Zaloguj się, aby obserwować  
chmurski

Hidden Source

1 post w tym temacie

Chciałbym zachęcić wszystkich posiadaczy HL2 do ściągnięcia bezpłatnego moda "hidden". Jak się domyślacie gra jest na silniku source a zadaniem graczy jest zabicie niemal niewidzialnego "hiddena", który zmienia się co rundę (chyba że nie zostanie zabity czyli zabije wszystkich IRIS-ów - graczy walczących z nim). Hidden posiada tylko nóż i 3 granaty, podczas gdy IRISi karabin (tudzież shotgun) oraz pistolet. Osoba, która zada hiddenowi najwięcej obrażeń zostaje nim w następnej rundzie. Niewidzialny może także podnosić przedmioty, rzucać nimi, przyklejać ciała do sufitu i samemu się do nich przyczepiać. Jest jeszcze wiele innych kwestii, których nie opisałem, ale o tym przekonacie się na stronie gry http://www.hidden-source.com/.

W grze tej jest możliwa komunikacja głosowa przez serwer (można również przez TS aby nie denerwować innych graczy zza granicy ;]) więc myślę, że można się jakoś dogadać i razem pośmigać na serwerach - tym samym proszę o podanie zainteresowanych o podanie swojego numeru gg.


Jeśli macie jakieś pytania walcie na:
GG 4489954
Xfire astrocell

Możecie tez napisać do mojego kumpla, z którym razem śmigam w Hidden''a
GG 2149246
Xfire dominasl
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować