Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. - prezentujemy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej!

125 postów w tym temacie

Pigułki? Nie mogę, bardzo śmieszne... Widzę ,że nie tylko dla ,mnie. Może to zwykłe cukierki? Albo narkotyki uzależniające od gramu i gier CDP ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh naprawdę kawał świetnej roboty ;] Interesuje mnie tylko ile z tych unikatów trafi do empika żeby nie było, że na gramie już nie ma, a w co niektórych empikach stosy EK się walają jak było z gothiciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w angielską wersje gry i ....kaszanka totalna. Zupełnie nie tego się spodziewałem po tej grze. Strasznie wieje nudą:/ Po zwiedzeniu 3 stref - czyli jakies 5 godzin gry - usunąłem z kompa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, wy mnie tylko dobijacie :/ Zamiast zrobić EK gry Test Drive Unlimited to dajecie owe wydanie do jakiegos tam S.T.A.L.K.E.R''a. No cóż, nei jestem zainteresowany i długo tak będzie dopóki CDP nie zmieni postawy do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 17:31, speedraid napisał:

Cholera, wy mnie tylko dobijacie :/ Zamiast zrobić EK gry Test Drive Unlimited to dajecie owe
wydanie do jakiegos tam S.T.A.L.K.E.R''a. No cóż, nei jestem zainteresowany i długo tak będzie
dopóki CDP nie zmieni postawy do klientów.

Jeśli to miał być żart,to nie wyszedł ci.
Jeśli nie, to zaskarż sklep gram.pl o....

No właśnie,o co? O to że w Polsce nie ma aż tylu fanów Test Drive,aby opłacało się zrobić jego EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 17:34, Darkstar181 napisał:

Jeśli to miał być żart,to nie wyszedł ci.

Żartem to nie było, więc nie miało co wychodzic...

Dnia 31.03.2007 o 17:34, Darkstar181 napisał:

Jeśli nie, to zaskarż sklep gram.pl o....

Sklep ?? Heh...

Dnia 31.03.2007 o 17:34, Darkstar181 napisał:

No właśnie,o co? O to że w Polsce nie ma aż tylu fanów Test Drive,aby opłacało się zrobić jego
EK?

O to, że nie została wydana Edycja Kolekcjonerska TDU. Fanów jest ''''kupa'''', reklama gry wszędzie gdzie sieda wieć wątpię, żeby była mała popularnosc takiego wydania tej właśnei gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wsyztsko fajnie tylko mam kilka pytan: jaki jest sklad tych "lekow popromiennych", czy to jest jadale/polykalne. No i co to jest ten "napój stalkera (eXtreme)"i rowniez czy jest to (hmmm, jakby to tak ladnie ujac :D) "zdatne-do-spożycia". I czy przed graniem należy zapoznać się z treścią instrukcji lub skonsultować się z lekarzem lub farmaceuta lub obsluga klienta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 19:06, gogowitczak napisał:

no wsyztsko fajnie tylko mam kilka pytan: jaki jest sklad tych "lekow popromiennych", czy to
jest jadale/polykalne.


Tabletki są oczywiście jadalne , mają datę spożycia - informacja z pierwszego newsa o EK Stalker''a =]

Jeszcze 13 Dni Ja się zanudzę do tego 13 Kwietnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 17:31, speedraid napisał:

Zamiast zrobić EK gry Test Drive Unlimited to dajecie owe wydanie do jakiegos tam S.T.A.L.K.E.R''a. No cóż, nei
jestem zainteresowany i długo tak będzie dopóki CDP nie zmieni postawy do klientów.

chyba chciales powiedziec "do poki cdp nie dostosuje sie do moich indywidualnych oczekiwan". ja nic o tym nie wiem abys reprezentowal moja zdanie jako klienta. ani czyjekolwiek inne.

Dnia 31.03.2007 o 17:31, speedraid napisał:

Fanów jest ''''kupa'''', reklama gry wszędzie gdzie sieda wieć wątpię, żeby była mała popularnosc takiego wydania tej właśnei gry.

jakos nie slyszalem aby gdziekolwiek na swiecie zrobili kolekcjonerke TDU ale oczywiscie ty wiesz lepiej od wszystkich wydawcow gier. fanow sa miliony, tylko wydawcy robia im na zlosc i nie chca zarabiac pieniedzy, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować