Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Paintball - zabawa dla dużych chłopców i borżujskich wozaków. ;)

30 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 19:26, koszulka777c napisał:

ja lubie grac w paintballa tylko nie mam sprzetu . mam 13 lat i staram sie dostac do klubu
rzeszowskiego ,,Confederates " XD zbieram kase na markera Tippmann 98C - 655 zl XD ja mam
na razie 10 zl XD


Mogę ci sprzedać mojego TAC-5 z butlą, maską i lepszą (dużo) lufą FREAKa (normalnie kosztuje 250zł). Jak jesteś zainteresowany to zaggadaj na moje gg : 4553435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje orientacyjnie impreza paintballowa dla 8 osób? Początkujących, bez jakiś specjalnych wymagań? Może to trochę mało, ale jeśli już to ile to będzie kosztować? Dzięki z góry za informację :-)

PS Chodzi o cenęz pełnym wyposarzeniem - osiem osób przyjeżdża i osiem osób dostaje pełny strój + broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 12:03, marcin1930 napisał:

Ile kosztuje orientacyjnie impreza paintballowa dla 8 osób? Początkujących, bez jakiś
specjalnych wymagań? Może to trochę mało, ale jeśli już to ile to będzie kosztować? Dzięki
z góry za informację :-)

PS Chodzi o cenęz pełnym wyposarzeniem - osiem osób przyjeżdża i osiem osób dostaje pełny
strój + broń.



Zależy gdzie. Z góry zakładaj że jakieś 100zł na osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A my z kuzynkiem i braciszkiem pykamy w paintballa :P od jakiegoś czasu, całe wakcaje charowaliśmy jak woły (łapatą) i się udało :D:D fakt że sprzęt nie znajwyższej półki ale nam wystarcza. Ja mam wymienienogo już JT tac-5 a kuzol ma Spydera victora braciszek biega z jakąs pomką plastikową brass eagle, ale mówi że mu starcza więc się nie przejmujemy wyrównaniem szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do miłośników paintballa. Czy granie w lesie (państwowym) w dwie osoby na kompletnym odludziu jest legalne ? Proszę poradźcie mi bo słyszałem już wiele opinii i każda jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 16:47, White_Eagle napisał:

Mam pytanie do miłośników paintballa. Czy granie w lesie (państwowym) w dwie osoby na
kompletnym odludziu jest legalne ? Proszę poradźcie mi bo słyszałem już wiele opinii
i każda jest inna.

Wszystkie takie imprezy lepiej zawsze uzgodnić z nadleśnictwem, odludzie w tym wypadku może oznaczać, że nie ma tam ludzi co niekoniecznie jest równoznaczne z brakiem zwierząt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:56, Jarys napisał:

Wszystkie takie imprezy lepiej zawsze uzgodnić z nadleśnictwem, odludzie w tym wypadku
może oznaczać, że nie ma tam ludzi co niekoniecznie jest równoznaczne z brakiem zwierząt
;-)


Nawet jeżeli dotyczy to dwóch osób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:13, White_Eagle napisał:

Nawet jeżeli dotyczy to dwóch osób ?

1, 2 czy 10 - co za różnica, jeśli chcesz to zrobić na legalu to musisz zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:35, Jarys napisał:

1, 2 czy 10 - co za różnica, jeśli chcesz to zrobić na legalu to musisz zapytać :)


Nie wiem kto dokładnie zarządza tym lasem. Czy wystarczy że napisze e-maila do nadleśnictwa w poznaniu (jeżeli takowe jest) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś odpowie. Jak jest ze strzelankami w pobliżu Łodzi? Chciałbym spróbować PB, ale nie wiem czy w mojej okolicy gra ktokolwiek. Tak ogólnie to PB nadaje się do zrzucania kilogramów :)? W ogóle ktoś nieźle kategorię tematu dobrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować