemny napisał:

Gra całkowicie źle zoptymalizowana,strasznie szarpie i wcale zabójczo nie wyglada nawet na
maks ustawieniach.
Wydana "na szybkiego".
Najgorszy silnik graficzny ze wszystkich części NFS.

Ja jestem ciekawy na jakim sprzęcie jest sprawdzana gra (w tym przypadku wogóle chyba nie była)
zanim trafi do sprzedaży.

Jednym słowem - PORAŻKA i w tej chwili nie opłaca sie wydawać na nią nawet złotówki.

http://images6.fotosik.pl/84/605e8c11559cc897med.jpg
http://images6.fotosik.pl/84/1b1dd9f56319db9amed.jpg
http://images6.fotosik.pl/84/b5330e3f405235d4med.jpg



co ty gadasz za glupoty. Jak zle zoptymalizowana??? moze ty masz kompuyter zle zoptymalizowany?? :))) mialem zastepczego 8500GT to gra smigala spoko teraz na GTX w 1680 wyglada mega wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 11:38, MLODY2K6 napisał:

co ty gadasz za glupoty. Jak zle zoptymalizowana??? moze ty masz kompuyter zle zoptymalizowany??
:))) mialem zastepczego 8500GT to gra smigala spoko teraz na GTX w 1680 wyglada mega wypas


heh gra działa dobrze ale faktycznie wygląda jakoś drętwo ;P a co do samej gry to taka ToCA Race Driver jak chłopcy z EA zgubili super watek z NFS: U2 tak już od tamtej pory nie potrafią wrócić do tego co było najlepsze mam nadzieje że kiedyś wyjdzie Underground 3 ;s może wtedy może będzie gra w która będzie się grywało tak jak w NFS:U2 ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 11:53, TTBoS napisał:

> co ty gadasz za glupoty. Jak zle zoptymalizowana??? moze ty masz kompuyter zle zoptymalizowany??

> :))) mialem zastepczego 8500GT to gra smigala spoko teraz na GTX w 1680 wyglada mega wypas

>

heh gra działa dobrze ale faktycznie wygląda jakoś drętwo ;P a co do samej gry to taka ToCA
Race Driver jak chłopcy z EA zgubili super watek z NFS: U2 tak już od tamtej pory nie potrafią
wrócić do tego co było najlepsze mam nadzieje że kiedyś wyjdzie Underground 3 ;s może wtedy
może będzie gra w która będzie się grywało tak jak w NFS:U2 ;s



ja to nie rozumiem jednej rzeczy. gram w NFS PS mam przeszedlem 2 mistrzostwa a biora tu idzial samochody po 600 koni. cos chyba za szybko sie pojawily. fakt moje EVO X ma 510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadzieję że NIE wyjdzie kolejna część NFS o wyścigach ulicznych!! najlepszym dowodem na wyczerpanie tego tematu jest Carbon. A co do PS to za około 24h będę mógł się delektować tą grą a poza tym mam super fuksa bo w moim LO są próbne matury i po jutrze mam na 5 lekcje do szkoły:D a jak w czwartek wrócę ze szkoły to recke na Gramsajcie napisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 16:01, player000 napisał:

a ja mam nadzieję że NIE wyjdzie kolejna część NFS o wyścigach ulicznych!! najlepszym dowodem
na wyczerpanie tego tematu jest Carbon. A co do PS to za około 24h będę mógł się delektować
tą grą a poza tym mam super fuksa bo w moim LO są próbne matury i po jutrze mam na 5 lekcje
do szkoły:D a jak w czwartek wrócę ze szkoły to recke na Gramsajcie napisze:D



jestes super podziwiamy Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 16:01, player000 napisał:

a ja mam nadzieję że NIE wyjdzie kolejna część NFS o wyścigach ulicznych!!


Popieram! Za to mogliby zrobić NFS: Hot Pursuit 3, NFS: Lamborghini 2008 lub NFS: High Stakes 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 17:43, witkab napisał:

Co jest dla was lepsze: Carbon czy Pro Street? Planuję kupić sobie jedną z tych gierek, nie
wiem tylko którą. Doradźcie!



dla mnie NFS PS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 17:43, witkab napisał:

Co jest dla was lepsze: Carbon czy Pro Street? Planuję kupić sobie jedną z tych gierek, nie
wiem tylko którą. Doradźcie!


wstępnie jestem po stronie PS. Ale to zależy co lubisz, Jeśli miejski lans to bierz Carbona a jak prawdziwą jazdę to Pro Street

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować