Zaloguj się, aby obserwować  
trutek9

Rock to jest porządna muzyka!!!!

11 postów w tym temacie

Hello, jak zauważyliście jestem fanem rocku oraz innych pochodnych do tego(hardrock, rock&roll,itp).Sam gram w zespole na basie i chciałbym się dopwiedziec czy ktoś na tej stronei oprócz monotonnego siedzenia przed kompem zajmuje sie np muzyką i choćby rockową. Spostrzegłem poniżej , że są tutaj fani metalu. Oczywiscie nie mam nic do metalu i nawet lubie posłuchac rózne kawałki. To tez jest spoko muzyka. Zachęcam do pogawędki na temat rocku. Życzę Zdrowia!!! 3majcie się ;]

20070316164553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 16:46, trutek9 napisał:

Hello, jak zauważyliście jestem fanem rocku oraz innych pochodnych do tego(hardrock, rock&roll,itp).Sam
gram w zespole na basie i chciałbym się dopwiedziec czy ktoś na tej stronei oprócz monotonnego
siedzenia przed kompem zajmuje sie np muzyką i choćby rockową. Spostrzegłem poniżej , że są
tutaj fani metalu. Oczywiscie nie mam nic do metalu i nawet lubie posłuchac rózne kawałki.
To tez jest spoko muzyka. Zachęcam do pogawędki na temat rocku. Życzę Zdrowia!!! 3majcie się
;]


Ahh... Jaka szkoda. Wpisz sobie w wyszukiwarkę: ROCK i znajdziesz to: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5119&u=515
Używaj jej (wyszukiwarki) w przyszłości. Nie zbesztam Cię za bardzo, bo sam gram na basie, towarzyszu, dlatego ulgowo Cię potraktuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 16:51, Pustelnik88 napisał:

> Hello, jak zauważyliście jestem fanem rocku oraz innych pochodnych do tego(hardrock, rock&roll,itp).Sam

> gram w zespole na basie i chciałbym się dopwiedziec czy ktoś na tej stronei oprócz monotonnego

> siedzenia przed kompem zajmuje sie np muzyką i choćby rockową. Spostrzegłem poniżej ,
że są
> tutaj fani metalu. Oczywiscie nie mam nic do metalu i nawet lubie posłuchac rózne kawałki.

> To tez jest spoko muzyka. Zachęcam do pogawędki na temat rocku. Życzę Zdrowia!!! 3majcie
się
> ;]

Ahh... Jaka szkoda. Wpisz sobie w wyszukiwarkę: ROCK i znajdziesz to: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5119&u=515
Używaj jej (wyszukiwarki) w przyszłości. Nie zbesztam Cię za bardzo, bo sam gram na basie,
towarzyszu, dlatego ulgowo Cię potraktuje...

Masz zabawe "wielki" brygadzisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 16:46, trutek9 napisał:

Hello, jak zauważyliście jestem fanem rocku oraz innych pochodnych do tego(hardrock, rock&roll,itp).Sam
gram w zespole na basie i chciałbym się dopwiedziec czy ktoś na tej stronei oprócz monotonnego
siedzenia przed kompem zajmuje sie np muzyką i choćby rockową. Spostrzegłem poniżej , że są
tutaj fani metalu. Oczywiscie nie mam nic do metalu i nawet lubie posłuchac rózne kawałki.
To tez jest spoko muzyka. Zachęcam do pogawędki na temat rocku. Życzę Zdrowia!!! 3majcie się
;]

Nie przejmuj się Pustelnikiem88, już mu dałem adres poradni dla zakompleksionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że przysparzasz mi tyle radości na twarzy :D Siedzę i śmieję się z twojej głębokiej, jak kałuża, inteligencji. Jesteś tu nowy, więc mogę ci to wybaczyć. Daj swoje gg to pogadamy, jak mężczyźni... Jeśli chodzi o KoRna to widać, że z ciebie nie żaden metal a ********* <- wpisz co chcesz. Pisze się właśnie "Word Up", tytuł jednej z piosenek. Nie dam się sprowokować, bo nie jesteś tego wart. Zawsze trafiają się takie forumowe trolle, jak ty (co jakiś miesiąc), dzieci neostrady itp. Więcej już się na forum do ciebie nie odezwę bo nie chcę już syfu robić. Jak masz dalej problem z osobowością to pisz do mnie na gg. P.S. Dzięki za niezły ubaw <ROTFL>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:20, Metal-jestem napisał:

Masz zabawe "wielki" brygadzisto.


Cholera, aż mnie ciarki przeszły.
Co ma tutaj brygadzista[ranga!], do tego, że tak naprawdę Trutkowi9 słabo się udało zapoznać z regulaminem?
Ja pierdziele. Pustelnik podał link do tematu o Rocku, więc o co chodzi?
Pewnie temat będzie zamknięty w ekspresowym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:26, Pustelnik88 napisał:

Dzięki, że przysparzasz mi tyle radości na twarzy :D Siedzę i śmieję się z twojej głębokiej,
jak kałuża, inteligencji. Jesteś tu nowy, więc mogę ci to wybaczyć. Daj swoje gg to pogadamy,
jak mężczyźni... Jeśli chodzi o KoRna to widać, że z ciebie nie żaden metal a ********* <-
wpisz co chcesz. Pisze się właśnie "Word Up", tytuł jednej z piosenek. Nie dam się sprowokować,
bo nie jesteś tego wart. Zawsze trafiają się takie forumowe trolle, jak ty (co jakiś miesiąc),
dzieci neostrady itp. Więcej już się na forum do ciebie nie odezwę bo nie chcę już syfu robić.
Jak masz dalej problem z osobowością to pisz do mnie na gg. P.S. Dzięki za niezły ubaw <ROTFL>

Sorry tu musze Ci przyznac rację. Pomyliłem się, każdy ma prawo. Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum to nie miejsce na prywatne pogaduszki. Albo będziesz się stosował do regulaminu, albo trudno będzie nam się dogadać...
Ostrzeżenie za spam i wdawanie się w pyskówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:26, Pustelnik88 napisał:

Więcej już się na forum do ciebie nie odezwę bo nie chcę już syfu robić.


Szkoda, że napisałeś nawet ten jeden raz.
To nie pierwszy raz bawisz się w spamowanie.
- 1 do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 16:46, trutek9 napisał:

Hello, jak zauważyliście jestem fanem rocku oraz innych pochodnych do tego(hardrock, rock&roll,itp).


Zanim założysz nowy temat sprawdź, czy nie istnieje już jakiś podobny.
Możesz to zrobić za pomocą wyszukiwarki, której instrukcję obsługi znajdziesz tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5119&u=515 <-- Stary , dobry , poczciwy Rock - kącik miłośników

Pozdrawiam,
temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować