Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSX Extreme 115 w kioskach od 20 lutego

15 postów w tym temacie

W pracy na półce stoi, a ja w domu, poczytam pewnie w środę,mimo że nie mam konsoli przeglądam, czasem aż żal że tyle ciekawych gier nie ma na PC , a jutro CDA......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Chyba raczej nie kupię ;/ Ostatnio nie mam czasu :-( Pełno roboty przy mmo.gram.pl

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję jak co miesiąc. Dla mnie GOW2, Burnout i Rogue Glaxy to "must have", na pewno zakupię te gierki. Choć w dziale recenzji na PS2 dla mnie niestety nic ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 10:12, Carl92 napisał:

Piszą, że dzisiaj trafia do kiosków a ja to już widział w czwartek w kioskach dziwne.


To zależy kto jest dostawcą prasy, czasem są opóźnienia, czasem tytuł wychodzi wcześniej. To był kiosk RUCHu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 10:29, Carl92 napisał:

Tak widziałem to w RUCHU porządnym saloniku prasowym:)


Ja pracuje w Saloniku Prasowym Kolportera ( też porządnym :), to nie jest reklama), Ruch czasem wcześniej dostaje tytuły, nawet częściej niż czasem, to nie znaczy że wszystkie gazety, tylko część. dlaczego tak jest, nie mam pojęcia. Prawdopodobnie to sprawa dystrybucji i dostarczenia prasy na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor noty prasowej zapomniał dodać, że tytułów startowych jest tyle tylko dlatego, że obsuwa konsoli wynosiła te cztery czy nawet pięć miesięcy, a gry zdążyły powstać już wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że z recenzjami to ogólnie posucha w tym miesiącu. Cóż - publicystyka zawsze nadrobi braki. Ciekaw jestem kto będzie o tym Crysis pisał? Pewnie Frazowy Bandit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować