Zaloguj się, aby obserwować  
ilius-mage011

Gra Harry Potter i Czara Ognia

66 postów w tym temacie

Jeżeli ktoś przeszedł gre a przynajmniej część nowego harrego to niech mi ktos powie jak mam przejść tego smoka w planszy takije w której się łazi w takiej jakby dżungli.I tam się dochodzi do smoka który jest zamknięty w klatce i cały czas zieje ogniem i niewiem co mam zrobić.Chyba jakoś muszę go pokonać bo w recenzji tej gry czytałem żę właśnie harry będzie musiał pokonać smoka itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 20:10, ilius-mage011 napisał:

Jeżeli ktoś przeszedł gre a przynajmniej część nowego harrego to niech mi ktos powie jak mam przejść tego smoka w planszy
takije w której się łazi w takiej jakby dżungli.I tam się dochodzi do smoka który jest zamknięty w klatce i cały czas zieje
ogniem i niewiem co mam zrobić.Chyba jakoś muszę go pokonać bo w recenzji tej gry czytałem żę właśnie harry będzie musiał
pokonać smoka itd..

Z innych wynika żę smoka pokonasz póżniej a teraz przyszłeś go pooglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ch mi ktos powie jak pokonmać Voldermorta??
Bo ta napoczątku przyzywa on szkieletówe to ich zabijak i wtedy voldermort puszcza jakiś zaklęcie i harry też i tak te zaklęcia się łączą i tak przz chwile jest i zaraz i tą moća jak zabijam tak tych szkieletów to voldermort zaraz po tym jeszcze kontroluje taki posąg który wali we mnie i ja uciekam ale ten mnie tak walnie z raz dwa i po mnie i od nowa muszę
Nie mi ktoś poradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto wie skąd można gierke sciągnąć?bo jak pobralem z rapidshare(takiej strony)to dochodze do 4 misji i mi wychodzi do windowsa...jak ktos sie zna to niech pomoze!A,wolalbym nie sciągac z emule bo sciaga mi do 28,6 procent i dalej nie chce...jesli ktos ma doswiadczenie z pobieraniem gier lub poprostu umie sciągnąć ta gre to niech da znac na forum,PLEASE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 19:58, matizek12 napisał:

kto wie skąd można gierke sciągnąć?

No... jakby to ci powiedzieć.. Najlepiej ściągnąć z półki sklepowej. ;) I oczywiście zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!
Mam takie problem, razej techniczny. Mam grę Harry Potter i Czara Ognia (originał) i jak chcę go zainstalować to zawsze w tym samym momencie, gdy instaluje się plik "eauninstall.exe to CD-ROM przestaje chodzić i dalej nie chce pójść. Obrazki dalej się "przerzucają".
Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 15:17, ilius-mage011 napisał:

Czy ktoś wie gdzie się zapisują save do gry harry potter i czara ognia bo nie mogę ich znależź
na kompie????

Prawdopodobnie w Moich Dokumentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 15:31, ilius-mage011 napisał:

Właśnie że tam ich nie ma!!!!!!!!

To weź w Starcie "Wyszukaj" i wpisz "save". Powinno znaleść savy z wszystkich gier a wśród nich poszukaj HP i Czara Oognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie,jak można zmienić ustawienia grafiki w tej grze?Widziałem na screenach lepszą grafikę niż u mnie jest ale nie znalazłem nic w opcjach co by pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 16:34, pawn77 napisał:

a propo save skąd je można ściągnąć do tej gry?


no wiesz możesz poprosić graczy a tak to nie wiem:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gdy uruchamiam gre to DVD- ROM wygląda tak jak by nie czytał płyty gra instaluje się bez problemu
a wymagania spełniam.Gre mam orginalną. POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 18:46, master111 napisał:

Mam problem gdy uruchamiam gre to DVD- ROM wygląda tak jak by nie czytał płyty gra instaluje
się bez problemu
a wymagania spełniam.Gre mam orginalną. POMOCY


Sprawdź czy ci dobrze działa stacja dysków. Może coś jest z laserem. A jeśli robi ci sie tak tylko w tej grze, to musi być jakiś plik tej gry zepsuty i on uniemożliwia grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak zdobyć ostatnią tarczę w zakazanym lesie? Leży ona na półce i niczym nie można jej niczym ściągnąć! Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować