Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer GTA IV dostępny!

172 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2007 o 16:18, bajwol1 napisał:

yoodlaczego na stronie z traileem jest 10.16.07, przecie jest tylko 12 miesięcy


Bo to strona amerykańska więc i datowanie rodem z kraju soczystego hamburgera. Amerykanie datę zapisują jako miesiąc/dzień/rok czyli 10.16.07 to u nich 16 październik 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie GTA IV na PC, ale trzeba się liczyć z tekstem na pudełku (Only for Windows Vista)... Wymagania nie powinny być straszne. Pentium 4 2,4 GhZ, 1GB RAM i GF 7900...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 22:20, TNukem napisał:

Raczej będzie GTA IV na PC, ale trzeba się liczyć z tekstem na pudełku (Only for Windows Vista)...
Wymagania nie powinny być straszne. Pentium 4 2,4 GhZ, 1GB RAM i GF 7900...



z kąd takie informacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 22:20, TNukem napisał:

Raczej będzie GTA IV na PC, ale trzeba się liczyć z tekstem na pudełku (Only for Windows Vista)...
Wymagania nie powinny być straszne. Pentium 4 2,4 GhZ, 1GB RAM i GF 7900...

To mają być minimalne wymagania? Jeśli tak, to chyba jesteś śmieszny. Co do RAMu mogę się zgodzić, co do procka może (w/g mnie prędzej 2.0 GHz), ale ta karta graficzna... Ty chyba żarty sobie stroisz. Crysisa na minimalnych ma pociągnąć spokojnie Geforce 6600, a 7900 ma być w GTA IV ledwo na minimalne starczać. Nowe GTA wcale nie ma oszałamiającej grafiki. Ot tak 8,5/10 w tej chwili. W/g mnie spokojnie wystarczy na minimalne jakiś Geforcee z serii 5.
Co do wydania go w serii "Games for Windows" jedynie na Vistę, to mogę się zgodzić. M$ nie zaprzepaści takiej szansy na promocję serii i nowego Windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:56, Gogemitr napisał:

> Raczej będzie GTA IV na PC, ale trzeba się liczyć z tekstem na pudełku (Only for Windows
Vista)...
> Wymagania nie powinny być straszne. Pentium 4 2,4 GhZ, 1GB RAM i GF 7900...
To mają być minimalne wymagania? Jeśli tak, to chyba jesteś śmieszny. Co do RAMu mogę się zgodzić,
co do procka może (w/g mnie prędzej 2.0 GHz), ale ta karta graficzna... Ty chyba żarty sobie
stroisz. Crysisa na minimalnych ma pociągnąć spokojnie Geforce 6600, a 7900 ma być w GTA IV
ledwo na minimalne starczać. Nowe GTA wcale nie ma oszałamiającej grafiki. Ot tak 8,5/10 w
tej chwili. W/g mnie spokojnie wystarczy na minimalne jakiś Geforcee z serii 5.
Co do wydania go w serii "Games for Windows" jedynie na Vistę, to mogę się zgodzić. M$ nie
zaprzepaści takiej szansy na promocję serii i nowego Windowsa.


LOL. Daj mi link gdzie jest napisane, że Crysisa dźwignie 6600 bo nie moge uwierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 15:00, Ronx napisał:

LOL. Daj mi link gdzie jest napisane, że Crysisa dźwignie 6600 bo nie moge uwierzyć...

Minimalne wymagania sprzętowe:

* CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz
* Grafika: Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)
* RAM: 768 MB/1 GB na Windows Vista
* HDD: 6 GB
* Internet: 256k +
* Napęd optyczny: DVD
* Software: DX9.0c oraz Windows XP

Zalecane wymagania sprzętowe:

* CPU: Dual-core CPU (Athlon X2/Pentium D)
* Grafika: Nvidia 7800GTX/ATI X1800XT (SM 3.0) lub odpowiednik z DX10
* RAM: 1.5 GB
* HDD: 6 GB
* Internet: 512 kbps (128 kbps na upload)
* Napęd optyczny: DVD
* Software: DX10 oraz Windows Vista

Wpisz w Google "Crysis wymagania" i masz. Ledwo na minimalne, ale pociągnie. W ogóle to panowie z Crytek''a dawno zapowiedzieli, że Crysis będzie działał na 3 letnich kompach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:56, Gogemitr napisał:

Co do wydania go w serii "Games for Windows" jedynie na Vistę, to mogę się zgodzić. M$ nie
zaprzepaści takiej szansy na promocję serii i nowego Windowsa.

a ja nie. nikt nie jest głupi. chyab ze M$ zapłąci gruba kase za to(za straty). bo z wczesniejszych wersji windows nadal korzysta ponad 90% uzytkowników na swiecie. i szybko to sie nie zmieni a przeciez w 2009 M$ zapowiedział kolejny system..gry wychodzace wylaczni na viste pojawia sie zapewne w 2008 pod koniec a i to nei jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 12:03, Gogemitr napisał:

Z Zaibatsu.pl widać porównanie jednego z zleceniodawców z GTA 2: Jerkov''a, przedstawiciela
ruskiej mafii i naszego bohatera z GTA IV. Widać zdumiewające podobieństwo, a do tego jest
to Rusek. Więc wniosek jest taki:
W GTA IV NASZ BOHATER NAZYWA SIĘ JERKOV. :D

ach, to poczucie humoru gosci z rockstara... a zreszta, jerk off:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 19:02, danzelmario napisał:

a ja nie. nikt nie jest głupi. chyab ze M$ zapłąci gruba kase za to(za straty). bo z wczesniejszych
wersji windows nadal korzysta ponad 90% uzytkowników na swiecie. i szybko to sie nie zmieni
a przeciez w 2009 M$ zapowiedział kolejny system..gry wychodzace wylaczni na viste pojawia
sie zapewne w 2008 pod koniec a i to nei jestem pewny.

Gry jedynie na Vistę pojawią się już niedługo (Halo 2, Alan Wake), jednak M$ wydaje na obydwa systemy (XP i Vistę) w serii "Games for Windows". GTA IV spowoduje promocję tej serii, gdyż oprócz Crysisa, Alan''a Wake''a (Halo 2, w ostateczności) nie mają niczewgo do zaoferowania. A co do nowego Windows''a za dwa lata, to kiedy przeczytałem kiedyś taką wiadomość (dobreprogramy.com) to myślałem, że umrę ze śmiechu. Jak dla mnie to oni napewno się nie wyrobią i wydadzą Viennę dopiero w 2011/12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiesz. to sa tylko spekulacje wszystko. mi cos sie nie wierzy w gry tylko dla visty kiedy to mało kto ja ma..jak mowilem 90% ludzi ma xp wiec jaki zysk dla sprzedawców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 18:49, Gogemitr napisał:

> LOL. Daj mi link gdzie jest napisane, że Crysisa dźwignie 6600 bo nie moge uwierzyć...

Minimalne wymagania sprzętowe:

* CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz
* Grafika: Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)
* RAM: 768 MB/1 GB na Windows Vista
* HDD: 6 GB
* Internet: 256k +
* Napęd optyczny: DVD
* Software: DX9.0c oraz Windows XP


Tak samo było z Gothiciem. Przed premierą ludzie myśleli, że to pójdzie na złomach, a po premierze niezły psikus. Tak będzie i z Crysisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 09:18, Ronx napisał:

Tak samo było z Gothiciem. Przed premierą ludzie myśleli, że to pójdzie na złomach, a po premierze
niezły psikus. Tak będzie i z Crysisem.


Gothic zawsze dyktował wysokie wymagania sprzętowe, przy 3 znikoma optymalizacja (która pojawi się przy patchu o wielkości powyżej 1 GB dostępnym również na płycie z dodatkiem :) ) była spowodowana tym, że Jowood był w gorącej wodzie kąpanej, chciał kasę zarobić i kazał wypuścić Gothica takim jakim był (kto pamięta wersję 1.4, która poszła do tłoczni? :D). Crytek popisał się świetną optymalizacją przy Far Cry''u, więc ja tym wymaganiom wierzę (jak na razie pójdzie mi może na średnich z efektami DirectX10 :) ).
Danzelmario- statystyki mówią, że Vistę od premiery kupiło więcej osób, niż w bliźniaczym okresie XP''ka.
PS. Skończmy tą rozmowę, bo się offtop robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scarface, to jest oczywiste że masz podobieństwo. Bo obydwie gry są w Nowym Jorku rozgrywane, a wiec obydwie zawierają realne lokacje właśnie z Nowego Jorku. A więc nie da się tego uniknąć jakby...

Co do polonizacji - To jeżeli ktoś wpadnie na pomysł podłożenia pod GTA polskich głosów, to chyba stracę wiarę w ludzi. GTA to jedna z tych gier, w których dźwięk MUSI pozostać oryginalny. Można najwyżej dodać napisy, coby wszyscy zrozumieli, ale od dźwięku wara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 21:21, gesio napisał:

Nie mogę się doczekać nowej serii. Ciekawe jakie będzie miała wymagania?


nowej serii czy czesci?:P
wymagania? konsola PS3 lub X360 i jakis TiVik LCD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować