Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Empires 3 - okiem Bambuska

51 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2007 o 20:10, s2nto napisał:

Mhm Rosjanie wydawali jakąś "Przekręconą Cenę", obecnie na rynku Ruscy proponują 3 serie -
S$, KK i RC, ale tą co podajesz to pierwszy raz na oczy widzę. :>


A nie. Weź za przykład Commandos 3: http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=679
Całość nie ma papierów, ale kosztuje 14,90 i za symbol serii ma tylko naklejkę na opakowaniu, właśnie z napisem "Przykręcona cena".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 20:34, vear napisał:

A nie. Weź za przykład Commandos 3: http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=679
Całość nie ma papierów, ale kosztuje 14,90 i za symbol serii ma tylko naklejkę na opakowaniu,
właśnie z napisem "Przykręcona cena".


Pod linkiem, który poddałeś widnieje pogrubioną czcionką napis Wydanie Premierowe, więc pewnie po za naklejką nic w tej przekręconej cenie nie ma ;P - weźmy CDProjektowe Punishera, który po 4miesiącach premiery dostał naklejkę Fajna Cena. Zupełnie nie zmieniając zestawu danej kolekcji.

No ale wracając do tematu - to póki nie zmienią pudełka S$ to napewno wstrzymam się z zakupem AoE2 i AoM, do wydania w KK? Tudzież edycji kolekcjonerskiej AoE + AoE2 i AoM ;) Ojj pięknie by to wtedy na półce wyglądało wraz z trzecią częścią wydaną już przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 20:39, s2nto napisał:

Pod linkiem, który poddałeś widnieje pogrubioną czcionką napis Wydanie Premierowe, więc
pewnie po za naklejką nic w tej przekręconej cenie nie ma ;P


No nic nie ma - poza płytką i opakowaniem ;-P
To jest reedycja, a nie zmiana ceny, bo premiera Commandosa 3 miała miejsce trzy lata wcześniej i był on wydany na trzech CD, a nie DVD.

Dnia 04.03.2007 o 20:39, s2nto napisał:

No ale wracając do tematu - to póki nie zmienią pudełka S$ to napewno wstrzymam się z zakupem
AoE2 i AoM, do wydania w KK? Tudzież edycji kolekcjonerskiej AoE + AoE2 i AoM ;) Ojj pięknie
by to wtedy na półce wyglądało wraz z trzecią częścią wydaną już przez CDP.


Złotą edycję AOE2 mam od Promise (była wyjątkowo tania; tylko 75 zł za grę MS) i opakowanie jest całkiem estetyczne. Nie zamierzam zasilać budżetu C* przez zakup AoE, chyba, że zaskoczy mnie zawartość pudełka (oczekuję licznych papierów - drzewa technologi i niestreszczone instrukcje). Jeśli wygląd pudełka AOM mi nie przypadnie do gustu - przepłacę dwukrotnie i od też kupię ją od obietnicy. Ale to daleka perspektywa, bo obecnie nie mam na to czasu ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 20:59, vear napisał:

Złotą edycję AOE2 mam od Promise (była wyjątkowo tania; tylko 75 zł za grę MS) i opakowanie
jest całkiem estetyczne. Nie zamierzam zasilać budżetu C* przez zakup AoE, chyba, że zaskoczy
mnie zawartość pudełka (oczekuję licznych papierów - drzewa technologi i niestreszczone instrukcje).
Jeśli wygląd pudełka AOM mi nie przypadnie do gustu - przepłacę dwukrotnie i od też kupię ją
od obietnicy. Ale to daleka perspektywa, bo obecnie nie mam na to czasu ;-P


Jeśli chodzi o AoE i AoM wydawane przez Cenege w $uper$ellerze to bardzo fajnie ze w koncu ktoś sie za te tytuły wziął, ja te gry juz od dawna mam, tzn od ich premiery mówie tu o AoE2 i AoM. Moze nawet nie będe czekam na KK a juz w $uper$ellerze kupie AoM (zależy mi tu na dodatku). Ciekawie będzie też zagrać w polską wersje tych gier...

Póki co najpierw mozna by się zając za dodatek do AoE3, jeszcze nie grałem w niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AoE3 to super gierka sam jestem jej wiernym fanem od samego poczatku 1-3 ale musze z przykroscia stwierdzic ze w 3 czesci nie ma w trybie budowania mozliwosci budowania bram ktore lacza mury stad rodzi sie pytanie czy w 3 czesci nie ma mozliwosci robienia bram? jesli tak to bardzoooo duzy minus....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 15:37, sztruksik napisał:

AoE3 to świetna gra - choć Niemcy, Ruscy w Ameryce Północnej...
Brama: klikasz na kawałek muru i wybierasz buduj Brama


Niemcy "prywatnie tam bywali" ale co masz do Rosjan??? A kto niby skolonizował Alaskę którą potem USA odkupiły? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować